Dolnośląska Izba Lekarsko – Weterynaryjna oraz Małopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna zapraszają lekarzy weterynarii wraz z rodzinami na X Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbędą się 11.03.2017 r. (sobota), początek o godz. 9:30, w Ośrodku Narciarskim Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.
XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Lekarzy i pracowników weterynarii na Jasną Górę – 14 VI 2026
Drodzy Lekarze i Pracownicy weterynarii! Zapraszamy na XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymkę lekarzy,...



