LISTA CERTYFIKOWANYCH LEKARZY WETERYNARII

LP.  NAZWISKO I IMIĘ  NR PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU OKRĘGOWA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA OKRES ROZLICZENIWY ZDEOBYTYCH PUNKTÓW DATA WYDANIA DYPLOMU TERMIN WAŻNOŚCI DYPLOMU UWAGI
1. Wiśniewska-Sak Ewa 08498 Warszawska 25.03.2012 do 20.06.2013 27.09.2013 27.09.2017  
2. Szarzyńska-Butkiewicz Anna 71359 Warszawska 19.10.2011 do 27.01.2014 27.01.2014 27.01.2018  
3. Podleśny Andrzej 05025 Warszawska 20.05.2012 do 26.10.2014 26.11.2014 26.11.2018  
4. Szwast Joanna 70978 Warszawska 19.10.2011 do 31.05.2014 25.08.2014 25.08.2018  
5. Kita Jerzy 07726 Warszawska 19.10.2011 do 24.01.2014 24.01.2014 24.01.2018  
6. Kozub Kamila 70305 Warszawska 19.10.2011 do 31.05.2014 23.07.2014 23.07.2018  
7. Tuśnio Seweryn 15078 Warszawska 06.02.2012 do 18.04.2014 22.09.2014 22.09.2018  
8. Zmarlak Marzena 70402 Warszawska 18.10.2011 do 16.03.2014 22.05.2014 22.05.2018  
9. Teperek Marta 71003 Warszawska 24.03.2012 do 18.10.2014 19.01.2015 19.01.2019  
10. Papis Izabella 70029 Warszawska 10.03.2012 do 14.09.2014 13.10.2014 13.10.2018  
11. Gajewska Małgorzata 70267 Warszawska 15.01.2012 do 27.10.2013 11.02.2014 11.02.2018  
12. Kulik Elżbieta 71088 Warszawska 15.01.2012 do 18.05.2014 10.07.2014 10.07.2018  
13. Wrzesińska Eliza 70328 Warszawska 15.05.2012 do 03.07.2014 02.12.2014 02.12.2018  
14. Warda Agnieszka 70633 Warszawska 19.10.2011 do 31.05.2014 02.09.2014 02.09.2018  
15. Duda-Adamczyk Grażyna 11129 Małopolska 26.02.2012 do 07.09.2014 14.10.2014 14.10.2018  
16. Wąsik Michalina 11171 Małopolska 24.02.2013 do 07.09.2013 14.10.2014 14.10.2018  
17. Szydłowski Jacek 00647 Małopolska 11.05.2013 do 22.11.2014  07.01.2015 07.01.2019  
18. Jurewicz Łukasz 55742 Warmińsko-Mazurska 17.05.2012 do 11.01.2015 20.01.2015 20.01.2019  
19. Parysiewicz-Szarek Barbara Anna 04485 Warmińsko-Mazurska 14.01.2012 do 28.10.2013 15.01.2015 15.01.2019  
20. Bednarko-Młynarczyk Elżbieta 55741 Warmińsko-Mazurska 01.03.2012 do 01.03.2014 24.04.2014 24.04.2018  
21. Jurewicz Marta Magdalena 55674 Warmińsko-Mazurska 29.07.2011 do 09.03.2014 29.04.2014 29.04.2018  
22. Sobiech Łukasz Władysław 80464 Warmińsko-Mazurska 20.04.2012 do 20.09.2013 29.04.2014 29.04.2018  
23. Szczepanik Piotr 40262 Zachodniopomorska  11.2011 do 16.06.2014 02.09.2014 02.09.2018  
24. Szyłko Magdalena 02373 Zachodniopomorska 05.12.2011 do 22.09.2013 02.09.2014 02.09.2018  
25. Groszkowska Małgorzata 85548 Zachodniopomorska 19.05.2012 do 15.05.2014 02.09.2014 02.09.2018  
26. Szmeterowicz Patrycja 02394 Zachodniopomorska 11.01.2013 do 21.09.2014 17.10.2014 17.10.2018  
27. Winczewska Alicja 10809 Podkarpacka 21.11.2014 do 12.03.2014 21.01.2016 21.01.2020  
28. Winczewski Krzysztof 10810 Podkarpacka 07.11.2011 do 07.12.2013 21.01.2016 21.01.2020  
29. Sołtyski Jacek 00362 Podkarpacka 04.04.2012 do 22.05.2014 21.01.2016 21.01.2020  
30. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 26.02.2011 do 06.07.2013 08.08.2013 08.08.2017  
31. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 02.07.2011 do 09.09.2012 13.06.2014 13.06.2018  
32. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 30.01.2010 do 09.09.2012 18.06.2013 18.06.2017  
33. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 22.05.2010 do 09.12.2013 11.02.2014 11.02.2018  
34. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 28.05.2011 do 09.05.2013 11.02.2014 11.02.2018  
35. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 04.06.2014 13.06.2014 13.06.2018  
36. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2014-04-26 26.09.2014 26.09.2018  
37. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 2012-04-20 do 2012-12-31 10.04.2013 10.04.2017  
38. Grochecka-Kaczor Agnieszka 60717 Lubelska 2011 do 2014 13.06.2014 13.06.2018  
39. Gólcz Joanna 03006 Kaszubsko-Pomorska 15.12.2012 do 04.06.2014 17.10.2014 17.10.2018  
40. Wysocka-Szczepanik Katarzyna 02322 Kaszubsko-Pomorska 16.12.2012 do 07.12.2013 17.10.2014 17.10.2018  
41. Kalicki Mirosław 03084 Kaszubsko-Pomorska 23.01.2012 do  05.05.2014 01.12.2014 01.12.2018  
42. Świątalska Agnieszka 40108 Kaszubsko-Pomorska 03.03.2012 do 05.05.2014 01.12.2014 01.12.2018  
43. Stryszak Andrzej 03202 Kaszubsko-Pomorska 23.01.2012 do 12.06.2014 01.12.2014 01.12.2018  
44. Strzałkowski Leonard 03200 Kaszubsko-Pomorska 23.01.2012 do 12.06.2014 01.12.2014 01.12.2018  
45. Drążek Magdalena 55862 Warmińsko-Mazurska 18.05.2013 do 28.02.2014 08.09.2015 08.09.2019  
46. Rafałko Bartłomiej Łukasz 55803 Warmińsko-Mazurska 20.09.2013 do 09.10.2015 01.12.2015 01.12.2019  
47. Pieńkowska-Żyła Agnieszka 55440 Warmińsko-Mazurska 25.03.2012 do 22.09.2013 10.12.2015 10.12.2019  
48. Przybyszewski Piotr 45203 Kujawsko-Pomorska 02.2011 do 31.05.2014 06.10.2014 06.10.2018  
49. Janiszewski Zenon 03501 Kujawsko-Pomorska 19.05.2012 do 22.09.2013 18.02.2014 18.02.2018  
50. Spiegel Mirosław 10029 Dolnośląska 31.01.2012 do 24.06.2013 12.07.2013 12.07.2017  
51. Duda Kinga 85462 Dolnośląska 04.09.2011 do 16.06.2013 07.11.2013 07.11.2017  
52. Zimniak Szymon 85365 Dolnośląska 06.07.2013 do 07.12.2013 12.12.2013 12.12.2017  
53. Waleński Piotr 85341 Dolnośląska 16.02.2012 do 07.12.2013 17.02.2014 17.02.2018  
54. Smolarek Magdalena 85663 Dolnośląska 01.05.2012 do 06.04.2014 16.05.2014 16.05.2018  
55. Sawicka Katarzyna 85874 Dolnośląska 01.09.2012 do 22.05.2014 04.05.2015 04.05.2019  
56. Chwalińska Aleksandra Bogumiła 60712 Lubelska 2012 do 2015 16.12.2015 16.12.2019  
57. Błaszkiewicz Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 12.04.2015 23.05.2015 23.05.2019  
58. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 22.03.2015 23.05.2015 23.05.2019  
59. Rogozińska Małgorzata 70739 Warszawska 23.03.2012 do 09.12.2012 08.04.2015 08.04.2019  
60. Dąbkowska Julita 70887 Warszawska 10.03.2012 do 15.01.2015 16.04.2015 16.04.2019  
61. Bańbura Marcin 70775 Warszawska 19.10.2011 do 16.07.2015 16.07.2015 16.07.2019  
62. Michalik Aleksandra 71491 Warszawska 14.01.2012 do 28.08.2015 28.09.2015 28.09.2019  
63. Popłonkowski Łukasz 71213 Warszawska 17.04.2012 do 22.03.2015 26.11.2015 26.11.2019  
64. Wośko Jacek 70856 Warszawska 25.02.2012 do 06.09.2014 19.01.2016 19.01.2020  
65. Pilecka Agnieszka 11217 Małopolska 14.01.2012 do 13.04.2014 08.09.2015 08.09.2019  
66. Rodak Tomasz 11220 Małopolska 14.01.2012 do 05.12.2015 10.12.2015 10.12.2019  
67. Pawlik Anna 02368 Zachodniopomorska 21.04.2012 do 28.06.2014 19.02.2015 19.02.2019  
68. Szypczyńska Marta 35055 Opolska 13.04.2013 do 08.10.2015 29.12.2015 29.12.2019  
71. Rejniak Karolina 55519 Lubelska 2012 do 2016  17.06.2016 17.06.2020  
72. Borejsza Ewa Krystyna  04214 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 27.02.2016 24.05.2016 24.05.2020  
73. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 10.10.2014 do 25.09.2015 30.09.2016 30.09.2020  
74. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 26.02.26 do 06.07.2013 08.08.2013 08.08.2017  
75. Borejszo Ewa Krystyna 04214 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 27.02.2016 24.05.2016 24.05.2020  
76. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 02.07.2011 do 09.09.2012 13.06.2014 13.06.2018  
77. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 12.04.2015 23.05.2015 23.05.2019  
78. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 30.01.2010 do 09.09.2012 18.06.2013 18.06.2017  
79. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 22.05.2010 do 09.12.2013 11.02.2014 11.02.2018  
80. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 28.05.2011 do 09.05.2013 11.02.2014 11.02.2018  
81. Pac-Sadowska Marta 50237 Północno-Wschodnia 09.03.2013 do 15.05.2016 29.11.2016 29.11.2020  
82. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 04.06.2014 13.06.2014 13.06.2018  
83. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 26.04.2014 26.09.2014 26.09.2018  
84. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 10.10.2014 do 25.09.2015 30.09.2016 30.09.2020  
85. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 20.04.2012 do 31.12.2012 10.04.2013 10.04.2017  
86. Zdanowicz Magda 50262 Północno-Wschodnia 20.09.2013 do 18.04.2015  29.11.2016 29.11.2020  
87. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 22.03.2015 23.05.2015 23.05.2019  
88. Biegańska Anna 55570 Warmińsko-Mazurska 13.09.2013 do 16.10.2016 18.11.2016 18.11.2020  
89. Łuczak Przemysław 55867 Warmińsko-Mazurska 25.10.2013 do 13.11.2016 28.11.2016 28.11.2020  
90. Gwoździk Piotr 20149 Łódzka 16.05.2012 do 27.06.2015 10.12.2015 10.12.2019  
91. Jagielska Daria 20463 Łódzka 25.02.2012 do 27.10.2013 19.10.2015 19.10.2019  
92. Kacprzyk Mirosław 00979 Łódzka 21.04.2012 do 04.07.2014 10.10.2015 10.10.2019  
93. Pawicki Tomasz 01477 Łódzka 21.04.2012 do 26.04.2015 25.02.2016 25.02.2020  
94. Pietrzak Magdalena 20500 Łódzka 21.05.2013 do 24.04.2016 30.01.2017 30.01.2021  
95. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 26.02.2011 do 06.07.2013 08.08.2013 08.08.2017  
96. Borejszo Ewa Krystyna 04214 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 27.02.2016 24.05.2016 24.05.2020  
97. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 02.07.2011 do 09.09.2012 13.06.2014 13.06.2018  
98. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 12.04.2015 23.05.2015 23.05.2019  
99. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 30.01.2010 do 09.09.2012 18.06.2013 18.06.2017  
100. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 22.05.2010 do 09.12.2013 11.02.2014 11.02.2018  
101. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 28.05.2011 do 09.05.2013 11.02.2014 11.02.2018  
102. Pac-Sadowska Marta 50237 Północno-Wschodnia 09.03.2013 do 15.05.2016 29.11.2016 29.11.2020  
103. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 04.06.2014 13.06.2014 13.06.2018  
104. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 26.04.2014 26.09.2014 26.09.2018  
105. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 10.10.2014 do 25.09.2015 30.09.2016 30.09.2020  
106. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 20.04.2012 do 31.12.2012 10.04.2013 10.04.2017  
107. Zdanowicz Magda 50262 Północno-Wschodnia 20.09.2013 do 18.04.2015 29.11.2016 29.11.2020  
108. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 22.03.2015 23.05.2015 23.05.2019  
109. Daniewska Joanna Maria 60972 Lubelska 2015 do 2016 23.09.2016 23.09.2020  
110. Celiński Adam Jarosław 05381 Lubelska 2012 do 2016  26.03.2017 26.03.2021  
111. Domagalski Andrzej 01531 Kujawsko-Pomorska 26.01.2012 do 26.01.2016 27.01.2016 27.01.2020  
112. Bochańska Magdalena 45336 Kujawsko-Pomorska 09.10.2012 do 27.05.2015 12.05.2016 12.05.2020  
113. Jagódka Dariusz 45349 Kujawsko-Pomorska 09.03.2013 do 27.05.2015 02.06.2016 02.06.2020  
114. Wichtowska Agnieszka 45421 Kujawsko-Pomorska 23.08.2014 do 13.11.2016 18.04.2017 18.04.2021  
115. Kurnik Krzysztof 01611 Kujawsko-Pomorska 16.05.2012 do 17.05.2016 27.04.2017 27.04.2021  
116. Walczak Elżbieta 55563 Kujawsko-Pomorska 21.03.2015 do 18.03.2017 27.04.2017 27.04.2021  
117. Pancerz Agnieszka 45383 Kujawsko-Pomorska 18.10.2013 do 25.06.2016 27.04.2017 27.04.2021  
118. Mokrska Elżbieta 80337 Śląska 03.2012 do 03.2015 21.07.2015 21.07.2019  
119. Hyla Roman 09592 Śląska 04.2012 do 04.2015 21.07.2015 21.07.2019  
120. Madejska Dominika 80451 Śląska 04.2012 do 04.2015 01.12.2015 01.12.2019  
121. Sobków Jacek 85024 Śląska 01.2012 do 10.2015 01.12.2015 01.12.2019  
122. Oślizło Wojciech 80060 Śląska 01.2012 do 09.2015 15.12.2015 15.12.2019  
123. Grądzki Adrian 80744 Śląska 22.09.2012 do 12.12.2015 16.02.2016 16.02.2020  
124. Misztal Karolina 80655 Śląska 22.09.2012 do 12.12.2015 16.02.2016 16.02.2020  
125. Wojcierowska-Cornik Hanna 85763 Śląska 05.10.2012 do 05.12.2015 10.05.2016 10.05.2020  
126. Sagan Daria 80743 Śląska 06.09.2013 do 06.06.2016 27.09.2016 27.09.2020  
127. Lorenc Adam 80569 Śląska 29.11.2012 do 30.10.2016 29.12.2016 29.12.2020  
128. Świrska Magdalena 80667 Śląska 22.03.2013 do 09.04.2017 08.05.2017 08.05.2021  
129. Szypczyńska Marta 35055 Opolska 13.04.2013 do 08.10.2015 29.12.2015 29.12.2019  
130. Zdobylak Andrzej 2759 Opolska 19.05.2012 do 11.03.2016 02.06.2016 02.06.2020  
131. Bochyńska Nina 35068 Opolska 05.04.2014 do 01.03.2016 02.06.2016 02.06.2020  
132. Drożdżyk Przemysław 20441 Opolska 13.01.2013 do 12.04.2015 05.01.2017 05.01.2021  
133. Kryczka Magdalena 02758 Opolska 24.02.2013 do 05.05.2017 18.05.2017 18.05.2021  
134. Goździewska-Harłajczuk Karolina 85581 Dolnośląska 27.10.2012 do 16.11.2013 30.05.2016 30.05.2020  
135. Kołomyjec Katarzyna 85119 Dolnośląska 01.01.2013 do 21.11.2016 28.06.2017 28.06.2021  
136. Ilkiewicz Magdalena 85920 Dolnośląska 01.01.2013 do 18.08.2016 28.06.2017 28.06.2021  
137. Zielony Magdalena 75114 Dolnośląska 14.03.2014 do 24.04.2016 28.06.2017 28.06.2021  
138. Cywińska-Ziobroń Marlena 85929 Dolnośląska 24.10.2014 do 05.06.2016 28.06.2017 28.06.2021  
139. Wrzosek Kinga  55843 Warmińsko-Mazurska 25.09.2013 do 22.05.2016 21.08.2017 21.08.2021  
140. Blusiewicz Agata 11189 Małopolska 26.02.2012 do 13.12.2015 08.01.2016 08.01.2020  
141. Borkowska Alina 10987 Małopolska 16.05.2014 do 05.12.2015 14.01.2016 14.01.2020  
142. Galganek-Rajchel Sabina 11061 Małopolska 05.04.2014 do 11.10.2015 30.06.2017 30.06.2021  
143. Lasek Marta 11033 Małopolska 26.02.2012 do 03.10.2015 08.11.2016 08.11.2020  
144. Mazur Katarzyna 11243 Małopolska 04.07.2013 do 31.11.2016 22.03.2017 22.03.2021  
145. Szklarska-Piotrowska Joanna 11107 Małopolska 15.01.2015 do 27.06.2015 08.03.2016 08.03.2020  
146. Kolanko-Plis Natalia 75126 Lubuska 12.2013 do 03.2017 09.12.2017 09.12.2021  
147. Węgrzyn Marcin 75095 Lubuska 03.2014 do 10.2017 09.12.2019 09.12.2021  
148. Korytkowski Łukasz 50280 Północno-Wschodnia 09.10.2015 do 26.09.2017 15.12.2017 15.12.2021  
149. Pawłowska Ewelina 20554 Łódzka 05.04.2014 do 21.03.2018 21.03.2018 21.03.2022  
150. Moniuszko Szymon 50150 Podkarpacka 04.06.2013 do 26.11.2016 10.02.2017 10.02.2021  
151. Deryło Piotr 60116 Podkarpacka 07.07.2014 do 29.01.2018 09.03.2018 09.03.2022  
152. Łuniewska-Kopacz Katarzyna 04288 Północno-Wschodnia 06.06.2014 do 04.02.2018 11.05.2018 11.05.2022  
153. Nowicka Justyna 20296 Łódzka 27.02.2016 do 17.02.2018 25.05.2018 25.05.2022  
154 Młynarska-Miernik Magdalena 85470 Zachodniopomorska  02.06.2012 do 29.02.2016 25.06.2018 25.06.2022  
155. Winter Sylwia 55640 Zachodniopomorska  21.04.2013 do 05.12.2015  25.06.2018 25.06.2022  
156. Czerwińska Danuta 01818 Zachodniopomorska  10.10.2014 do 10.03.2017 22.07.2018 22.07.2022  
157. Czerwiński Zdzisław 01819 Zachodniopomorska  10.10.2014 do 10.03.2017 22.07.2018 22.07.2022  
158. Kowalik Paulina 60940 Lubelska 2015 do 2017 13.06.2017 13.06.2021  
159. Szczerbiak Magdalena 20577 Lubelska 2014 do 2017 22.06.2018 22.06.2022  
160. Stelmaszyk Natalia 61059 Lubelska 2014 do 2018 22.06.2018 22.06.2022  
161. Litkowska Marta 60446 Lubelska 2015 do 2017 22.06.2018 22.06.2022  
162. Wisła Marek 2659 Opolska 04.10.2014 do 04.04.2017 05.09.2017 05.09.2021  
163. Dominiak-Górski Bartosz 40200 Kaszubsko-Pomorska 18.05.2015 do 21.09.2018 12.01.2017 12.01.2021  
164. Nowicka Justyna 85491 Kaszubsko-Pomorska 23.11.2015 do 21.09.2018 12.01.2017 12.01.2021  
165. Dragun Maciej  40141 Kaszubsko-Pomorska 15.12.2014 do 21.09.2018 14.12.2017 14.12.2021  
166. Półtorak Jarosław 02861 Kaszubsko-Pomorska 23.11.2015 do 17.06.2018 12.01.2017 12.01.2021  
167. Obtułowicz-Chajewska Anna 40153 Kaszubsko-Pomorska 20.11.2014 do 20.06.2016 12.01.2017 12.01.2021  
168. Burliński Piotr 55451 Kaszubsko-Pomorska 25.04.2015 do 11.06.2016 12.01.2017 12.01.2021  
169. Burlińska Anna 55653 Kaszubsko-Pomorska 25.04.2015 do 11.06.2016 12.01.2017 12.01.2021  
170. Przeworski Mirosław 40445 Kaszubsko-Pomorska 12.04.2015 do 12.11.2016 12.01.2017 21.01.2021  
171. Leńska-Krasińska Małgorzata  55829 Kaszubsko-Pomorska 07.12.2013 do 23.10.2016 28.07.2017 28.07.2021  
172. Zalewska Joanna  40476 Kaszubsko-Pomorska 13.07.2015 do 23.04.2017 28.07.2017 28.07.2021  
173. Wiśniewska Katarzyna  40433 Kaszubsko-Pomorska 24.10.2014 do 13.05.2017 04.01.2018 04.01.2022  
174. Dmitruk Małgorzata 40446 Kaszubsko-Pomorska 20.09.2014 do 17.06.2018 27.07.2018 27.07.2022  
175. Kucharski Piotr  40254 Kaszubsko-Pomorska 04.10.2015 do 18.11.2016 27.07.2018 27.07.2022  
176. Tylicki Marek  03104 Kaszubsko-Pomorska 21.03.2015 do 07.04.2018 09.11.2018 09.11.2022  
177. Cywiński Tomasz 03175 Kaszubsko-Pomorska 21.03.2015 do 07.04.2018 18.12.2018 18.12.2022  
178. Kolanko-Plis Natalia 75126 Lubuska 12.2013 do 03.2017 09.12.2017 09.12.2021  
179. Węgrzyn Marcin 75095 Lubuska 03.2014 do 10.2017 09.12.2017 09.12.2021  
180. Adamkiewicz Kalina 75136 Lubuska 03.2016 do 11.2018 01.12.2018 01.12.2022  
181. Kurkowska Anna 35060 Opolska 20.09.2015 do 18.11.2018 08.12.2018 08.12.2022  
182. Nycz Samanta 25302 Podkarpacka 15.09.2016 do 09.09.2018 12.12.2018 12.12.2022  
183. Stach Mateusz Janusz 11191 Małopolska 25.06.2016 do 09.12.2017 09.01.2018 09.01.2022  
184. Kułyk Olga 80437 Małopolska 06.09.2015 do 09.12.2017 26.01.2018 26.01.2022  
185. Huza Andrzej 00178 Małopolska 23.05.2015 do 19.11.2017 20.02.2018 20.02.2022  
186. Czaja Anna 35041 Małopolska 14.10.2017 do 25.05.2018 18.07.2018 18.07.2022  
187. Toczkiewicz Zuzanna 71723 Kujawsko-Pomorska 10.03.2013 do 26.10.2016 06.11.2017 06.11.2021  
188. Kijek Karolina 45391 Kujawsko-Pomorska 14.03.2014 do 28.04.2018 17.09.2018 17.09.2022  
189. Karczmarczyk Karolina 55886 Kujawsko-Pomorska 2016 do 2018 21.01.2019 21.01.2023  
190. Jagódka Dariusz 45349 Kujawsko-Pomorska 17.10.2015 do 23.11.2018 21.01.2019 21.01.2023  
191. Anna Buczek 45398 Kujawsko-Pomorska 2016.11.12 do 2018.09.23 16.04.2019 16.04.2023  
192. Piwowarska Ewa 20573 Łódzka 08.11.2014 do 18.11.2017 28.12.2017 28.12.2021  
193. Książek Agnieszka 20509 Łódzka 19.01.2017 10.04.2018 10.04.2022  
194. Archetka Magdalena 20661 Łódzka 07.04.2018 do 08.12.2018 14.02.2019 14.02.2023  
195. Tarasiuk Katarzyna 50346 Północno-Wschodnia 08.10.2016-16.11.2018 22.03.2019 22.03.2023  
196.  Pawłowska Anna 65443  Wielkopolska 2012-2015 16.12.2015 16.12.2019  
197. Maciejewska - Kępińska Iwona Magdalena  65242  Wielkopolska 2012-2015 16.12.2015 16.12.2019  
198. Ostrzycka Arleta 65339 Wielkopolska 2012-2014 26.12.2015 26.12.2019  
199. Luty Tomasz (dr n. wet.) 06729 Wielkopolska 2013-2016 26.07.2016 26.07.2020  
200. Porwan Tomasz 06155 Wielkopolska 2015-2018 29.03.2019 29.03.2023  
201. Kamińska Joanna 65426 Wielkopolska 2013-2017 29.03.2019 29.03.2023  
202. Kamiński Krzysztof 65428 Wielkopolska 2013-2016 29.03.2019 29.03.2023  
203. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 15.05.2016 do 10.03.2019 17.05.2019 17.05.2023  
204. Lewińska Marta Maria 71618 Zachodniopomorska 05.15 do 08.04.17 10.06.2019 10.06.2023  
205. Sadzikowski Przemysław 25283 Podkarpacka 17.03.2018 do 31.03.2019  29.05.2019 29.05.2023  
206. Dominika Szymanowska 55855 Warmińsko-Mazurska 25.09.2015r. - 27.06.2018r. 07.01.2019r. 07.01.2023r.  
207. Weronika Kalinowska 56003 Warmińsko-Mazurska 08.12.2017r. - 30.09.2018r. 25.02.2019r. 25.02.2023r.  
208. Emilia Strzyżewska-Worotyńska 55686 Warmińsko-Mazurska 27.04.2018r. - 27.04.2018r. 07.05.2019r. 07.05.2023r.  
209. Agnieszka Monika Koleśnik 70354 Warmińsko-Mazurska 26.05.2017r. - 16.02.2019r.  10.06.2019r. 10.06.2023r.  

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Znajdź nas

facebook

Google Plus