W piątek 26 maja 2017 r. odbyło się posiedzenie sejmowej podkomisji do spraw utworzenia nowego Urzędu Bezpieczeństwa Żywności, w którym wzięli udział Jacek Łukaszewicz Prezes Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej oraz Marek Wisła Prezes Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Na spotkaniu omawiano rządowy projekt ustawy o powstaniu Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z posiedzenia.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



