Prezes Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej wystosował do Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina list z prośbą o spotkanie mające dotyczyć planowanego utworzenia nowego międzyuczelnianego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Toruniu.
XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Lekarzy i pracowników weterynarii na Jasną Górę – 14 VI 2026
Drodzy Lekarze i Pracownicy weterynarii! Zapraszamy na XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymkę lekarzy,...



