Lp. nazwisko i imię nr prawa wykonywania zawodu Okręgowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna okres rozliczeniowy zdobytych punktów data wydania dyplomu termin ważności dyplomu uwagi
1. Wiśniewska-Sak Ewa 08498 Warszawska 2012-03-25 do 2013-06-20 2013-09-27 2017-09-27  
2. Szarzyńska-Butkiewicz Anna 71359 Warszawska 2011-10-19 do 2014-01-27 2014-01-27 2018-01-27  
3. Podleśny Andrzej 05025 Warszawska 2012-05-20 do 2014-10-26 2014-11-26 2018-11-26  
4. Szwast Joanna 70978 Warszawska 2011-10-19 do 2014-05-31 2014-08-25 2018-08-25  
5. Kita Jerzy 07726 Warszawska 2011-10-19 do 2014-01-24 2014-01-24 2018-01-24  
6. Kozub Kamila 70305 Warszawska 2011-10-19 do 2014-05-31 2014-07-23 2018-07-23  
7. Tuśnio Seweryn 15078 Warszawska 2012-02-06 do 2014-04-18 2014-09-22 2018-09-22  
8. Zmarlak Marzena 70402 Warszawska 2011-10-18 do 2014-03-16 2014-05-22 2018-05-22  
9. Teperek Marta 71003 Warszawska 2012-03-24 do 2014-10-18 2015-01-19 2019-01-19  
10. Papis Izabella 70029 Warszawska 2012-03-10 do 2014-09-14 2014-10-13 2018-10-13  
11. Gajewska Małgorzata 70267 Warszawska 2012-01-15 do 2013-10-27 2014-02-11 2018-02-11  
12. Kulik Elżbieta 71088 Warszawska 2012-01-15 do 2014-05-18 2014-07-10 2018-07-10  
13. Wrzesińska Eliza 70328 Warszawska 2012-05-15 do 2014-07-03 2014-12-02 2018-12-02  
14. Warda Agnieszka 70633 Warszawska 2011-10-19 do 2014-05-31 2014-09-02 2018-09-02  
15. Duda-Adamczyk Grażyna 11129 Małopolska 2012-02-26 do 2014-09-07 2014-10-14 2018-10-14  
16. Wąsik Michalina 11171 Małopolska 2013-02-24 do 2014-09-07 2014-10-14 2018-10-14  
17. Szydłowski Jacel 00647 Małopolska 2013-05-11 do 2014-11-22 2015-01-07 2019-01-07  
18. Jurewicz Łukasz 55742 Warmińsko-Mazurska 2012-05-17 do 2015-01-11 2015-01-20 2019-01-20  
19. Parysiewicz-Szarek Barbara Anna 04485 Warmińsko-Mazurska 2012-01-14 do 2013-10-28 2015-01-15 2019-01-15  
20. Bednarko-Młynarczyk Elżbieta 55741 Warmińsko-Mazurska 2012-03-01 do 2014-03-01 2014-04-24 2018-04-24  
21. Jurewicz Marta Magdalena 55674 Warmińsko-Mazurska 2011-07-29 do 2014-03-09 2014-04-29 2018-04-29  
22. Sobiech Łukasz Władysław 80464 Warmińsko-Mazurska 2012-04-20 do 2013-09-20 2014-04-29 2018-04-29  
23. Szczepanik Piotr 40262 Zachodniopomorska 2011-11-?? do 2014-06-16 2014-09-02 2018-09-02  
24. Szyłko Magdalena 02373 Zachodniopomorska 2011-12-05 do 2013-09-22 2014-09-02 2018-09-02  
25. Groszkowska Małgorzata 85548 Zachodniopomorska 2012-05-19 do 2014-05-15 2014-09-02 2018-09-02  
26. Szmeterowicz Patrycja 02394 Zachodniopomorska 2013-01-11 do 2014-09-21 2014-10-17 2018-10-17  
27. Winczewska Alicja 10809 Podkarpacka 2011-11-21 do 2014-03-12 2016-01-21 2020-01-21  
28. Winczewski Krzysztof 10810 Podkarpacka 2011-11-07 do 2013-12-07 2016-01-21 2020-01-21  
29. Sołtyski Jacek 00362 Podkarpacka 2012-04-04 do 2014-05-22 2016-01-21 2020-01-21  
30. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 2011-02-26 do 2013-07-06 2013-08-08 2017-08-08  
31. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 2011-07-02 do 2012-09-09 2014-06-13 2018-06-13  
32. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 2010-01-30 do 2012-09-09 2013-06-18 2017-06-18  
33. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 2010-05-22 do 2013-12-09 2014-02-11 2018-02-11  
34. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 2011-05-28 do 2013-05-09 2014-02-11 2018-02-11  
35. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2014-06-04 2014-06-13 2018-06-13  
36. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2014-04-26 2014-09-26 2018-09-26  
37. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 2012-04-20 do 2012-12-31 2013-04-10 2017-04-10  
38. Grochecka-Kaczor Agnieszka 60717 Lubelska 2011 do 2014 2014-06-13 2018-06-13  
39. Gólcz Joanna 03006 Kaszubsko-Pomorska 2012-12-15 do 2014-06-04 2014-10-17 2018-10-17  
40. Wysocka-Szczepanik Katarzyna 02322 Kaszubsko-Pomorska 2012-12-16 do 2013-12-07 2014-10-17 2018-10-17  
41. Kalicki Mirosław 03084 Kaszubsko-Pomorska 2012-01-23 do 2014-05-05 2014-12-01 2018-12-01  
42. Świątalska Agnieszka 40108 Kaszubsko-Pomorska 2012-03-03 do 2014-05-05 2014-12-01 2018-12-01  
43. Stryszak Andrzej 03202 Kaszubsko-Pomorska 2012-01-23 do 2014-06-12 2014-12-01 2018-12-01  
44. Strzałkowski Leonard 03200 Kaszubsko-Pomorska 2012-01-23 do 2014-06-12 2014-12-01 2018-12-01  
45. Drążek Magdalena 55862 Warmińsko-Mazurska 2013-05-18 do 2014-02-28 2015-09-08 2019-09-08  
46. Rafałko Bartłomiej Łukasz 55803 Warmińsko-Mazurska 2013-09-20 do 2015-10-09 2015-12-01 2019-12-01  
47. Pieńkowska-Żyła Agnieszka 55440 Warmińsko-Mazurska 2012-03-25 do 2013-09-22 2015-12-10 2019-12-10  
48. Przybyszewski Piotr 45203 Kujawsko-Pomorska 2011-02-?? do 2014-05-31 2014-10-06 2018-10-06  
49. Janiszewski Zenon 03501 Kujawsko-Pomorska 2012-05-19 do 2013-09-22 2014-02-18 2018-02-18  
50. Spiegel Mirosław 10029 Dolnośląska 2012-01-31 do 2013-06-24 2013-07-12 2017-07-12  
51. Duda Kinga 85462 Dolnośląska 2011-09-04 do 2013-06-16 2013-11-07 2017-11-07  
52. Zimniak Szymon 85365 Dolnośląska 2013-07-06 do 2013-12-07 2013-12-12 2017-12-12  
53. Waleński Piotr 85341 Dolnośląska 2012-02-16 do 2013-12-07 2014-02-17 2018-02-17  
54. Smolarek Magdalena 85663 Dolnośląska 2012-05-01 do 2014-04-06 2014-05-16 2018-05-16  
55. Sawicka Katarzyna 85874 Dolnośląska 2012-09-01 do 2014-05-22 2015-05-04 2019-05-04  
56. Chwalińska Aleksandra Bogumiła 60712 Lubelska 2012 do 2015 2015-12-16 2019-12-16  
57. Błaszkiewicz Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 2012-02-25 do 2015-04-12 2015-05-23 2019-05-23  
58. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 2012-02-25 do 2015-03-22 2015-05-23 2019-05-23  
59. Rogozińska Małgorzata 70739 Warszawska 2012-03-23 do 2012-12-09 2015-04-08 2019-04-08  
60. Dąbkowska Julita 70887 Warszawska 2012-03-10 do 2015-01-15 2015-04-16 2019-04-16  
61. Bańbura Marcin 70775 Warszawska 2011-10-19 do 2015-07-16 2015-07-16 2019-07-16  
62. Michalik Aleksandra 71491 Warszawska 2012-01-14 do 2015-08-28 2015-09-28 2019-09-28  
63. Popłonkowski Łukasz 71213 Warszawska 2012-04-17 do 2015-03-22 2015-11-26 2019-11-26  
64. Wośko Jacek 70856 Warszawska 2012-02-25 do 2014-09-06 2016-01-19 2020-01-19  
65. Pilecka Agnieszka 11217 Małopolska 2012-01-14 do 2014-04-13 2015-09-08 2019-09-08  
66. Rodak Tomasz 11220 Małopolska 2012-01-14 do 2015-12-05 2015-12-10 2019-12-10  
67. Pawlik Anna 02368 Zachodniopomorska 2012-04-21 do 2014-06-28 2015-02-19 2019-02-19  
68. Szypczyńska Marta 35055 Opolska 2013-04-13 do 2015-10-08 2015-12-29 2019-12-29  
71. Rejniak Karolina 55519 Lubelska 2012 do 2016  2016-06-17 2020-06-17  
72. Borejsza Ewa Krystyna  04214 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2016-02-27 2016-05-24 2020-05-24  
73. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 2014-10-10 do 2015-09-25 2016-09-30 2020-09-30  
74. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 2011-02-26 do 2013-07-06 2013-08-08 2017-08-08  
75. Borejszo Ewa Krystyna 04214 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2016-02-27 2016-05-24 2020-05-24  
76. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 2011-07-02 do 2012-09-09 2014-06-13 2018-06-13  
77. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 2012-02-25 do 2015-04-12 2015-05-23 2019-05-23  
78. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 2010-01-30 do 2012-09-09 2013-06-18 2017-06-18  
79. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 2010-05-22 do 2013-12-09 2014-02-11 2018-02-11  
80. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 2011-05-28 do 2013-05-09 2014-02-11 2018-02-11  
81. Pac-Sadowska Marta 50237 Północno-Wschodnia 2013-03-09 do 2016-05-15 2016-29-11 2020-29-11  
82. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2014-06-04 2014-06-13 2018-06-13  
83. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2014-04-26 2014-09-26 2018-09-26  
84. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 2014-10-10 do 2015-09-25 2016-09-30 2020-09-30  
85. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 2012-04-20 do 2012-12-31 2013-04-10 2017-04-10  
86. Zdanowicz Magda 50262 Północno-Wschodnia 2013-09-20 do 2015-04-18 2016-29-11 2020-29-11  
87. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 2012-02-25 do 2015-03-22 2015-05-23 2019-05-23  
88. Biegańska Anna 55570 Warmińsko-Mazurska 2013-09-13 do 2016-10-16 2016-11-18 2020-11-18  
89. Łuczak Przemysław 55867 Warmińsko-Mazurska 2013-10-25 do 2016-11-13 2016-11-28 2020-11-28  
90. Gwoździk Piotr 20149 Łódzka 2012-05-16 do 2015-06-27 2015-12-10 2019-12-10  
91. Jagielska Daria 20463 Łódzka 2012-02-25 do 2013-10-27 2015-10-19 2019-10-19  
92. Kacprzyk Mirosław 00979 Łódzka 2012-04-21 do 2014-07-04 2015-10-10 2019-10-10  
93. Pawicki Tomasz 01477 Łódzka 2012-04-21 do 2015-04-26 2016-02-25 2020-02-25  
94. Pietrzak Magdalena 20500 Łódzka 2013-05-21 do 2016-04-24 2017-01-30 2021-01-30  
95. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 2011-02-26 do 2013-07-06 2013-08-08 2017-08-08  
96. Borejszo Ewa Krystyna 04214 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2016-02-27 2016-05-24 2020-05-24  
97. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 2011-07-02 do 2012-09-09 2014-06-13 2018-06-13  
98. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 2012-02-25 do 2015-04-12 2015-05-23 2019-05-23  
99. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 2010-01-30 do 2012-09-09 2013-06-18 2017-06-18  
100. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 2010-05-22 do 2013-12-09 2014-02-11 2018-02-11  
101. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 2011-05-28 do 2013-05-09 2014-02-11 2018-02-11  
102. Pac-Sadowska Marta 50237 Północno-Wschodnia 2013-03-09 do 2016-05-15 2016-29-11 2020-29-11  
103. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2014-06-04 2014-06-13 2018-06-13  
104. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2014-04-26 2014-09-26 2018-09-26  
105. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 2014-10-10 do 2015-09-25 2016-09-30 2020-09-30  
106. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 2012-04-20 do 2012-12-31 2013-04-10 2017-04-10  
107. Zdanowicz Magda 50262 Północno-Wschodnia 2013-09-20 do 2015-04-18 2016-29-11 2020-29-11  
108. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 2012-02-25 do 2015-03-22 2015-05-23 2019-05-23  
109. Daniewska Joanna Maria 60972 Lubelska 2015 do 2016 2016-09-23 2020-09-23  
110. Celiński Adam Jarosław 05381 Lubelska 2012 do 2016  2017-03-26 2021-03-26  
111. Andrzej Domagalski 01531 Kujawsko-Pomorska 2012-01-26 do 2016-01-26 2016-01-27 2020-01-27  
112. Magdalena Bochańska 45336 Kujawsko-Pomorska 2012-10-09 do 2015-05-27 2016-05-12 2020-05-12  
113. Dariusz Jagódka 45349 Kujawsko-Pomorska 2013-03-09 do 2015-05-27 2016-06-02 2020-06-02  
114. AgnieszkaWichtowska 45421 Kujawsko-Pomorska 2014-08-23 do 2016-11-13 2017-04-18 2021-04-18  
115. Krzysztof Kurnik 01611 Kujawsko-Pomorska 2012-05-16 do 2016-05-17 2017-04-27 2021-04-27  
116. Elżbieta Walczak 55563 Kujawsko-Pomorska 2015-03-21 do 2017-03-18 2017-04-27 2021-04-27  
117. Agnieszka Pancerz 45383 Kujawsko-Pomorska 2013-10-18 do 2016-06-25 2017-04-27 2021-04-27  
118. Mokrska Elżbieta 80337 Śląska 2012-03 do 2015-03 2015-07-21 2019-07-21  
119. Hyla Roman 09592 Śląska 2012-04 do 2015-04 2015-07-21 2019-07-21  
120. Madejska Dominika 80451 Śląska 2012-04 do 2015-04 2015-12-01 2019-12-01  
121. Sobków Jacek 85024 Śląska 2012-01 do 2015-10 2015-12-01 2019-12-01  
122. Oślizło Wojciech 80060 Śląska 2012-01 do 2015-09 2015-12-15 2019-12-15  
123. Grądzki Adrian 80744 Śląska 2012-09-22 do 2015-12-12 2016-02-16 2020-02-16  
124. Misztal Karolina 80655 Śląska 2012-09-22 do 2015-12-12 2016-02-16 2020-02-16  
125. Wojcierowska-Cornik Hanna 85763 Śląska 2012-10-05 do 2015-12-05 2016-05-10 2020-05-10  
126. Sagan Daria 80743 Śląska 2013-09-06 do 2016-06-06 2016-09-27 2020-09-27  
127. Lorenc Adam 80569 Śląska 2012-11-29 do 2016-10-30 2016-12-29 2020-12-29  
128. Świrska Magdalena 80667 Śląska 2013-03-22 do 2017-04-09 2017-05-08 2021-05-08  
129. Szypczyńska Marta 35055 Opolska 2013-04-13 do 2015-10-08 2015-12-29 2019-12-29  
130. Zdobylak Andrzej 2759 Opolska 2012-05-19 do 2016-03-11 2016-06-02 2020-06-02  
131. Bochyńska Nina 35068 Opolska 2014-04-05 do 2016-03-01 2016-06-02 2020-06-02  
132. Drożdżyk Przemysław 20441 Opolska 2013-01-13 do 2015-04-12 2017-01-05 2021-01-05  
133. Kryczka Magdalena 02758 Opolska 2013-02-24 do 2017-06-05 2017-05-18 2021-05-18  
134. Goździewska-Harłajczuk Karolina 85581 Dolnośląska 2012-10-27 do 2013-11-16 2016-05-30 2020-05-30  
135. Kołomyjec Katarzyna 85119 Dolnośląska 2013-01-01 do 2016-11-21 2017-06-28 2021-06-28  
136. Ilkiewicz Magdalena 85920 Dolnośląska 2013-01-01 do 2016-06-18 2017-06-28 2021-06-28  
137. Zielony Magdalena 75114 Dolnośląska 2014-03-14 do 2016-04-24 2017-06-28 2021-06-28  
138. Cywińska-Ziobroń Marlena 85929 Dolnośląska 2014-10-24 do 2016-06-05 2017-06-28 2021-06-28  
Sierpień 2017
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Znajdź nas

facebook

Google Plus