Władze wszystkich jednostek prowadzących kształcenie na kierunku weterynaria skierowały pismo do Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie podjęcia działań umożliwiających realizację programu kształcenia w czasie epidmeii Covid-19. Prezydium KRL-W w pełni popiera zawarte w nim postulaty uznając jednoczesnie, że podjecie zaproponowanych działań zapewni utrzymanie standardów i płynności kształcenia.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



