ENG
ENG

KOMUNIKAT NR 4

Element graficzny

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT NR 4

Z DNIA 30 LIPCA 2015 R.

POROZUMIENIE  WIELKOPOLSKIE   

 

Porozumienie Wielkopolskie informuje, że Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przeniósł wyznaczony wcześniej termin spotkania z dnia 29.07.2015r. na 05.08.2015r. na godz. 14:00 w siedzibie ministerstwa. Niezwłocznie po spotkaniu opublikujemy komunikat o treści i rezultatach rozmów.

Ponieważ od rezultatów spotkania uzależniamy sposób rozwoju akcji protestacyjnej,  prosimy o wstrzymanie się od podejmowania działań wykraczających poza oflagowanie budynków i informacji o podjętej akcji protestacyjnej.

Informujemy również, że poparcie dla naszej wspólnej akcji wyrazili pracownicy: WIW i ZHW w Krakowie, Białymstoku, GrIW w Koroszczynie, PIW w: Nowym Tomyślu, Łasku, Sejnach, Trzebnicy, Siedlcach, Wołowie, Stalowej Woli, Nowym Dworze Gdańskim, Będzinie, Malborku, Żaganiu, Siemiatyczach, Częstochowie, Kwidzyniu, Łomży, Limanowej, Zgierzu, Ząbkowicach Śląskich, Szamotułach, Nowej Soli, Górze, Świdnicy, Lesku, Strzyżowie, Przeworsku, Lubaniu, Krośnie Odrzańskim, Nowym Targu, Wschowie z/s w Sławie (86,9 % poparcia PIW).

Czekamy na poparcie pozostałych Inspektoratów. Listę podamy w następnym komunikacie.

Porozumienie Wielkopolskie przypomina, iż posiada konto na portalu Facebook. Użytkownicy portalu Facebook mogą odnaleźć dostęp do konta Porozumienie Wielkopolskie poprzez wpisanie do wyszukiwarki jego nazwy. Natomiast dla osób nie posiadających konta na portalu Facebook dostęp do informacji zamieszczonych poprzez Porozumienie Wielkopolskie jest możliwy za pomocą linka:https://www.facebook.com/pages/Porozumienie-Wielkopolskie/1602036866711954?fref=ts

 

W imieniu Porozumienia Wielkopolskiego:

 

Prezes KRL-W lek. wet. Jacek Łukaszewicz

Przewodniczący OZZLWIW lek. wet. Bogusław Knaflewski

Prezes OSLWWP „Medicus Veterinarius” lek. wet. Jacek Sośnicki

Przewodniczący SK NSZZ „Solidarność” Pracowników. Wet. dr Lech Rybarczyk

 

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najnowsze informacje