Krajowa Rada Lekarsko-Weterynaryjna zwróciła się z prośbą do Marszałka Sejmu, Marszałka Senatu, Ministra Zdrowia oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o podjęcie działań mających na celu umożliwienie wystawiania przez lekarzy weterynarii recept na leki wykonane z konopi. Zdaniem samorządu lekarzy-weterynarii takie środki farmaceutyczne są bardzo przydatne w terapii zwierząt towarzyszących.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



