ENG
ENG

ZJAZD ABSOLWENTÓW TECHNIKUM WETERYNARYJNEGO WE WRZEŚNI

Element graficzny

Na prośbę Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni zamieszczamy informację o Zjeździe Absolwentów z okazji 70-lecia powstania Państwowego Technikum Weterynaryjnego we Wrześni.

 

Drodzy Absolwenci Państwowego Technikum Weterynaryjnego we Wrześni.
Informujemy, że w tym roku będziemy obchodzić 70 – lecie powstania PTW we Wrześni. Z tej okazji zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w uroczystościach jubileuszowych, które odbędą się dnia 23 maja 2020 r. Państwowe Technikum Weterynaryjne we Wrześni funkcjonujące wcześniej jako niezależna placówka, później już w ramach Zespołu Szkół Rolniczych, a od 2002 roku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących to szkoła, niebędąca jedynie instytucją. To przede wszystkim żywa, społeczna tkanka tworzona przez pokolenia uczniów, dyrektorów i nauczycieli, którzy pozostawili w niej cząstkę siebie, swoje serca i myśli. Planowany jubileusz niech stanie się wielkim świętem wspomnień i wzruszeń jej absolwentów. Niech powrót w stare, szkolne mury sprawi, że odżyją najpiękniejsze obrazy z przeżytych tu lat młodości. Dla nas, organizatorów, będzie to próba zmierzenia się z wieloletnią tradycją szkoły i jej renomą, wypracowaną między innymi przez Was, Drodzy Absolwenci. Zapraszamy naszych Miłych Gości w sentymentalną podróż do krainy przeszłości. Liczymy na Państwa obecność oraz aktywne współtworzenie przebiegu uroczystości.
Informacje dotyczące uroczystości jubileuszowych oraz formularz zgłoszeniowy można uzyskać w sekretariacie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (tel. 61 4360 515) oraz na stronie szkoły www.zstio-wrzesnia.pl – baner – „70-lecie powstania Państwowego Technikum Weterynaryjnego we Wrześni”.

plakat A3 v2

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najnowsze informacje