LISTA CERTYFIKOWANYCH LEKARZY WETERYNARII

LP.  NAZWISKO I IMIĘ  NR PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU OKRĘGOWA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA OKRES ROZLICZENIWY ZDEOBYTYCH PUNKTÓW DATA WYDANIA DYPLOMU TERMIN WAŻNOŚCI DYPLOMU UWAGI
1. Adamkiewicz Kalina 75136 Lubuska 03.2016 do 11.2018 01.12.2018 01.12.2022
2. Archetka Magdalena 20661 Łódzka 07.04.2018 do 08.12.2018 14.02.2019 14.02.2023
3. Bandoch Paweł 11414 Małopolska 26.11.2016 do 09.12.2018 25.07.2019 25.07.2023
4. Barbara Szczepankiewicz 86133 Dolnośląska  09.05.2016 r. do 26.12.2019 r. 27.02.2020 27.02.2024
5. Buczek Anna 45398 Kujawsko-Pomorska 2016.11.12 do 2018.09.23 16.04.2019 16.04.2023
6. Cicha Emilia 65624 Wielkopolska  2016-2018 29.12.2020 29.12.2024
7. Cybulski Piotr 55815 Kaszubsko-Pomorska 2016-2019 12.03.2020 12.03.2024
8. Cywiński Tomasz 03175 Kaszubsko-Pomorska 21.03.2015 do 07.04.2018 18.12.2018 18.12.2022
9. Czaja Anna 35041 Małopolska 14.10.2017- 25.05.2018 18.07.2018  18.07.2022
10. Czerwińska Danuta 01818 Zachodniopomorska  10.10.2014 do 10.03.2017 22.07.2018 22.07.2022
11. Czerwiński Zdzisław 01819 Zachodniopomorska  10.10.2014 do 10.03.2017 22.07.2018 22.07.2022
12. Deryło Piotr 60116 Podkarpacka 07.07.2014 do 29.01.2018 09.03.2018 09.03.2022
13. Dmitruk Małgorzata 40446 Kaszubsko-Pomorska 20.09.2014 do 17.06.2018 27.07.2018 27.07.2022
14. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 15.03.2019-25.04.2021 28.01.2022 28.01.2026
15. Doch Agnieszka 75082 Lubuska 05/2018-11/2020 17.12.2020 17.12.2024
16. Drzewiecka Agnieszka 55503 Kaszubsko-Pomorska 2021-2021 29.06.2022 29.06.2026
17. Dzimira Tomasz 85871 Podkarpacka 09.04.2016-29.06.2019 04.10.2019   04.10.2023   
18. Dzimira Tomasz 85871 Podkarpacka 09.04.2016-29.06.2019 04.10.2019 04.10.2023
19. Filip Marcin 10847 Łódzka 01.10.2021r-20.01.2022r 10.11.2022r. 10.11.2026r.
20. Głuszyńska Anna Maria  11415  Małopolska 22.10.2016- 18.11.2018 19.02.2019  19.02.2023
21. Godlewska Małgorzata 11393  Małopolska 18.10.2015- 17.03.2019 14.10.2019  14.10.2023
22. Huza Andrzej 00178 Małopolska 23.05.2015- 19.11.2017 20.02.2018  20.02.2022
23. Jagódka Dariusz 45349 Kujawsko-Pomorska 17.10.2015 do 23.11.2018 21.01.2019 21.01.2023
24. Kalinowska Weronika 56003 Warmińsko-Mazurska 08.12.2017r. - 30.09.2018r. 25.02.2019r. 25.02.2023r.
25. Kamińska Joanna 65426 Wielkopolska 2013-2017 29.03.2019 29.03.2023
26. Kamiński Krzysztof 65428 Wielkopolska 2013-2016 29.03.2019 29.03.2023
27. Kandefer Michał 25301 Podkarpacka 18.11.2016-15.11.2019 20.12.2019 20.12.2023
28. Karczmarczyk Karolina 55886 Kujawsko-Pomorska 2016 do 2018 21.01.2019 21.01.2023
29. Katarzyna Grochowska 80901 Łódzka 08.03.2017r-r22.11.2020r 02.03.2021r. 02.03.2025
30. Kijek Karolina 45391 Kujawsko-Pomorska 14.03.2014 do 28.04.2018 17.09.2018 17.09.2022
31. Kolanko-Plis Natalia 75126 Lubuska 02/2018-11/2021 21.12.2021 21.12.2025
32. Koleśnik Agnieszka Monika 70354 Warmińsko-Mazurska 26.05.2017r. - 16.02.2019r.  10.06.2019r. 10.06.2023
33. Koliński Maciej 09162 Lubuska 04/2018-01/2020 21.12.2021 21.12.2025
34. Korytkowski Łukasz 50280 Północno-Wschodnia 01.10.2017-22.12.2020 17.12.2021 17.12.2025
35. Kotowicz Jakub 25339 Podkarpacka 09.02.2019-2907.2021 02.09.2021 02.09.2025
36. Kozłowski Konrad 70398 Kujawsko-Pomorska 2016.04.23 do 2018.12.08 30.07.2019 30.07.2023
37. Książek Agnieszka 20509 Łódzka 19.01.2017 10.04.2018 10.04.2022
38. Kucharski Piotr  40254 Kaszubsko-Pomorska 04.10.2015 do 18.11.2016 27.07.2018 27.07.2022
39. Kudyba Emilian Augustyn 04210 Północno-Wschodnia 16.06.2015-21.04.2019 02.08.2019 02.08.2023
40. Kułyk Olga 80437 Małopolska 06.09.2015 do 09.12.2017 26.01.2018 26.01.2022
41. Kurkowska Anna 35060 Opolska 20.09.2015 do 18.11.2018 08.12.2018 08.12.2022
42. Kwiatkowska Joanna 75122 Lubuska 04/2017-10/2020 17.12.2020 17.12.2024
43. Lewińska Marta Maria 71618 Zachodniopomorska 05.15 do 08.04.17 10.06.2019 10.06.2023
44. Litkowska Marta 60446 Lubelska 2015 do 2017 22.06.2018 22.06.2022
45. Łuniewska-Kopacz Katarzyna 04288 Północno-Wschodnia 06.06.2014 do 04.02.2018 11.05.2018 11.05.2022
46. Markowicz Anna 75169 Lubuska 11/2017-04/2021 01.07.2021 01.07.2025
47. Mikurenda Kamila 75154 Lubuska 03/2017-09/2020 17.12.2020 17.12.2024
48. Młynarska-Miernik Magdalena 85470 Zachodniopomorska  02.06.2012 do 29.02.2016 25.06.2018 25.06.2022
49. Moniszko Szymon 50150 Podkarpacka 14.01.2018-06.06.2019 04.10.2019 04.10.2023
50. Moniuszko Szymon 50150 Podkarpacka 14.01.2018-06.06.2019 04.10.2019 04.10.2023
51. Nowicka Justyna 20296 Łódzka 27.02.2016 do 17.02.2018 25.05.2018 25.05.2022
52. Nycz Samanta 25302 Podkarpacka 15.09.2016 do 09.09.2018 12.12.2018 12.12.2022
53. Orlikowska Katarzyna 45422 Kujawsko-Pomorska 2015.05.27 do 2018.11.25 30.07.2019 30.07.2023
54. Pawłowska Ewelina 20554 Łódzka 05.04.2014 do 21.03.2018 21.03.2018 21.03.2022
55. Porwan Tomasz 06155 Wielkopolska 2015-2018 29.03.2019 29.03.2023
56. Rostkowska Magdalena 20511 Północno-Wschodnia 16.10.2020-25.04.2021 01.06.2021 01.06.2025
57. Roszyk Tomasz 20375 Łódzka 10.10.2018r -16.12.2020r 29.12.2020r. 29.12.2024r.
58. Rubaj-Zaręba Monika 60939 Północno-Wschodnia 18.06.2016-29.10.2019 14.02.2020 02.14.2024
59. Rycak Anna 75157 Lubuska 03/2017-11/2020 17.12.2020 17.12.2024
60. Sadzikowski Przemysław 25283 Podkarpacka 17.03.2018 do 31.03.2019  29.05.2019 29.05.2023
61. Sadzikowski Przemysław 25283 Podkarpacka 17.03.2018-31.03.2019 29.05.2019 29.06.2023
62. Sokołowska Adriana 75117 Lubuska 11/2019-10/2021 21.12.2021 21.12.2025
63. Spychała Paweł Wojciech 03400 Wielkopolska  2016-2020 29.12.2020 29.12.2024
64. Stach Mateusz Janusz 11191 Małopolska 25.06.2016- 09.12.2017 09.01.2018 09.01.2022
65. Stelmaszyk Natalia 61059 Lubelska 2014 do 2018 22.06.2018 22.06.2022
66. Strzyżewska-Worotyńska Emilia 55686 Warmińsko-Mazurska 27.04.2018r. - 27.04.2018r. 07.05.2019r. 07.05.2023
67. Szczepanik Piotr 40262 Zachodniopomorska 05.04.2014 do 24.03.2019 12.08.2014 12.08.2023
68. Szczerbiak Magdalena 20577 Lubelska 2014 do 2017 22.06.2018 22.06.2022
69. Szymanowska Dominika 55855 Warmińsko-Mazurska 25.09.2015r. - 27.06.2018r. 07.01.2019r. 07.01.2023
70. Szymczak-Cielma Martyna 75092 Lubuska 03/2018-02/2021 21.12.2021 21.12.2025
71. Tarasiuk Katarzyna 50346 Północno-Wschodnia 08.10.2016-16.11.2018 22.03.2019 22.03.2023
72. Tylicki Marek  03104 Kaszubsko-Pomorska 21.03.2015 do 07.04.2018 09.11.2018 09.11.2022
73. Winter Sylwia 55640 Zachodniopomorska  21.04.2013 do 05.12.2015  25.06.2018 25.06.2022
74. Wiśniewska Katarzyna  40433 Kaszubsko-Pomorska 24.10.2014 do 13.05.2017 04.01.2018 04.01.2022
75. Worek Klaudia 25290 Podkarpacka 01.12.2018-22.09.2019 27.02.2020 27.02.2024

Grudzień 2022
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Znajdź nas

facebook