ENG
ENG

Komunikat 2

Element graficzny

KOMUNIKAT NR 2

Z DNIA 9 LIPCA 2015 R.

POROZUMIENIE  WIELKOPOLSKIE  LEKARZY  WETERYNARII

 

  • Porozumienie Wielkopolskie informuje, że w dniu 2 lipca 2015 r. odbyło się spotkanie   Głównego Lekarza Weterynarii Marka Pirsztuka z  Maciejem Bachurskim, Bogusławem Knaflewskim, Markiem Kubicą, Lechem Rybarczykiem, Jackiem Sośnickim, reprezentującymi wszystkich sygnatariuszy naszego porozumienia. Tematem spotkania była kwestia wynagrodzeń w Inspekcji Weterynaryjnej oraz lekarzy i osób  wyznaczonych do czynności z zakresu monitoringu chorób zakaźnych. Przedstawiciele Porozumienia omówili cele i działania Porozumienia Wielkopolskiego. Główny Lekarz Weterynarii odniósł się z pełnym zrozumieniem i poparciem do przedstawionych postulatów,
  • Porozumienie Wielkopolskie zwraca się do pracowników Inspekcji Weterynaryjnej i lekarzy urzędowych wyznaczonych o podjęcie działań uświadamiających lokalne społeczności o trwającej akcji protestacyjnej poprzez:
  • Wywieszenie flag narodowych na budynkach Inspektoratów i przez lekarzy urzędowych wyznaczonych, popierających działania  Porozumienia od dnia 13 lipca 2015 r.
  • Umieszczenie od 13 lipca 2015r. w miejscu dobrze widocznym napisu „Akcja protestacyjna” w formie graficznej przedstawionej poniżej.

 

 

  • Porozumienie Wielkopolskie informuje, iż posiada konto na portalu Facebook. Użytkownicy portalu Facebook mogą odnaleźć dostęp do konta Porozumienie Wielkopolskie poprzez wpisanie do wyszukiwarki jego nazwy. Natomiast dla osób nie posiadających konta na portalu Facebook dostęp do informacji zamieszczonych poprzez Porozumienie Wielkopolskie jest możliwy za pomocą linka:

https://www.facebook.com/pages/Porozumienie-Wielkopolskie/1602036866711954?fref=ts

  • Prosimy o zamieszczanie na naszym koncie na portalu Facebook informacji z poszczególnych powiatów o umieszczeniu Komunikatu Nr 1 w miejscowej prasie, jak również prosimy o lajkowanie.

 

 

                                                                       POROZUMIENIE WIELKOPOLSKIE

 

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najnowsze informacje