Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna z zadowoleniem przyjmuje propozycję wprowadzenie obowiązkowej bioasekuracji na terenie całego kraju. Kolejnym krokiem rządu powinno być szybkie wzmocnienie Inspekcji Weterynaryjnej, która będzie odpowiedzialna za wprowadzenie tych zasad w życie. Tylko w ten sposób możemy skutecznie zatrzymać epidemię ASF.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



