Dziennik Gazeta Prawna opublikował artykuł dotyczący starań Samorządu przeprowadzenia wyborów do organów po zakończeniu epidemii koronawirusa. Argumenty KIL-W nie trafiły do decydentów z MRiRW, którzy proponują przeprowadzenie wyborów zdalnie. Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna podtrzymuje stanowisko, że w obecnej sytuacji epidemicznej jest to bardzo niebezpieczne i apeluje o przeprowadzenie wyborów po zakończeniu pandemii.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



