Lp.

imię i nazwisko

nr prawa wykonywania zawodu

Okręgowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna

okres rozliczeniowy zdobytych punktów

data wydania dyplomu

termin ważności dyplomu

uwagi

1.

Wiśniewska-Sak Ewa

08498

Warszawska

2012-03-25 do 2013-06-20

2013-09-27

2017-09-27

2.

Szarzyńska-Butkiewicz Anna

71359

Warszawska

2011-10-19 do 2014-01-27

2014-01-27

2018-01-27

3.

Podleśny Andrzej

05025

Warszawska

2012-05-20 do 2014-10-26

2014-11-26

2018-11-26

4.

Szwast Joanna

70978

Warszawska

2011-10-19 do 2014-05-31

2014-08-25

2018-08-25

5.

Kita Jerzy

07726

Warszawska

2011-10-19 do 2014-01-24

2014-01-24

2018-01-24

6.

Kozub Kamila

70305

Warszawska

2011-10-19 do 2014-05-31

2014-07-23

2018-07-23

7.

Tuśnio Seweryn

15078

Warszawska

2012-02-06 do 2014-04-18

2014-09-22

2018-09-22

8.

Zmarlak Marzena

70402

Warszawska

2011-10-18 do 2014-03-16

2014-05-22

2018-05-22

9.

Teperek Marta

71003

Warszawska

2012-03-24 do 2014-10-18

2015-01-19

2019-01-19

10.

Papis Izabella

70029

Warszawska

2012-03-10 do 2014-09-14

2014-10-13

2018-10-13

11.

Gajewska Małgorzata

70267

Warszawska

2012-01-15 do 2013-10-27

2014-02-11

2018-02-11

12.

Kulik Elżbieta

71088

Warszawska

2012-01-15 do 2014-05-18

2014-07-10

2018-07-10

13.

Wrzesińska Eliza

70328

Warszawska

2012-05-15 do 2014-07-03

2014-12-02

2018-12-02

14.

Warda Agnieszka

70633

Warszawska

2011-10-19 do 2014-05-31

2014-09-02

2018-09-02

15.

Duda-Adamczyk Grażyna

11129

Małopolska

2012-02-26 do 2014-09-07

2014-10-14

2018-10-14

16.

Wąsik Michalina

11171

Małopolska

2013-02-24 do 2014-09-07

2014-10-14

2018-10-14

17.

Szydłowski Jacel

00647

Małopolska

2013-05-11 do 2014-11-22

2015-01-07

2019-01-07

18.

Jurewicz Łukasz

55742

Warmińsko-Mazurska

2012-05-17 do 2015-01-11

2015-01-20

2019-01-20

19.

Parysiewicz-Szarek Barbara Anna

04485

Warmińsko-Mazurska

2012-01-14 do 2013-10-28

2015-01-15

2019-01-15

20.

Bednarko-Młynarczyk Elżbieta

55741

Warmińsko-Mazurska

2012-03-01 do 2014-03-01

2014-04-24

2018-04-24

21.

Jurewicz Marta Magdalena

55674

Warmińsko-Mazurska

2011-07-29 do 2014-03-09

2014-04-29

2018-04-29

22.

Sobiech Łukasz Władysław

80464

Warmińsko-Mazurska

2012-04-20 do 2013-09-20

2014-04-29

2018-04-29

23.

Szczepanik Piotr

40262

Zachodniopomorska

2011-11-?? do 2014-06-16

2014-09-02

2018-09-02

24.

Szyłko Magdalena

02373

Zachodniopomorska

2011-12-05 do 2013-09-22

2014-09-02

2018-09-02

25.

Groszkowska Małgorzata

85548

Zachodniopomorska

2012-05-19 do 2014-05-15

2014-09-02

2018-09-02

26.

Szmeterowicz Patrycja

02394

Zachodniopomorska

2013-01-11 do 2014-09-21

2014-10-17

2018-10-17

27.

Winczewska Alicja

10809

Podkarpacka

2011-11-21 do 2014-03-12

2016-01-21

2020-01-21

28.

Winczewski Krzysztof

10810

Podkarpacka

2011-11-07 do 2013-12-07

2016-01-21

2020-01-21

29.

Sołtyski Jacek

00362

Podkarpacka

2012-04-04 do 2014-05-22

2016-01-21

2020-01-21

30.

Banasiuk Rafał

70349

Północno-Wschodnia

2011-02-26 do 2013-07-06

2013-08-08

2017-08-08

31.

Choiński Łukasz

50118

Północno-Wschodnia

2011-07-02 do 2012-09-09

2014-06-13

2018-06-13

32.

Krzysiak Michał

60444

Północno-Wschodnia

2010-01-30 do 2012-09-09

2013-06-18

2017-06-18

33.

Maciąg Elżbieta

50132

Północno-Wschodnia

2010-05-22 do 2013-12-09

2014-02-11

2018-02-11

34.

Maciąg Konrad

50131

Północno-Wschodnia

2011-05-28 do 2013-05-09

2014-02-11

2018-02-11

35.

Pirsztuk Marek

03995

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2014-06-04

2014-06-13

2018-06-13

36.

Rutkowski Marek

50014

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2014-04-26

2014-09-26

2018-09-26

37.

Szeretucha Renata Maria

04077

Północno-Wschodnia

2012-04-20 do 2012-12-31

2013-04-10

2017-04-10

38.

Grochecka-Kaczor Agnieszka

60717

Lubelska

2011 do 2014

2014-06-13

2018-06-13

39.

Gólcz Joanna

03006

Kaszubsko-Pomorska

2012-12-15 do 2014-06-04

2014-10-17

2018-10-17

40.

Wysocka-Szczepanik Katarzyna

02322

Kaszubsko-Pomorska

2012-12-16 do 2013-12-07

2014-10-17

2018-10-17

41.

Kalicki Mirosław

03084

Kaszubsko-Pomorska

2012-01-23 do 2014-05-05

2014-12-01

2018-12-01

42.

Świątalska Agnieszka

40108

Kaszubsko-Pomorska

2012-03-03 do 2014-05-05

2014-12-01

2018-12-01

43.

Stryszak Andrzej

03202

Kaszubsko-Pomorska

2012-01-23 do 2014-06-12

2014-12-01

2018-12-01

44.

Strzałkowski Leonard

03200

Kaszubsko-Pomorska

2012-01-23 do 2014-06-12

2014-12-01

2018-12-01

45.

Drążek Magdalena

55862

Warmińsko-Mazurska

2013-05-18 do 2014-02-28

2015-09-08

2019-09-08

46.

Rafałko Bartłomiej Łukasz

55803

Warmińsko-Mazurska

2013-09-20 do 2015-10-09

2015-12-01

2019-12-01

47.

Pieńkowska-Żyła Agnieszka

55440

Warmińsko-Mazurska

2012-03-25 do 2013-09-22

2015-12-10

2019-12-10

48.

Przybyszewski Piotr

45203

Kujawsko-Pomorska

2011-02-?? do 2014-05-31

2014-10-06

2018-10-06

49.

Janiszewski Zenon

03501

Kujawsko-Pomorska

2012-05-19 do 2013-09-22

2014-02-18

2018-02-18

50.

Spiegel Mirosław

10029

Dolnośląska

2012-01-31 do 2013-06-24

2013-07-12

2017-07-12

51.

Duda Kinga

85462

Dolnośląska

2011-09-04 do 2013-06-16

2013-11-07

2017-11-07

52.

Zimniak Szymon

85365

Dolnośląska

2013-07-06 do 2013-12-07

2013-12-12

2017-12-12

53.

Waleński Piotr

85341

Dolnośląska

2012-02-16 do 2013-12-07

2014-02-17

2018-02-17

54.

Smolarek Magdalena

85663

Dolnośląska

2012-05-01 do 2014-04-06

2014-05-16

2018-05-16

55.

Sawicka Katarzyna

85874

Dolnośląska

2012-09-01 do 2014-05-22

2015-05-04

2019-05-04

56.

Chwalińska Aleksandra Bogumiła

60712

Lubelska

2012 do 2015

2015-12-16

2019-12-16

57.

Błaszkiewicz Małgorzata

50217

Północno-Wschodnia

2012-02-25 do 2015-04-12

2015-05-23

2019-05-23

58.

Złotorzyński Paweł

50160

Północno-Wschodnia

2012-02-25 do 2015-03-22

2015-05-23

2019-05-23

59.

Rogozińska Małgorzata

70739

Warszawska

2012-03-23 do 2012-12-09

2015-04-08

2019-04-08

60.

Dąbkowska Julita

70887

Warszawska

2012-03-10 do 2015-01-15

2015-04-16

2019-04-16

61.

Bańbura Marcin

70775

Warszawska

2011-10-19 do 2015-07-16

2015-07-16

2019-07-16

62.

Michalik Aleksandra

71491

Warszawska

2012-01-14 do 2015-08-28

2015-09-28

2019-09-28

63.

Popłonkowski Łukasz

71213

Warszawska

2012-04-17 do 2015-03-22

2015-11-26

2019-11-26

64.

Wośko Jacek

70856

Warszawska

2012-02-25 do 2014-09-06

2016-01-19

2020-01-19

65.

Pilecka Agnieszka

11217

Małopolska

2012-01-14 do 2014-04-13

2015-09-08

2019-09-08

66.

Rodak Tomasz

11220

Małopolska

2012-01-14 do 2015-12-05

2015-12-10

2019-12-10

67.

Pawlik Anna

02368

Zachodniopomorska

2012-04-21 do 2014-06-28

2015-02-19

2019-02-19

68.

Szypczyńska Marta

35055

Opolska

2013-04-13 do 2015-10-08

2015-12-29

2019-12-29

69.

Agnieszka Grochecka-Kaczor

60717

Lubelska

2011 do 2014

2014-06-13

2018-06-13

70.

Aleksandra Bogumiła Chwalińska

60712

Lubelska

2012 do 2015

2015-12-16

2019-12-16

71.

Karolina Rejniak

55519

Lubelska

2012 do 2016

2016-06-17

2020-06-17

72.

Borejsza Ewa Krystyna

04214

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2016-02-27

2016-05-24

2020-05-24

73.

Rutkowski Marek

50014

Północno-Wschodnia

2014-10-10 do 2015-09-25

2016-09-30

2020-09-30

74.

Banasiuk Rafał

70349

Północno-Wschodnia

2011-02-26 do 2013-07-06

2013-08-08

2017-08-08

75.

Borejszo Ewa Krystyna

04214

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2016-02-27

2016-05-24

2020-05-24

76.

Choiński Łukasz

50118

Północno-Wschodnia

2011-07-02 do 2012-09-09

2014-06-13

2018-06-13

77.

Dmitruk Małgorzata

50217

Północno-Wschodnia

2012-02-25 do 2015-04-12

2015-05-23

2019-05-23

78.

Krzysiak Michał

60444

Północno-Wschodnia

2010-01-30 do 2012-09-09

2013-06-18

2017-06-18

79.

Maciąg Elżbieta

50132

Północno-Wschodnia

2010-05-22 do 2013-12-09

2014-02-11

2018-02-11

80.

Maciąg Konrad

50131

Północno-Wschodnia

2011-05-28 do 2013-05-09

2014-02-11

2018-02-11

81.

Pac-Sadowska Marta

50237

Północno-Wschodnia

2013-03-09 do 2016-05-15

2016-29-11

2020-29-11

82.

Pirsztuk Marek

03995

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2014-06-04

2014-06-13

2018-06-13

83.

Rutkowski Marek

50014

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2014-04-26

2014-09-26

2018-09-26

84.

Rutkowski Marek

50014

Północno-Wschodnia

2014-10-10 do 2015-09-25

2016-09-30

2020-09-30

85.

Szeretucha Renata Maria

04077

Północno-Wschodnia

2012-04-20 do 2012-12-31

2013-04-10

2017-04-10

86.

Zdanowicz Magda

50262

Północno-Wschodnia

2013-09-20 do 2015-04-18

2016-29-11

2020-29-11

87.

Złotorzyński Paweł

50160

Północno-Wschodnia

2012-02-25 do 2015-03-22

2015-05-23

2019-05-23

88.

Biegańska Anna

55570

Warmińsko-Mazurska

2013-09-13 do 2016-10-16

2016-11-18

2020-11-18

89.

Łuczak Przemysław

55867

Warmińsko-Mazurska

2013-10-25 do 2016-11-13

2016-11-28

2020-11-28

90.

Gwoździk Piotr

20149

Łódzka

2012-05-16 do 2015-06-27

2015-12-10

2019-12-10

91.

Jagielska Daria

20463

Łódzka

2012-02-25 do 2013-10-27

2015-10-19

2019-10-19

92.

Kacprzyk Mirosław

00979

Łódzka

2012-04-21 do 2014-07-04

2015-10-10

2019-10-10

93.

Pawicki Tomasz

01477

Łódzka

2012-04-21 do 2015-04-26

2016-02-25

2020-02-25

94.

Pietrzak Magdalena

20500

Łódzka

2013-05-21 do 2016-04-24

2017-01-30

2021-01-30

95.

Banasiuk Rafał

70349

Północno-Wschodnia

2011-02-26 do 2013-07-06

2013-08-08

2017-08-08

96.

Borejszo Ewa Krystyna

04214

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2016-02-27

2016-05-24

2020-05-24

97.

Choiński Łukasz

50118

Północno-Wschodnia

2011-07-02 do 2012-09-09

2014-06-13

2018-06-13

98.

Dmitruk Małgorzata

50217

Północno-Wschodnia

2012-02-25 do 2015-04-12

2015-05-23

2019-05-23

99.

Krzysiak Michał

60444

Północno-Wschodnia

2010-01-30 do 2012-09-09

2013-06-18

2017-06-18

100.

Maciąg Elżbieta

50132

Północno-Wschodnia

2010-05-22 do 2013-12-09

2014-02-11

2018-02-11

101.

Maciąg Konrad

50131

Północno-Wschodnia

2011-05-28 do 2013-05-09

2014-02-11

2018-02-11

102.

Pac-Sadowska Marta

50237

Północno-Wschodnia

2013-03-09 do 2016-05-15

2016-29-11

2020-29-11

103.

Pirsztuk Marek

03995

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2014-06-04

2014-06-13

2018-06-13

104.

Rutkowski Marek

50014

Północno-Wschodnia

2012-04-21 do 2014-04-26

2014-09-26

2018-09-26

105.

Rutkowski Marek

50014

Północno-Wschodnia

2014-10-10 do 2015-09-25

2016-09-30

2020-09-30

106.

Szeretucha Renata Maria

04077

Północno-Wschodnia

2012-04-20 do 2012-12-31

2013-04-10

2017-04-10

107.

Zdanowicz Magda

50262

Północno-Wschodnia

2013-09-20 do 2015-04-18

2016-29-11

2020-29-11

108.

Złotorzyński Paweł

50160

Północno-Wschodnia

2012-02-25 do 2015-03-22

2015-05-23

2019-05-23

Luty 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Znajdź nas

facebook

Google Plus