Dolnośląska Izba Lekarsko – Weterynaryjna oraz Małopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna zapraszają lekarzy weterynarii wraz z rodzinami na X Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbędą się 11.03.2017 r. (sobota), początek o godz. 9:30, w Ośrodku Narciarskim Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



