Na ręce Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudy zostało skierowane pismo w sprawie kilkumiesięcznych opóźnień w wypłacaniu pieniędzy dla lekarzy weterynarii za wykonanie czynności urzędowych związanych z nadzorem nad bezpieczeństwem zdrowotnym żywności pochodzenia zwierzęcego oraz monitorowaniem i zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



