Uprzejmie informuję, że w dniach 20-21 października 2018 r. w Kołobrzegu odbędzie się Konferencja Farmaceutyczna (szkolenia) pt. „Racjonalne stosowanie produktów leczniczych weterynaryjnych”. Więcej informacji znajduje się w poniższym linku.
XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Lekarzy i pracowników weterynarii na Jasną Górę – 14 VI 2026
Drodzy Lekarze i Pracownicy weterynarii! Zapraszamy na XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymkę lekarzy,...



