ENG
ENG

Praca w Centrum Badawczo-Rozwojowym w Kostkowicach

Element graficzny

Grupa American Heart of Poland S.A. (AHP) to największa sieć oddziałów szpitalnych, specjalizujących się w leczeniu chorób układu sercowo – naczyniowego w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy i pozyskaniem nowych projektów poszukiwany jest Lekarzy Weterynarii do Centrum Badawczo-Rozwojowego w Kostkowicach-Dębowcu

Lekarz Weterynarii
Kostkowice (pow. cieszyński), umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b, pełny etat

Zakres obowiązków:
Udział i prowadzenie zabiegów na modelu zwierzęcym, głównie w zakresie kardiologii inwazyjnej,
Przygotowanie raportów i analiza,
Wsparcie w przygotowaniu publikacji naukowych,
Praca zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Laboratoryjnej,
Opieka nad zwierzętami,
Wsparcie zespołów naukowo – badawczych,
Wsparcie przy pisaniu grantów badawczych,
Udział w badaniach MRI oraz zabiegach komercyjnych z zakresu kardiologii,
Wypełnianie dokumentacji weterynaryjnej w przebiegu badań przedklinicznych zgodnie z programami zapewnienia jakości.

Wymagania:
Posiadanie tytułu lekarza weterynarii,
Doświadczenie w pracy z dużymi zwierzętami,
Doświadczenie w pracy ze zwierzętarnią,
Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średniozaawansowanym.

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy naukowo – badawczej.

AHP oferuje:
Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach,
Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
Szkolenia, zgodne z profilem stanowiska,
Pracę w przyjaznym zespole,
Pakiet benefitów,
Niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt: + 48 885 805 062 ( Kadry) e-mail: praca@ahop.pl

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najnowsze informacje