W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną w Polsce zwracamy się z prośbą o przekazywanie do biur okręgowych izb lekarsko-weterynaryjnych informacji dotyczących negatywnych skutków epidemii COVID-19 w lecznictwie weterynaryjnym i innych działalnościach zawodowych lekarzy weterynarii.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



