ENG
ENG

Kongres ESVONC w Krakowie

Element graficzny
 

Szanowni Państwo

W bieżącym roku doroczny Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Onkologii Weterynaryjnej (ESVONC) odbędzie się w Krakowie, w dniach 28-30 maja 2015 r. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w całości kongresu.
Więcej informacji i zapisy znajdą Państwo na stronie: www.esvonc.org.

 

W dzień po Kongresie ESVONC nasze Stowarzyszenie  we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Onkologii Weterynaryjnej organizują Pokongresowy Dzień Edukacyjny dla polskich lekarzy weterynarii, który odbędzie się 31 maja 2015 roku w Krakowie, w hotelu Park Inn by Radisson przy ul. Monte Casino 2.

 

Kilku znanych europejskich onkologów zgodziło się uczestniczyć w tym szkoleniu dla polskich lekarzy. Zaproszenie do udziału w Dniu Pokongresowym przyjęli dr Martin Kessler z Niemiec, który będzie mówił o mięsakach poszczepiennych i metodach ich leczenia oraz przedstawi jak radzić sobie ze skomplikowanymi przypadkami chirurgii rekonstrukcyjnej w trudnych lokalizacjach. Z kolei dr Johan de Vos z Holandii wygłosi fascynujący wykład na temat raków płaskonabłonkowych w różnych lokalizacjach i o różnym rokowaniu oraz omówi nowotwory tarczycy i przytarczyc u psów. Z Wielkiej Brytanii zaprezentują się dwie onkolożki. Dr Aleksandra Marcinowska przedstawi różnorodność nowotworów histiocytarnych psów, natomiast Pani dr Adriana Krupa będzie mówiła o nowotworach okolic odbytu. Polskę będzie reprezentował dr Dariusz Jagielski z Warszawy, który omówi zasady leczenie guzów z komórek tucznych w oparciu o środki, jakie dostępne są w Polsce.

PROGRAM DNIA POKONGRESOWEGO, SYLWETKI WYKŁADOWCÓW ORAZ ZAPISY ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA STRONIE INTERNETOWEJ NASZEGO STOWARZYSZENIA: www.pslwmz.pl

Serdecznie zapraszamy do Krakowa

Sekcja Onkologii PSLWMZ

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najnowsze informacje