Telewizja Polska na zlecenie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej wyemitowała drugi odcinek programu poświęconego pracy lekarzy weterynarii. Zachęcamy do oglądania. Kolejna premiera już 10 marca. http://bit.ly/2vvTsD6
XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Lekarzy i pracowników weterynarii na Jasną Górę – 14 VI 2026
Drodzy Lekarze i Pracownicy weterynarii! Zapraszamy na XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymkę lekarzy,...



