Dolnośląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna zaprasza lekarzy weterynarii wraz z rodzinami na X Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim.
Zawody odbędą się 05.03.2016 r. (sobota), początek o godz. 9:30 w Ośrodku Narciarskim Kamienica koło Stronia Śląskiego.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



