Dziennik Gazeta Prawna opublikował artykuł dotyczący starań Samorządu przeprowadzenia wyborów do organów po zakończeniu epidemii koronawirusa. Argumenty KIL-W nie trafiły do decydentów z MRiRW, którzy proponują przeprowadzenie wyborów zdalnie. Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna podtrzymuje stanowisko, że w obecnej sytuacji epidemicznej jest to bardzo niebezpieczne i apeluje o przeprowadzenie wyborów po zakończeniu pandemii.
XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Lekarzy i pracowników weterynarii na Jasną Górę – 14 VI 2026
Drodzy Lekarze i Pracownicy weterynarii! Zapraszamy na XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymkę lekarzy,...



