W imieniu Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej Prezes Jacek Łukaszewicz przesłał do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego pismo w sprawie sposobu realizacji podwyższenia wynagrodzeń w Inspekcji Weterynaryjnej.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



