Prezes Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej Jacek Łukaszewicz przesłał na ręce Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy pismo w sprawie żenująco niskich wynagrodzeń dla lekarzy wyznaczonych. Zwraca w nim uwagę, że ostatnia kompleksowa nowelizacja rozporządzenia w sprawie wynagrodzeń miała miejsce w 2011 r. W efekcie w skrajnych przypadkach dochodzi do kuriozalnych sytuacji w których lekarz weterynarii za wykonane w gospodarstwie czynności otrzymuje wynagrodzenie od 3 do 15 zł.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



