ENG
ENG

Wykaz lekarzy weterynarii
specjalistów

Wykaz lekarzy weterynarii, którzy uzyskali tytuł specjalisty w dziedzinach weterynarii określonych w załączniku nr 1 do rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 28 listopada 1994 r. w sprawie trybu i szczegółowych zasad uzyskiwania tytułu specjalisty przez lekarza weterynarii. (Dz. U. nr 131, poz. 667 z 1994 roku):

Choroby przeżuwaczy

Choroby koni

Choroby trzody chlewnej

Choroby psów i kotów

Choroby drobiu oraz ptaków ozdobnych

Choroby zwierząt futerkowych

Użytkowanie i patologia zwierząt laboratoryjnych

Choroby zwierząt nieudomowionych

Choroby ryb

Choroby owadów użytkowych

Rozród zwierząt

Chirurgia weterynaryjna

Radiologia weterynaryjna

Prewencja weterynaryjna i higiena pasz

Weterynaryjna diagnostyka laboratoryjna

Epizootiologia i administracja weterynaryjna

Higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego

2

Choroby przeżuwaczy

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Adamska Habryn Renata

20302

Adamski Piotr

40226

Ambrożewicz Łukasz

45316

Andrzejewski Jerzy

06067

Antczak Rafał

60373

Bachurski Maciej

03631

Baczewski Andrzej

03738

Baran Jakub

45335

Barański Józef

03708

Bartler Janusz

04705

Bartłomiejczak Piotr

06773

Bartoś Sławomir

60256

Bartylak Andrzej

05072

Baryczka Agnieszka

55861

Bastkowska Agnieszka

45176

Bączek Grzegorz

55361

Bednarek Łukasz

45194

Bednarski Michał

85320

Belemesko Marcin

60400

Białowąs Józef

07020

Biegaj Arkadiusz

22362

Bielecki Paweł

55299

Biełuszka Piotr

60134

Bigoszewski Marcin

55199

Bil Janusz

04311

Biliński Antoni

09551

Błańska Patrycja

55314

Błaszczyk Kazimierz

08909

Błaszczyk Przemysław

75033

Błaszczyk Przemysław

60867

Błaszczyński Andrzej

00940

Bogusz Andrzej

03740

Bogusz Łukasz

20362

Bonat Tomasz

70258

Bones Paweł

45249

Borawski Jerzy

03735

Borowski Grzegorz

04317

Borowski Tomasz

03402

Borzęcki Marcin

60336

Brzezina Ewa

85106

Budziewski Paweł

40056

Budziszewski Zbigniew

06078

Bukowski Rafał

55315

Bureta Malwina

40345

Chalamoński Tomasz

70144

Charchut Roman

10060

Chmarzyński Paweł

60969

Choiński Łukasz

50118

Chojnowska Magdalena

50223

Chojnowski Maciej

50224

Chojnowski Zdzisław

03754

Chorąży Ryszard

02895

Chorodeński Rafał

06653

Chrol Mikołaj

03759

Chrostowska Małgorzata

55338

Chyliński Adam

03408

Cieciuch Marek

03762

Ciesielczuk Andrzej

05384

Cimoch Dominik

11272

Czapla Radosław

25029

Czarnecka Monika

55295

Czerw Małgorzata

85107

Czubak Adam

55594

Danowski Wiesław

04333

Dąbrowski Lech

03769

Demidowicz Waldemar

01530

Deptuła Paweł

55274

Domagalski Adam

45109

Dorobek Jan

10062

Drapiński Grzegorz

06087

Drozd Krzysztof

60857

Drozd Marek

02732

Dróżdż Dorota

50186

Dróżdż Dorota

50186

Duszek Wiechowska Anna

70456

Dyląg Jacek

40316

Dymała Mirosław

35047

Dzieżyk Ewa

70691

Fabisiak Tomasz

71425

Falkowski Wojciech

71934

Fidos Ewa

20152

Fink Rafał

06308

Firmanty Rafał

65090

Fiszer Tomasz

06865

Frydrychewicz Jerzy

06464

Gałek Damian

40318

Gańko Marta

55597

Gehrke Marek

01750

Gesek Remigiusz

55249

Głowacki Jerzy

02015

Głowiński Błażej

55634

Gołembiewski Zenon

02224

Gościniak Dominik

65588

Góralczyk Michał

45331

Grądzki Andrzej

03827

Grądzki Włodzimierz

03826

Grąziowska Maciela Agnieszka

60196

Grodzicki Bartosz

71286

Gromadzki Marian

03818

Grudziński Stanisław

01554

Grzegórska Magdalena

45163

Grzywna Andrzej

03825

Gwoździewicz Andrzej

02952

Hądzlik Michał

65131

Herman Artur

01561

Hola Piotr

15041

Ilczuk Tomasz

60579

Jabłoński Zdzisław

03842

Jakóbek Jerzy

06321

Jakubowski Marcin

45372

Janicki Marek

06099

Janiszewszki Cezary

55618

Jankowiak Tomasz

65142

Jankowski Andrzej

04390

Jaremin Mordes Agnieszka

71342

Jarmołowicz Stanisław

04379

Jarosz Marek

40048

Jażdż Malwina

35035

Jędryczko Anna

55495

Juściński Romuald

06580

Kacprzyk Mirosław

01030

Kahl Zbigniew

03443

Kalinowski Marcin

25128

Kałamaga Wiesław

10150

Kałużny Edward

06205

Kamiński Błażej

02778

Kantor Magdalena

75016

Kaptur Maciej

01575

Karpiński Janusz

03908

Kaszyńska Aneta

65559

Kaźmierczak Piotr

20183

Kącki Andrzej

04401

Kędzierski Marcin

60053

Kiejkowski Łukasz

02777

Kierski Krzysztof

06928

Kiersnowski Ksawery

04248

Kiński Dariusz

50273

Klimuszko Wojciech

50062

Klocek Grzegorz

03889

Kłos Grzegorz

07733

Kobusiński Sławomir

03541

Kobylański Franciszek

02492

Kocik Marcin

11064

Kociołek Bartosz

11006

Koda Artur

50084

Kolbusz Lubomir

01870

Kołdys Jakub

50138

Kołodziejczyk Anna

60764

Kołyszko Henryk

03853

Konieczny Bartosz

65035

Konopka Marcin

70895

Konopka Włodzimierz

07275

Kordek Daniel

60092

Korościk Marcin

85659

Koryś Andrzej

07399

Kościuk Marek

04207

Kotapski Andrzej

70442

Kotwica Szymon

85583

Kowalczuk Eugeniusz

03892

Kowalczyk Ewa

55858

Kowalczyk Sławomir

71561

Kowalczyk Tomasz

70392

Kozłowski Bartosz

15147

Kozłowski Jakub

00824

Kozłowski Piotr

04994

Krakowiak Włodzimierz

20274

Krasucki Jerzy

05731

Król Dawid

45362

Królikowski Andrzej

02846

Kuberczyk Anna

55621

Kuca Jerzy

50154

Kudliński Łukasz

65425

Kukliński Artur

55696

Kulczak Piotr

65532

Kuleszczyk Kamil

71750

Kuleta Zygmunt

04431

Kurek Łukasz

80027

Kutrowski Karol

06220

Kwaśnica Mateusz

30007

Kwiatkowski Jacek

01616

Kwiatkowski Jarosław

04188

Kwiatkowski Piotr

01617

Langner Alojzy

02171

Lendziszewski Tomasz

65245

Leończak Marek

03920

Lepucki Tadeusz

03916

Leśniak Janusz

05880

Lewandowski Radosław

70910

Liburski Damian

55552

Lisiewski Ryszard

01622

Łakomy Daniel

48358

Łaziuk Michał

71267

Łopuszyński Tomasz

25157

Łukasik Rafał

02775

Łukaszewicz Grzegorz

55454

Łuniewski Wacław

01890

Łyjak Paweł

60392

Łyjak Paweł

60392

Maciąg Konrad

50131

Maciejewska Kępińska Iwona

65242

Madeja Radosław

55474

Maliborski Roman

00720

Maluszczak Arkadiusz

70444

Mańka Jerzy

06808

Mańko Przemysław

55373

Marciniak Łukasz

06830

Marciniak Marcin

45241

Marczuk Jan

05210

Marozas Sławomir

04462

Matkowski Bronisław

10139

Matras Łukasz

70948

Matwiejuk Henryk

40018

Matysiak Marian Janusz

06232

Mączka Adam

60629

Mencel Jacek

65167

Mendyk Paweł

65082

Michalak Jarosław

65176

Michalski Sylwester

06851

Michalski Waldemar

55010

Michaś Ireneusz

06952

Michnowski Lech

03234

Miczko Robert

45154

Mierzejewski Marcin

70292

Mikołajczyk Józef

01102

Mikucki Józef

04468

Milewski Czesław

70379

Milewski Jarosław

50011

Mioduszewski Sławomir

03957

Mitkowska Natalia

45288

Młynarczyk Grzegorz

55636

Molka Radosław

65454

Morawska Krasińska Izabela

45310

Mordal Rafał

45314

Mostowik Patrycja

71939

Mroczek Karolina

71073

Mrowiec Jacek

85806

Mróz Henryk

15028

Mularczyk-Olszowska Iwona

02543

Musielak Adam

65282

Myśliński Krzysztof

03939

Naftyński Wiktor

06509

Napieczyński Janusz

01648

Napierała Józef

06511

Napiórkowski Jacek

07865

Nieciecki Paweł

60477

Niedziela Jarosław

65039

Nieroda Robert

55496

Nieruchaj Krupa Stanisław

01074

Niewitecki Wiesław

01650

Nowak Paweł

10867

Nowakowski Andrzej

70090

Noweta Bogdan

01060

Noweta Łukasz

20438

Nowicka Dana

02177

Obuchowicz Jerzy

55337

Odważny Łukasz

65025

Olczak Tomasz

20338

Oleksiuk Tomasz

04209

Olender Kamil

65311

Olszewska Anna

55745

Onaszkiewicz Jan

07448

Osińska Katarzyna

71484

Osojca Maciej

50213

Ostrowski Marek

70578

Owczarek Maciej

65476

Palczewski Grzegorz

04491

Papierski Janusz

03641

Papis Rafał

70042

Pardyka Paweł

20159

Parynow Jacek

04004

Parys Piotr

04488

Pasterski Ryszard

05219

Pastucha Konrad

60473

Patyra Tomasz

05632

Pawlak Grzegorz

65252

Pelec Tomasz

65467

Piechulski Tomasz

10868

Piekarski Jacek

06246

Pieńkowski Ryszard

04506

Pietryga Marek

06150

Piliszek Krzysztof

04298

Piłaszewicz Adam

09015

Piotrowski Roman

09642

Pirus Tomasz

55001

Pisiak Anna

55850

Piusiński Waldemar

07203

Pleśniak Witold

08181

Plewa Łukasz

06895

Plewik Michał

60441

Plichciński Krzysztof

50176

Plis Elwira

50189

Pławiński Andrzej Stefan

01924

Pniok Mariusz

80794

Podczaski Andrzej

01179

Podsobińska Magdalena

85938

Pogroszewski Mariusz

50013

Polak Agata

85974

Pomagruk Wojciech

71099

Pomichter Jan

50022

Popiołek Sebastian

71699

Popko Jan

04008

Popko Stefan

04009

Popławski Robert

20105

Pospieszna Irena

03317

Postępski Jan

04020

Potyński Piotr

15203

Prałat Krzysztof

65248

Procajło Zbigniew

55123

Prokopiuk Mirosław

60020

Przyborowski Leszek

03458

Przybylski Lech

06365

Przybylski Wojciech

45397

Ptak Jacek

86004

Ptak Wojciech

85794

Puchała Michał

55553

Pułkownik Piotr

01673

Pyrek Dariusz

06724

Radwińska Justyna

40175

Radziejewski Jerzy

02919

Rajski Krystian

55148

Ratajczak Jakub

65422

Reimann Andrzej

03516

Rękawek Wojciech

55743

Rodzyński Marcin

60803

Rogowska Bernadeta

60415

Rokosz Bogumił

10794

Romaniak Andrzej

60670

Rosiak Małgorzata

65117

Roszyk Piotr

65592

Rożek Ulewicz Elżbieta

03388

Równy Grzegorz

50037

Ruciński Dominik

65135

Rudowska Małgorzata

55526

Rudziński Witold

03197

Rumiński Maciej

60420

Ruskowska Monika

55524

Rutkowski Marek

50014

Rynkiewicz Stanisław

04531

Ryszewski Krzysztof

50144

Rześny Jarosław

01468

Rzewnicki Piotr

08236

Sadowski Marek

02987

Sawa Michał

55551

Sawicki Piotr

65112

Sellmoser Damian

65423

Serwicki Jarosław

00751

Siedlaczek Edyta

45374

Siemieniuk Piotr

70041

Sierszeń Hubert

20437

Sikora Monika

86009

Skowronek Maciej

06982

Skrzek Zbigniew

00947

Skrzypiński Wojciech

45300

Skup Piotr

71692

Skupień Wojciech

55121

Snarska Anna

03346

Sobczuk Dolacińska Maria

75146

Sobich Agata

60808

Sobiech Łukasz

80464

Sobiech Przemysław

04548

Sochalski Marek

04266

Sosnowska Grażyna

60679

Speier Robert

06377

Spenner Jerzy Witold

08240

Stachowski Marek

03102

Stanisz Łukasz

80272

Stankiewicz Grzegorz

45055

Staroń Ryszard

01221

Stawarz Rafał

25040

Stec Adam

05225

Stefaniak Tadeusz

10016

Stępień Marek Włodzimierz

01696

Stodulska Monika

71520

Stopyra Artur

55006

Story Karol

50263

Stricker Wiesław

09148

Stroka Jan

02749

Strzelecki Grzegorz

07103

Studzińska Maria

05761

Stychno Karolina

71411

Stypa Paweł

65301

Styrańczyk Patrycja

55394

Sypień Mieczysław

01966

Szarowska Karolina

45189

Szefliński Adam

65194

Szelech Radosław

60192

Szemis Józef

04067

Szlachetka Aleksander

00452

Sztachańska Marta

55723

Szubstarski Henryk

04562

Szul Grzegorz

06856

Szuta Ryszard

02877

Szymański Lech

04068

Szymczak Maciej

85496

Świderski Tomasz

08427

Świec Krzysztof

60657

Święcki Juliusz

55386

Świokło Józef

03168

Teperek Marta

71003

Terlikowski Kacper

55785

Tomczyk Anna

50070

Tomczyk Piekarek Iwona

20324

Trzmiel Piotr

75141

Twardoń Jan

10450

Urban Chmiel Renata

60013

Ustyniuk Janusz

04253

Uszyński Adam

50205

Walczak Adam

71291

Walkowiak Łukasz

65601

Wałkuski Jerzy

06995

Wawer Bogusław

01718

Wądołowski Tadeusz

04155

Węgorowski Karol

60779

Węgrzyn Eugeniusz

09073

Wideł Artur

65199

Wieniawa-Narkiewicz Marek

09419

Więcek Marek

10846

Wiktorzak Jakub

07225

Wiśniewski Paweł

55567

Witkowski Piotr

45272

Włodarczak Artur

65093

Wojciechowski Henryk

06139

Wojciechowski Tomasz

01226

Wojdyła Wojciech

 02783

Wojtczak Artur

20069

Wojtyłko Izabela

11116

Wolski Jerzy

01210

Woźniak Tomasz

00880

Wójcik Jan Andrzej

01729

Wójtowicz Michał

60789

Wróblewski Tomasz

60370

Wrzosek Jan

07510

Wszeborowski Józef

04152

Wszeborowski Waldemar

04150

Wysokiński Marcin

45226

Zajączkowski kazimierz

06641

Zakrzewski Tadeusz

02997

Zalewski Konrad

70795

Załęgowski Zbigniew

06405

Zasłona Ludwik

04173

Zawistowski Tomasz

08808

Zenkner Jan Jerzy

02002

Zgrzebniak Gabriela

55443

Zieliński Piotr

01424

Ziętara Jacek

01745

Ziętecki Arkadiusz

60465

Ziętek Jerzy

25081

Zimna Olga

55320

Znyk Kamil

20455

Zuber Łukasz

11314

Żarczyńska Katarzyna

55546

Żbikowski Włodzimierz

55125

Żółkiewski Krzysztof

86074

Żurek Hieronim

 05608

Żywicki Marek

02329

Choroby koni

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Adamowicz Różycka Maria

70028

Adamowska Małgorzata

55647

Adamski Piotr

40226

Albanowski Piotr

06816

Ambroziak Adam

85187

Babiński Janusz

03050

Bała Agnieszka

71121

Banaszak Piotr

01506

Barikmo Izabela

50251

Barski Marek

20093

Bartoszek Przemysław

60735

Baryluk Ewa

85165

Barzyk Żywna Marta

45233

Bereznowski Andrzej

07553

Bestry Agnieszka

71036

Białek Waldemar

07126

Biazik Anna

85580

Biolik Beata

80570

Błańska Patrycja

55314

Bojek Hubert

40077

Bojke Mieczysław

01807

Borowicz Hieronim

85859

Borowiński Michał

06293

Borowy Jacek

06904

Bryczkowski Wojciech

70369

Buczyński Jarosław

01435

Burdzy Ewa

45175

Bzorski Artur

20114

Chajęcki Grzegorz

03000

Chalamoński Tomasz

70144

Chlebik Artur

45324

Chmura Chmurzyński Grzegorz

00799

Chodorowski Adam

02283

Choszczewski Tomasz

45005

Czaplicka Danuta

20013

Czerkas Dobkowska Natalia

50066

Czerwiński Michał

80320

Czerwonka Zbigniew

00665

Czokajło Leszek

03748

Danek Janusz

01528

Dąbrowska Jolanta

01529

Degórska Beata

07600

Długołęcka Malinowska Anna

55689

Duda Agata

40349

Dukacz Paweł

70913

Duszak Agnieszka

70266

Dybska Anna

02339

Dyląg Agnieszka

40313

Dziekan Przemysław

08401

Dziekański Michał

70264

Dzięcioł Michał

60167

Dziwiński Zygmunt

09903

Falkowska Aleksandra

71933

Falkowska Karolina

50175

Felcenloben Jerzy

10238

Ferenz Katarzyna

85681

Firan Kwaczyńska Agnieszka

65249

Froń Andrzej

09485

Gajek Piotr

25089

Gajos Katarzyna

40202

Gawor Jakub

08578

Gątkiewicz Łukasz

80243

Gębka Mariusz

07645

Glinka Michał

35009

Gliszczyński Tomasz

06191

Głazowska Izabela

80139

Gniazdowski Maciej

06691

Golonka Paweł

10498

Gołyński Marcin

60290

Gołyś Sławomir

07650

Górka Michał

45207

Górski Kamil

25229

Grabowska Anna

65344

Graszka Zbigniew

07658

Groblewicz Marek

65175

Gruchalski Tomasz

06775

Grundwald Ryszard

06479

Gruntkowski Rafał

75001

Gutowska renata

45126

Hawryluk Sławomir

05770

Hecold Mateusz

70570

Henklewski Radomir

65024

Hołda Joanna

70353

Huk Katarzyna

65157

Huk Kruza Katarzyna

65157

Iwaszko Simonik Alicja

85658

Jackowski Dariusz

09930

Jakubowska Joanna

70381

Jandzis Szafir Barbara

85575

Janiszewski Jacek

06571

Januszewski Lech

02148

Jargieło Martyna

40408

Jaroć Piotr

60594

Jarych Bogdan

06101

Jarząbek Tomasz

35039

Jasińska Anna

04386

Jończyk Wiesław

02958

Kacprzyński Michał

40104

Kaczmarek Beata

60997

Kaczyńska Anna

50083

Kalinowski Waldemar

45011

Kalisiak Olga

70196

Kamionka Flak Katarzyna

70046

Kania Paweł

07347

Kaniewski Patrycja

71396

Kańka Jacek

00413

Kapryan Janusz

03871

Kaptur Maciej

01575

Karcz Jarosław

00840

Kasprzyk Jacek

05802

Kędzierski Witold

05202

Kilanowska Agata

65547

Kita Jerzy

07726

Kiwińska Katarzyna

70334

Klamecka Aleksandra

75102

Kołodziejski Zbigniew

08439

Konarski Mariusz

85243

Konstanty Krzysztof

11242

Kornaszewska Julia

85626

Korzeniowski Cezary

08253

Kosarewicz Arkadiusz

02277

Koszuta Justyna

45417

Kotowicz Waldemar

04787

Kozdrowski Roland

85123

Koziej Andrzej

80022

Kozioł Sebastian

11127

Kozłowski Bartosz

15147

Krasucki Jacek

70040

Krowicki Wojciech

06506

Kruszewicz Alicja

07773

Krzymowski Albin

60618

Krzysztofiak Anita

09299

Kuberczyk Anna

55621

Kucharczyk Ryszard

60137

Kucharska Aldona

80210

Kusal Karol

25112

Kusy Roland

60047

Kusz Monika

80856

Kwiatkowski Jacek

00913

Laszczyńska Izabela

85864

Leśnik Strzeżek Monika

55181

Lisek Renata

85156

Ławniczak Agata

55349

Łbik Katarzyna

40106

Łuczak Roman

08243

Maciak Krzysztof

20164

Maciejewska Iwona

65242

Maćkowiak Bogucka Maja

65225

Magdziak Jan

07820

Maj Sebastian

11322

Majchrzak Adam

20218

Majewski Grzegorz

01891

Malinowska Katarzyna

55736

Małek Ewa

55207

Matusz Łukawska Aleksandra

35062

Mazurek Przemysław

06352

Mączka Monika

80623

Menke Katarzyna

55583

Michcik Agnieszka

55382

Michlik Katarzyna

85745

Mielczarski Paweł

03607

Mieszkowska Marta

55692

Miłkowska Agnieszka

70397

Mochol Jacek

60302

Molska Kopyść Dorota

55305

Morton Katarzyna

15167

Mrozowski Tomasz

10878

Mudrak Mateusz

60410

Napierała Józef

06511

Niedźwiedź Artur

11024

Nowak Grzegorz

06514

Nowakowska Anna

45382

Nowicki Jacek

06801

Nowiński Ireneusz

03971

Obuchowicz Jerzy

55337

Okoński Janusz

07881

Okólski Adam

00059

Oktawiec Łukasz

85775

Olejnicki Andrzej

06520

Olek Wojciech

20167

Omyła Kornelia

86019

Orlewicz Angelika

80642

Ossowski Wacław

06242

Pacyńska Jadwiga

55224

Paczkowski Łukasz

10928

Pakulska Katarzyna

75101

Pałczyński Stanisław

03537

Pasturska Kinga

55267

Pawelec Piotr

06847

Pawlik Anna

02368

Peczyński Batrosz

55739

Peczyński Zdzisław

02179

Pekowska Ewa

01659

Petelicki Janusz

01249

Pędziwiatr Rafał

10886

Pfeffer Michał

08388

Piechowska Iwona

07898

Piekałkiewicz Wojciech

02977

Pikiel Marcin

01920

Pikuła Izabela

86058

Pindak Henryk

00268

Pinkowski Janusz

06000

Podgórny Michał

65086

Polakiewicz Dariusz

11110

Pomorska Agnieszka

60531

Poznański Tomasz

09646

Przeczewska Kowalczyk Monika

55321

Przedpełski Mieczysław

08292

Przesmycka Wypych Małgorzata

71177

Przybylski Jarosław

06699

Przybyszewski Ryszard

7207

Purzyc Halina

85338

Pyliński Andrzej

02857

Rabiej Kazimierz

10196

Raczkowska Alicja

01127

Radwańska Karolina

35069

Rajski Krystian

55148

Rapacz Leonard Anna

55477

Raś Andrzej

04668

Raś Noryńska Małgorzata

55353

Reichert Harasim Joanna

40054

Reichert Józef

03046

Rosiński Kamil

45266

Rozpędek Wiktor

85473

Różycka Małgorzata

45184

Różycki Przemysław

85094

Rubesz Jarosław

71347

Rusak Gabriela

85127

Rutkowska Ewa

02294

Rybak Piotr

03462

Rykaczewski Tomasz

03461

Ryszka Wojciech

65267

Rzepkiewicz Jan

02601

Sablik Marta

80568

Samsel Jan

08616

Sidor Marcin

70440

Sikora Monika

86009

Sikorra Weronika

40429

Siwińska Natalia

20579

Skalec Aleksandra

35054

Skorupski Włodzimierz

00937

Skowron Marzenna

08212

Skubisz Agnieszka

45235

Skwierczyński Krzysztof

00279

Słomka Zofia

05349

Słowikowska Malwina

86024

Smelczyńska Anna

07991

Smogorzewski Jerzy

09740

Sobiesiak Cadorel Aleksandra

11022

Socha Ewa

55448

Sochalski Marek

04266

Sołtyski Jacek

00362

Stachowiak Mateusz

45062

Stachowiak Michał

65316

Stachowiak Piotr

65020

Stanisławiak Michał

06886

Stefańska Anna

71712

Stężycki Tomasz

08017

Stopyra Artur

55006

Straszak Anna

55393

Strypikowska Ludmiła

71082

Strzelczyk Katarzyna

60194

Studzińska Maria

05761

Suchta Żaneta

72026

Szczepanek Jan

01412

Szczyrba Andrzej

04560

Szklarz Magdalena

85915

Szlezyngier Jagielska Beata

55034

Szpotański Piotr

01189

Szubart Monika

25094

Szulc Dawid

65293

Szymczyk Mirosław

04903

Świderek Baran Małgorzata

08859

Świerczyńska Joanna

15136

Tarasek Agata

08503

Teperek Marta

71003

Thomas Klaudia

80521

Tischner Marek

00082

Tomana Jarosław

80209

Tomasik Adm

11095

Trela Marek

05592

Trzeciak Grzegorz

01393

Turek Bernard

08061

Tuzyński Łukasz

50219

Urbanowicz Agnieszka

72034

Wal Dorota

40120

Wawryca Tomasz

05805

Wąsowski Adam

08072

Wąsowski Adam

08072

Węzik Magdalena

45107

Wieteska Michał

55729

Wilk Magdalena

71505

Wiśniewski Eugeniusz

01722

Witkowski Maciej

08084

Włodarczyk Szydłowska Anna

85041

Wnuk Wiesław

07342

Wojas Paweł

15037

Wojciechowska Julia

55535

Wojnar Monika

85146

Wojszel Kinga

40340

Wojtysiak Katarzyna

86131

Wolska Agata

71265

Woźniak Anna

70941

Woźniak Włodzimierz

08099

Wójtowicz Tomasz

60309

Wronowski Jarosław

80637

Wróblewski Adam

05064

Wróblewski Zbigniew

04139

Wysocka Blanka

70599

Zalewska Dorota

70331

Zauszkiewicz Dorota

70600

Zieliński Jan

03106

Ziętara Jacek

01745

Ziółkowski Tomasz

04167

Złoto Mirosław

10594

Żabka Konrad

70441

Żak Agnieszka

86134

Choroby trzody chlewnej

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Adamczewski Jarosław

01004

Adamowicz Zdzisław

01501

Ajtner Maciej

06783

Ambrożewicz Łukasz

45316

Antkowiak Artur

06807

Aparta Eugeniusz

09202

Bachar Janusz

45023

Bachar Kinga

65100

Bajkowski Michał

50140

Balcerczyk Wojciech

10583

Banach Radosław

6867

Banach Zbigniew

01119

Bartler Eugeniusz

05263

Bełczewska Karina

15169

Berezowski Mirosław

02008

Białkowski Zbigniew

60432

Bienias Paweł

02197

Biernacki Adam

07554

Biernacki Piotr

71685

Biesiadecki Robert

06824

Blonka Maciej

40098

Błaszyk Arkadiusz

61856

Błażejowska Małgorzata

80257

Bochniak Andrzej

04711

Bogusz Robert

08913

Bojdo Dorota

70443

Bojdo Tadeusz

45097

Borowiecki Bogdan

01310

Borysławski Janusz

00508

Boyen Jerzy

05269

Braciszewski Robert

06425

Branicki Marek

03663

Bujalski Wojciech

07363

Bukała Wojciech

11159

Bulzacki Krzysztof

10283

Bzdawka Marcin

45045

Cegielski Jerzy

06436

Cegiełka Bogdan

06566

Ceglarski Radosław

60341

Charęza Tomasz

85200

Chlebus Piotr

03747

Chliński Adam

03408

Chomiak Dariusz

75006

Chudziński Krzysztof

08923

Chwalba Stanisław

10144

Cichosz Sławomir

25121

Cichowski Adam

65370

Ciecióra Krzysztof

45017

Ciukaj Paweł

55768

Cybulski Piotr

55815

Czajkowska Emilia

45115

Czapla Radosław

25029

Czaplińska Magdalena

55345

Czarnacki Gustaw

04963

Czarnecka Monika

55295

Czerniecki Marek

10110

Czubak Paweł

65542

Czyżak Radosław

04968

Czyżewska Dors Ewelina

71318

Daniel Andrzej

05720

Danilewicz Józef

06800

Dąbrowski Dariusz

06448

Dąbrowski Piotr

06844

Dąbski Adam

65165

Depta Andrzej

04336

Dębińska Katarzyna

60875

Dittbrenner Jan

07607

Dolata Mariusz

65070

Doliński Sławomir

06913

Dors Arkadiusz

71338

Drezner Marek

03038

Drozd Marek

02732

Duda Maciej

06709

Dudzik Tomasz

05686

Dulęba Maciej

05280

Dylikowski Józef

09566

Dzieńkowski Leszek

55596

Dziewiński Marek

65143

Dzięgiel Mateusz

60829

Ester Wiesław

19907

Fabisiak Michał

70162

Feder Marcin

65481

Fordońska Justyna

55504

Gajęcki Maciej

04351

Galek Jacek

60253

Gałka Tadeusz

05416

Gardzińska Justyna

60946

Gardziński Grzegorz

05094

Giedrojć Andrzej

02468

Gietner Ewa

20205

Glapan Joanna

65471

Glapiak Leszek

06314

Golan Henryk

01211

Golan Mateusz

20353

Gołębiewski Przemysław

04770

Gołębiowski Marcin

85740

Gorlo Grzegorz

04284

Gorzelańczyk Robert

06874

Gotkowski Robert

06842

Goźdź Łukasz

65595

Górecki Krzysztof

03683

Górski Bartosz

60855

Górski Tomasz

05282

Grabowski Adam

65360

Grabowski Radosław

55819

Gramoszek Otto Marta

20153

Grela Andrzej

05189

Grudnik Jan

00403

Grudzień Wojciech

45343

Grzechnik Adam

04634

Grzegórska Magdalena

45163

Grzelak Ewa

03499

Gudz Grzegorz

10874

Gutowska Renata

45126

Gwoździk Piotr

20149

Haliniarz Krzysztof

60124

Haliszczak Witold

01772

Hubacz Jan

04228

Iskrzak Paweł

65105

Iwanov-Stefanov Stefan

45016

Izdebski Janusz Szymon

00925

Jabłoński Artur

60378

Jabłoński Ryszard

05421

Jagodziński Maciej

06200

Jakubowski Tadeusz

07686

Janeczko Krzysztof

09926

Janiak Jarosław

40030

Janicki Grzegorz

10942

Janicki Piotr

45180

Jankowiak Zygmunt

06573

Jańczak Łukasz

60568

Jarosz Łukasz

60443

Jaworski Marek

01567

Jezierski Wojciech

02022

Jędryczko Roman

04391

Jędrzejewski Bogdan

03133

Jóźwiak Michał

60501

Juszczyk Michał

70942

Kaczmarek Arkadiusz

85286

Kajko Michał

55638

Kalinowski Sławomir

08151

Kamiński Błażej

02778

Kamionowski Marek

02848

Kapałczyński Jacek

06331

Karbowiak Paweł

35001

Kądzielawa Tomasz

10652

Kempa Wojciech

04402

Kempczyński Krzysztof

01578

Kielak Kamil

55311

Kijewski Andrzej

00695

Kilijański Andrzej

06492

Klementewicz Mirosław

60067

Klimczak Maciej

01499

Kluczniok Paweł

02490

Kneblewski Piotr

06497

Kochman Marek

85192

Kojruk Andrzej

55100

Kolasa Artur

07754

Kolbusz Lubomir

01870

Kołacz Roman

10588

Kołczyk Rafał

65239

Kołodziejczyk Andrzej

01587

Kołodziejczyk Maciej

71714

Kołodziejczyk Piotr

60041

Konstanciak Aleksandra

80361

Kończyk Jerzy

07276

Kopeć Sylwester

00588

Kordiaczy Mariusz

85988

Korościk Marcin

85659

Korżyńska Jolanta

04658

Koseda Janusz

03085

Kosmowski Ryszard

06500

Kostera Agnieszka

75121

Kostyra Marek Stanisław

07401

Koszykowska Małgorzata

60615

Kowalczyk Dagmara

20355

Kowalska Dagmara

8429

Kowalski Paweł

06936

Kowalski Paweł

06936

Kowerski Grzegorz

03551

Koziński Janusz

10295

Koźlik Grzegorz

09611

Krasowski Leszek

07408

Krasowski Piotr

02706

Kropacz Jan

09497

Kruppa Tomasz

35026

Krzymowski Albin

60618

Krzysztoń Jarosław

60640

Krzyśków Karol

06832

Krzywański Janusz

00931

Krzywda Robert

15099

Kuberka Zbigniew

06774

Kubiński Władysław

07527

Kuczera Włodzimierz

09616

Kukieła Witold

20252

Kula Tomasz

80110

Kurzok Jan

02523

Kuźniar Agnieszka

65109

Kwaczyński Ryszard Zbigniew

06221

Kwiatkowski Tomasz

03543

Kwit Krzysztof

60675

Laskowski Jan

05000

Laszczkowski Stanisław

09312

Lechowicz Andrzej

02091

Leciejewski Mateusz

65355

Lemiecha Krzysztof

60756

Lenard Grzegorz

60131

Lesiewicz Albin

20493

Leski Dawid

55429

Leśniak Janusz

05880

Lewko-Wojtowicz Renata

40285

Lizut Marcin

60225

Łada Wiesław

07175

Łańcucki Sławomir

03618

Łaźniczka Lesław

05116

Łączak Rafał

25117

Łączyński Jacek

55223

Łoza Krzysztof

70477

Łukaniec Paweł

85798

Łukasiak Robert

07066

Łuszczyński Henryk

00982

Łużyński Wojciech

02791

Machoń Jacek

03949

Mainka Henryk

02533

Majek Mieczysław

06350

Majkowski Jerzy

04457

Majkowski Krzysztof

03624

Maleszewski Edward

50284

Mańka Agnieszka

40126

Mańka Piotr

65045

Marek Kazimierz

05012

Marek Stanisław

01633

Markowska Daniel Iwona

05170

Maroszek Arkadiusz

09328

Maśliński Michał

06231

Matjaszewski Przemysław

55256

Matyba Piotr

06119

Mączka Adam

60629

Mączka Andrzej

60387

Mączka Zbigniew

00431

Mejnartowicz Jan

09114

Mencel Marek

06233

Michalik Edyta

80666

Michalska Marta

20213

Michalski Łukasz

40232

Michalski Marek

04467

Mielewczyk Henryk

03116

Miętkiewski Błażej

05862

Mikołajczak Maciej

06234

Milewski Lech

50194

Misiak Mariusz

60139

Misz Jarosław

02707

Mizgalski Krzysztof

06235

Młodawski Wojciech

71691

Młynarski Marek

01643

Mokrzycki Jerzy

04469

Momora Krzysztof

05464

Mortas Andrzej

07857

Mroczkowski Artur

07299

Mróz Henryk

15028

Mrug Rafał

65386

Mudrak Mateusz

60410

Musiał Tomasz

45277

Nadolny Marek

01646

Nałęcz Szymon

70084

Nierychło Marek

02767

Niewitecki Marcin

35030

Niewitecki Wiesław

01650

Niezbecki Adam

05787

Niziński Andrzej

07442

Niżnikowski Tomasz

01247

Nowaczyk Szymon

65493

Nowak Rafał

20403

Nowicki Jacek

06801

Nowok-Pasieczna Beata

08999

Obtułowicz-Chajewska Anna

40153

Olborski Daniel

65186

Olek Wojciech

20167

Olender Kamil

65311

Oleszkiewicz Michał

45019

Olszowski Zbigniew

03386

Ornacka Lipik Aleksandra

10950

Oroń Mariusz

60660

Ostrowski Tomasz

65195

Pacholczyk Sławomir

05838

Pająk Krzysztof

00923

Pajewski Rafał

55412

Palczewski Grzegorz

04491

Palka Robert

04493

Palonka Dariusz

60742

Pałka Tomasz

07306

Pałysiewicz Rafał

45392

Panek Robert

05873

Pasadyn Lech

07914

Pawicki Tomasz

20466

Pawlak Tomasz

80369

Pawluś Tadeusz

00437

Pejsak Zygmunt

05725

Pełka Wacław

01377

Pędziwiatr Stanisław

00739

Pietroń Joanna

86056

Pietryga Marek

06150

Pindak Henryk

00268

Pirus Katarzyna

55002

Piusiński Waldemar

07203

Piwowarczyk Piotr

01922

Plebanowicz Kazimierz

05023

Plewa Łukasz

06895

Pluta Andrzej

15005

Pławska Daria

60982

Pokora Grzegorz

20540

Pokorski Paweł

20050

Popławski Marek

85013

Porębski Mariusz

06972

Porowski Marian

06533

Porowski Mateusz

65414

Porowski Michał

85604

Porowski Szymon

65572

Porwit Jerzy

06534

Poznański Tomasz

09646

Prałat Krzysztof

65248

Prażuch Jerzy Karol

02575

Prosianowski Zdzisław

06536

Prus Jurek

01669

Przewoski Włodzimierz

03196

Przyborowski Leszek

03458

Pyzik Jakub

60377

Radziwon Jarosław

08683

Rafałko Józef

04039

Rajska Magdalena

55284

Ranus Michał Witold

01675

Ratajczak Dawid

45153

Rawicki Ryszard

01404

Riha Tomasz

05869

Robakiewicz Andrzej

10842

Rogoziński Adam

01494

Rozińska Barbara

60689

Roziński Tomasz

60690

Różański Artur

80387

Różański Jerzy

06276

Ruciński Dominik

65135

Rudnik Andrzej Jan

01042

Rudziński Witold

03197

Rypuła Krzysztof

10301

Sadowska Bożena

02604

Sadowski Wojciech

06011

Sajdak Radosław

01459

Salachna Marek

02709

Samczuk Krzysztof

60507

Samorek Maciej

60436

Sas Konrad

05804

Sawczak Robert

06885

Sawicki Ryszard

02046

Siebers Józef

03473

Siejka Krzysztof Stanisław

00921

Siejka Mariusz

80314

Siemianowski Wojciech

03558

Sienkiewicz Sagan Agata

60871

Sieradzki Krzysztof

05636

Sierpatowski Marian

09034

Skoracki Aleksander

06809

Skórka Marek Arkadiusz

07325

Słodziński Łukasz

65561

Smosarski Mirosław

55003

Sobczak Zuzaniuk Natalia

85802

Sobich Agata

60808

Sobolewski Zygmunt

08004

Socha Tomasz

60636

Soroka Józef

03522

Sosnowski Przemysław

60844

Spyrka Paweł

2353

Stanisławek Piotr

60108

Stanisz Łukasz

80272

Stankiewicz Iwona

04070

Stańczak Krzysztof

45137

Starczewski Michał

45081

Starzewski Marek

40035

Starzyk Wiktor

71681

Stasiak Ryszard

01462

Stefanski Bartłomiej

55610

Stefański Przemysław

65053

Stempniak Marek

07998

Stępień – Pietrzak Monika

15213

Stępień Anna

80380

Stępień Lesław

05338

Stępień Magdalena

71092

Stępnicki Andrzej

00912

Stępnicki Jakub

20442

Stępniewski Wojciech

60620

Stęposz Piotr

10850

Story Wieńczysław

02213

Suchecki Jacek

01097

Sucholiński Michał

65570

Suder Tomasz

10933

Sychowski Grzegorz

15155

Szafiński Stanisław Andrzej

06381

Szaluś Rafał

60248

Szałkowski Wojciech

55209

Szczebiot Aleksandra

55395

Szczepaniak Jarosław

45219

Szczerbiak Włodzimierz

03524

Szczęśniak Paweł

85295

Szczotka-Bochniarz Anna

60337

Szczurek Waldemar

09700

Szczygłowska Magdalena

45187

Szeretucha Jan

04076

Szewczyk Mirosław

45013

Szlacheta Przemysław

75093

Szpejna Robert

08034

Szubstarski Jarosław

55241

Szul Grzegorz

06856

Szumski Marek

03213

Szweda Wojciech

04559

Szwej Piotr

00766

Szychowski Dariusz

20174

Szyja Józef

09404

Szymanek Tomasz

60438

Szymczyk Paweł

00924

Ślinko Andrzej Waldemar

04072

Śmiałek Aleksandra

55711

Śron Jarosław

06694

Świerczyński Grzegorz

85016

Talarowski Andrzej

01219

Talewski Waldemar

07492

Tarasiuk Kazimierz

05177

Tarasiuk Michał

60740

Tęgowski Artur

55387

Tomanek Sławomir

07336

Tronina Wojciech

85118

Trześniewski Piotr

05055

Trzmiel Adam

06260

Twardowski Andrzej

06033

Twardzik Karolina

55845

Tyc Marcin

65136

Urban Joachim

06386

Urbaniak Robert

20083

Vinci Roberto

80417

Wajer Dariusz

03341

Walczak Dionizy

00987

Walkiewicz Jarosław

60244

Waltrowski Piotr

06550

Wałachowski Marek

02142

Wancerz Artur

70161

Wartecki Bartosz

15001

Wasielak Roman

06552

Wasiluk Leon

04148

Wawer Bogusław

01718

Wądołowski Tadeusz Janusz

04155

Wenderski Radosław

6698

Wertel Piotr

60089

Węglewski Ryszard

01719

Węgorek Bartosz

60308

Wierzchosławska Magdalena

45146

Wierzchosławski Karol

45181

Więckowski Grzegorz

45192

Więsek Piotr

03151

Wilczyński Krzysztof

05356

Wilczyński Krzysztof

03532

Wilkoławska Bober Monika

60454

Winiecki Piotr

06878

Wiśnicki Sebastian

71567

Wiśniewska Karolina

55508

Wiśniowski Stanisław

06398

Witek Pleskot Małgorzata

85336

Witek Sławomir

80261

Witkowski Mariusz

65519

Włodarczak Artur

65093

Włodarczak Czesław

06280

Wojciechowski Jakub

60845

Wojciechowski Jarosław

03575

Wojciechowski Stanisław

03533

Wojnicki Piotr

60154

Wojtkiewicz Krzysztof

06399

Wolik Ryszard

09767

Woźniak Kiełdanowicz Magdalena

55725

Woźnica Barbara

60314

Woźnica Barbara

60314

Wójcik Grzegorz

60279

Wróbel Paweł

45106

Wysocki Jerzy

04142

Wyżlic Stanisław

55322

Zachara Przemysław

02372

Zając Jerzy

03344

Zając Wacław

10780

Zajączkowski Kazimierz

06641

Zalewski Andrzej

04937

Zalewski Artur

08108

Zalewski Piotr

70330

Zielonka Krzysztof

05755

Zielonko Andrzej

00466

Zięba Krystian

60485

Zych Grzegorz

01747

Żegliński Mariusz

85199

Żmudzki Jacek

60175

Żok Bogusław

09083

Żuk Karol

71417

Żurawski Adam

07518

Choroby psów i kotów

Nazwisko i Imię Numer PWZ
Abramowicz Beata 60240
Adamczyk Olga 45231
Adamek Dorota 80493
Adamek Mateusz 03303
Adamski Wojciech 00652
Adaszek Łukasz 60800
Aleksandrowicz Michał 15118
Aleksandrowska Agata 40323
Alter Dorota 65054
Ambroziak Barbara 03395
Ambroży Bęgier Agata 65140
Andruchowicz Aleksandra 55441
Andrychiewicz Jacek 05185
Andryszak Sławomir 01503
Antczak Agnieszka 40309
Antczak Riwana 10554
Aponiuk Jacek 80150
Apoznańska Anna 80223
Astachow Dagmara 70236
Augustyniak Agata 70498
Babińska Stasiak Anna 20076
Babiński Vaclav 70959
Babkiewicz Magdalena 55360
Bachar Katarzyna 45022
Baczyński Andrzej 02894
Bada Isaac 09711
Bagniewska Aleksandra 09261
Bajura Michał 09749
Bakowska Ewa 00007
Balcerzak Jarosław 71054
Bałucińska Beata 07541
Banach Jagoda 65446
Barabaś Agnieszka 80126
Baran Tomasz 85318
Barańska Paulina 11316
Bargieł Ireneusz 03315
Barteczek Anna 80545
Bartkowska Wioletta 45238
Bartnik Justyna 71325
Bartnik Justyna 87902
Bartoszewicz Piotr 07018
Basak Marta 06889
Bator Izabela 45134
Bąbik Jarosław 07543
Bącalska Klaudia 45406
Bebel Marcin 85494
Bednarek Marta 45195
Bełezina Konrad 09195
Benkowski Paweł 40055
Bernacki Rafał 45076
Bęben Łukasz 71406
Będkowska Dorota 08152
Białkowska Anna 65016
Białoń Dominika 85557
Białowąs Joanna 55351
Biegała Anna 55137
Bielecka Małgorzata 04262
Bielecki Dawid 45167
Bielska Anna 40214
Bieńko Edyta 10599
Biernacka Monika 50030
Biernat Janusz 02805
Bilko Marta 55600
Binder Piotr 01058
Bioły Krzysztof 85105
Birszel Aneta 02340
Bischoff-Remiszewska Gertruda 04312
Biszczad Chmiel Katarzyna 60419
Blanc Ilona 70606
Blanda Natalia 55328
Blimke Zbigniew 09733
Blumczyński Jan 65226
Błaszczyk Agata 85598
Bobka Hanna 11241
Bocheńska Aneta 85597
Bojarski Marcin 09846
Bombrych Joanna 02326
Borawska Renata 40070
Borcowski Janusz 02806
Borejszo Ewa 04214
Borkowska Alina 10987
Borkowska Bąkała Dominika 70071
Borkowska Gulij Marzanna 70060
Borkowska Renata 80197
Borońska Karolina 85862
Borowik Sebastian 70697
Borowska Pawlak Magdalena 85579
Boruczkowska Marta 88813
Boruń Jankowska Natalia 65446
Bosek Jolanta 07568
Bourdo Janusz 05682
Bożek Katarzyna 55280
Brach Karolina 02325
Broda Artur 01447
Brodzikowski Przemysław 08911
Bromber Anna 65244
Bronicki Michał 06427
Bryksa-Tomanek Katarzyna 02736
Bryła Przemysław 08377
Brzeska Katarzyna 02284
Brzeski Jacek 03716
Brzeski Marcin 02282
Brzezińska Marzena 50173
Brzycka Elżbieta 2383
Buczak Magdalena 70182
Buczek Piotr 08649
Buczkowska Agnieszka 40117
Buczyńska Hanna 11028
Bukowska Blanka 55841
Bukowska Izabela 60825
Burandt Magdalena 55438
Burchaciński Tomasz 01413
Burmańczuk Artur 60249
Buszkowska Znak Sylwia 60211
Bylica Katarzyna 80645
Bystrzycka Olga 55343
Bzorska Małgorzata 65174
Cekiera Agnieszka 85720
Celiński Marek 01762
Cepiel Alicja 85711
Ceregrzyn Marta 08628
Chabałowska Dorota 07574
Chabros Kamila 60691
Chałubińska Justyna 71500
Charmas Jarosław 01467
Chechelska Agnieszka 11321
Chełmińska Walerzak Agnieszka 70446
Chędoszko Papis Anna 70374
Chlebiej Mrozińska Joanna 60414
Chludzińska Paulina 66456
Chmielewska Joanna 71319
Chmurzyński Andrzej 04728
Chodkiewicz Szatanek Katarzyna 70133
Chodorwska Izabela 02281
Choińska Iwona 50094
Chojecka Anna 70947
Chojnowska Aleksandra 80520
Choma Małgorzata 00631
Chomiak Dariusz 75006
Chosia Oliwia 80118
Choszczewska Agnieszka 45177
Chromańska Jasko Izabela 55389
Chromy Błażej 75072
Chrząstowska Monika 55388
Chrząszcz Bogumiła 09222
Chwalińska Aleksandra 60712
Chwastowska-Trzcińska Elżbieta 10898
Chwojnowski Marcin 40184
Chybała Norbert 70607
Ciborowski Wiesław 06441
Cicha Emilia 65624
Cichoń Remigiusz 00804
Cichy Martyna 40376
Ciecieląg Tomasz 70730
Cienciała Jaworska Karina 75041
Ciężkowski Michał 60555
Cira Jarosław 00386
Ciszewski Tomasz 06819
Ciupek Aleksandra 80546
Cwajna Bartłomiej 80548
Cymbryłowicz Magdalena 80155
Cywińska Ziobroń Marlena 85929
Cywiński Tomasz 03175
Czaja Marcin 10910
Czajkowska Małgorzata 70510
Czapla Żurek Agata 10882
Czaplak Sławomir 10811
Czapliński Wojciech 11134
Czapnik Katarzyna 30030
Czarnewicz Lis Agnieszka 55580
Czech Piotr 15039
Czechowicz Bartłomiej 71215
Czekańska Dagmara 25135
Czerwiecki Wojciech 07590
Czerwińska Sylwia 45244
Czerwiński Piotr 00664
Czogała Krzysztof 09228
Czopik Surma Gabriela 80121
Czopowicz Michał 70911
Czuryszkiewicz Świec Justyna 60626
Czyż Krzysztof 2347
Czyż Marek 01061
Ćmok Lucyna 09835
Ćwiek Andrzej 60238
Ćwik Gubernat Agnieszka 85767
Danielewicz Dorota 85744
Dardzińska Weronika 40296
Darmetko Justyna 71569
Dawid-Kienig Marzena 09958
Dąbczyński Łukasz 20299
Dąbkowska Julita 70887
Dąbrowska Magdalena 45275
Dąbrowski Andrzej 70149
De Lewin-Lewiński Ryszard 06693
Debis Maciej 03383
Demczuk Iwona 60556
Demicki Piotr 03416
Demidiuk Anna 50272
Depta Andrzej 04336
Derela Anna 70692
Dessauer Mariusz 60018
Długoszowska Marta 85760
Dobracka Mordal Marta 45311
Dobrowolska Agnieszka 50052
Dobryłko Waldemar 02014
Dobrzński Artur 07609
Dobrzycka-Guzek Małgorzata 55152
Dobrzyńska Aleksandra 06860
Dobrzyńska Dorota 70713
Dobrzyński Adam 06836
Doch Agnieszka 75082
Dogoński Radosław 65103
Dolna Kurajk Alicja 40386
Dołębska Katarzyna 40250
Domańska Karolina 55780
Domańska-Chrzanowska Dominika 01403
Domaradzki Artur 09196
Dominiak Tomasz 71201
Domoń Piotr 71274
Donaiska Karolina 40387
Dorasińska Ewa 15126
Drężek Karolina 55651
Dróżdż Myrna Irena 10649
Dubowski leszek 45010
Duchiewicz Tatiana 55279
Duda Adamczyk Grażyna 11129
Duda Kinga 85462
Dudek Anna 70013
Dudzik Bogusława 08339
Duliban Anna 25190
Dumańska Małgorzata 09464
Dunal Ewa 08632
Durda Dominika 11115
Dutkiewicz Izabela 20253
Duża Dembele Marzenna 08168
Dybowska Bogna 50245
Dykcik Monika 85236
Dykiert Katarzyna 80386
Dyrek Irena 09797
Dziak Jarosław 80052
Dziedziak Marcin 02696
Dziedzic Renata 70682
Dziedziński Karol 40249
Dzięcioł Michał 60167
Dziubińska Małgorzata 70434
Dziubińska Paula 55691
Dziwiński Zygmunt 09903
Dziwisiński Jarosław 09726
Dźwigaj Maciej 80602
Ejsmont Zdzisław 03792
Fabisiak Magdalena 70189
Fabisz Imioło Anna 80439
Fajkowski Sławomir 08622
Falkowska Rosińska Magdalena 45165
Faron Agata 80064
Fedaczyński Radosław 25088
Felska Katarzyna 65260
Ficek Dagmara 11091
Figiel Daniel 75027
Figuła Elżbieta 80324
Fikus Aleksander 08548
Filipiak Piotr 08485
Filipowicz Hanna 71308
Firlik Stanisław 02455
Florkowska Danuta 11069
Florkowski Andrzej 01829
Florysiak Dorota 10772
Focht Waldemar 65298
Fojut-Pałka Barbara 00108
Formański Andrzej 07140
Fornal Adam 80330
Frankowska Magdalena 70452
Fulińska Beata 09570
Futera Grzegorz 07255
Gadzała-Pożoga Agnieszka 70206
Gadzinowska Gocek Magdalena 45338
Gajda Jacek 10726
Gajda Jarosław 60508
Gajda Marek 80152
Gajek Piotr 25089
Gala Marta 80555
Galler Jarosław 85030
Gałązka Dorota 11018
Ganczarek Justyna 71018
Garbaciak Roman 09574
Garbal Marcin 60642
Garstecki Tomasz 03634
Garstka Zbigniew 10496
Gawłowska Elżbieta 85325
Gawroński Tadeusz 09576
Gerlak Krzysztof 20101
Gernat Anna 55581
Gers Anna 80219
Gesek Anna 55308
Gierulski Adam 08646
Glińska Suchocka Kamila 85326
Gliszczyński Tomasz 06191
Gliwa Jolanta 02199
Głazowska Izabela 80139
Główka Aleksandra 71656
Gniot Mirosław 60168
Godek Dorota 65137
Godzisz Magda 60702
Gogulski Maciej 65052
Golba Grzegorz 55009
Golec Anna 06882
Goleń Patrycja 60362
Gołacki Wojciech 01425
Gołębiowska Grad Łucja 70669
Gonicka Joanna 45237
Goryczka Marcin 09805
Gotz Andrzej 06916
Goździewicz Daria 65382
Gójska Zygner Olga 70194
Gólcz Joanna 03006
Góralczyk Maciej 75066
Górczewski Waldemar 06792
Górka Włodzimierz 03005
Góźdź Anna 05791
Grabarek Matecka Daria 2348
Grabowska Czjkowska Beata 04244
Grabowska Iowna 70055
Grabowska Magdalena 40335
Gral Agnieszka 55458
Gralec Agnieszka 15049
Grobelak Łyszczarek Zuzanna 85785
Grochecka Kaczor Agnieszka 60717
Grochocka Binek Emilia 85893
Grochowina Wojciech 01552
Groszkowska Małgorzata 85548
Grotkowski Grzegorz 03284
Gruca Adam 60064
Gruca Barbara 09794
Gruk-Jurka Anna 07663
Gruszka Robert 02898
Grycner Tomasz 80107
Gryń Maślij Katarzyna 45138
Grzegory Maciej 85723
Grzejdziak Maciej 20357
Grzelińska Aleksandra 80325
Grzenkowska Dragun Joanna 40143
Grzeszczuk Bogusław 09262
Grzybowska Karwowska Joanna 07670
Gubała Wacław 00646
Gulińska Oliwia 71547
Gutkowska Dominika 70049
Gutkowska Sazonow Bożena 00315
Hajek Jarosław 09771
Halemba Anna 80225
Halkiewicz Wojciech 04372
Hamala Aleksander 85834
Hardej Ewa 71774
Hasse Paweł 01560
Hącel Mirosław 08387
Heese Krzysztof 85751
Hes Famulska Karolina 20290
Hildebrand Wojciech 10553
Hiltawska Mirosława 85678
Hopa Irzyłowska Monika 40194
Horbacz Dorota 80338
Hudyka Sebastian 85019
Huk Katarzyna 65157
Hulak Monika 80185
Hulanicka Gulańczyk Danuta 55770
Hułas Cezariusz Norbert 07677
Huza Andrzej 00178
Hyla Edyta 80188
Ignor Jacek 65172
Ilnicki Jerzy 20169
Imbierski Michał 70569
Ingarden Maja 10895
Ivo Sarah 40392
Iwaszkiewicz Jacek 02708
Jabłkowski Jarosław 45120
Jackowski Tomasz 08611
Jagielska Daria 20336
Jagielska Dorota 07682
Jagielski Dariusz 08693
Jagodziński Piotr 65407
Jakubowska Wiktoria 85892
Janaczyk Tadeusz 01850
Janiak Renata 70830
Janicka Adriana 40146
Janicka Joanna 10921
Janik Robert 07265
Janikowska Monika 85479
Jankowski Michał 08755
Jańczuk Ewa 65441
Jarecki Adam 00239
Jargiło-Barket Magdalena 25042
Jarocki Zbigniew 07693
Jaroszewicz Andrzej 04252
Jaroszewski Dariusz 10518
Jarzębowski Andrzej 09703
Jasik Dariusz 01374
Jasińska Anna 11100
Jasiński Hubert 50039
Jastrzębska Marta 08625
Jaszczuk vel Bazyluk Magdalena 60793
Jaszczur Natalia 55521
Jaworek Jacek 25156
Jaworek Tomasz 80045
Jaworska Kolebska Ewa 07753
Jaworzyński Piotr 60294
Jerchewicz Monika 40317
Jeziorska Fornal Ilona 80331
Jędrzejewski Jarosław 08885
Jonkisz Paweł 09927
Józefiak Paweł 60224
Józefowicz Monika 55714
Jóźwik Małgorzata 20273
Judek Jacek 01572
Junik Agnieszka 80443
Jurczak Monika 55281
Jurczeniak Magdalena 85279
Jurczuk Andrzejuk Aneta 60185
Jurka Piotr 07704
Juszczak Jarosław 06797
Juszczyk Maciej 85176
Jutrzenka Smęt Aleksandra 02301
Kachny Jakub 60821
Kacprzak Grzegorz 70037
Kaczor Hałasa Joanna 65579
Kaczor Piotr 06484
Kaczor Waldemar 06837
Kado Mirosław 07708
Kajzer Agnieszka 20086
Kalata Elżbieta 00183
Kalinowska Katarzyna 04251
Kalinowski Marcin 25128
Kalisz Konrad 60006
Kałasznikow Beata 40274
Kałużny Piotr 85034
Kamińska Magdalena 70207
Kamionowski Marek 02848
Kanczewska Paulina 85349
Kander Małgorzata 55102
Kania Mariusz 10913
Kaniewski Krzysztof 6669
Kanik Katarzyna 85397
Kantor Magdalena 75016
Kanzawa Hiroaki 10625
Kapłon Dorota 80117
Karaś-Tęcza Joanna 08207
Karbowiak Aldona 85610
Karbowska Aleksandra 80447
Karcz Agnieszka 80023
Karczewska Monika 45222
Karczmarczyk Katarzyna 55886
Karkula Magdalena 85504
Karpińska Kamińska Anna 02779
Karwowska Aneta 71445
Kasprzewska Chlebik Natalia 45289
Kasprzyk Małgorzata 40084
Kass Bagnucka Małgorzata 40222
Kaszuba Mariusz 70278
Kawa Artur 08277
Kęcka Urszula 70813
Kędzia Marek 09606
Kidacka Nowakowska Agnieszka 70680
Kiedrowska Bożena 04808
Kiełbowicz Maciej 85661
Kierski Jakub 60748
Kieza Zbigniew 03082
Kijek Karolina 45391
Kiljański Daniel 65315
Kink Katarzyna 40065
Kirejczyk Jaworska Magdalena 08863
Kirsz Janusz 09288
Kisiel Jolanta 20123
Kisieliński Mateusz 71557
Kistowska Iwona 65030
Klara Soczek Wioletta 10883
Klasa Piotr 85267
Klepacka Durłak Agnieszka 71386
Klimczak Marcin 45047
Klimek Lubaszewska Agnieszka 60252
Klimentowska Iwona 09956
Klimiuk Paweł 60729
Klimkiewicz Sylwia 60582
Kloryga Radosław 80191
Klubińska Marta 85519
Kłucjasz Maria 20364
Knioła Justyna 45104
Kobiałka Dariusz 10796
Koc Matysiuk Magdalena 60524
Kocot Grzegorz 09826
Koczmara Aneta 60287
Koczwarski Krzysztof 01032
Kodzis Łukasz 55455
Kolloch Aleksandra 65169
Kolman Katarzyna 04640
Kołodziej Sordyl Barbara 80647
Kołodziejczyk Jarosław 80409
Kołodziejska Lesisz Joanna 71606
Kołodziejska Małgorzata 71012
Kołodziejska Sawerska Anna 55617
Kołucki Mikołaj 45466
Konieczniak Aleksandra 09853
Konik Anna 75105
Kopacki Janusz 07744
Kopczyńska Joanna 55531
Kopeć Barbara 5736
Kopyto Rafał 85660
Korczak Bogdan 01285
Korczyk Damian 11002
Kornecka Kupczyńska Anna 71412
Korolczuk Justyna 10934
Korpusik Joanna 55895
Korzeniowski Aleksander 20017
Korzeniowski Cezary 08253
Kosarewicz Adam 02748
Kosmowska Magdalena 2380
Kostka Grzegorz 80177
Koszykowska Małgorzata 60615
Kościuk Ewa 60514
Kotapski Łukasz 10555
Kotomska Renata 70054
Kotowska Katarzyna 45252
Kowalczyk Ewelina 20336
Kowalczyk Julia 71331
Kowalczyk Olejniczak Aleksandra 60459
Kowalczyk Paweł 07762
Kowalczyk Tomasz 35013
Kowalewska Magdalena 55309
Kowalik Alicja 85160
Kowalik Joanna 80532
Kowalik Sylwester 60136
Kowalina Mateusz 55852
Kowalkowski Bogumił 02853
Kowalkowski Piotr 40231
Kowalska Anna 55709
Kowalska Diana 40400
Kowalska Madalena 05444
Kowalska Martyna 55625
Kowalska Monika 55641
Kozak Małgorzata 75059
Kozar Józef 01876
Kozdraś Dariusz 02262
Kozikowska Lucyna 09822
Kozioł Natalia 11259
Kozłowska Monika 85849
Kozłowski Jakub 65276
Krahel Piotr 06504
Krajewski Andrzej 70463
Krasoń Dariusz 09809
Krasucki Jacek 70040
Kraszewska Katarzyna 71330
Kraśner Mariusz 40066
Krauze Marcin 60021
Krawczyk Krzysztof 80176
Krawczyńska Fornal Barbara 09612
Krawiecka Beata 70218
Krechowiecka Małgorzata 70671
Kręcina Mateusz 10830
Krępa Anna 05331
Krężołek Patrycja 85837
Krogulska Magdalena 45361
Krupa Piotr 11044
Kruszyńska Ewa 07775
Kryger Ida 45199
Krysa Dobrosława 80383
Krysa Łukasz 71207
Krysiak Anna 45123
Krysiak Justyna 70729
Kryszewska Lizoń Joanna 45198
Kryszkiewicz Magdalena 45172
Krzemionka Grzegorz 01397
Krzyżanowska Aneta 85788
Krzyżanowski Paweł 08698
Kubajka Bogusz Paulina 45140
Kuberka Mirosław 06802
Kubiak Artur 06683
Kubiak Katarzyna 20444
Kubiak Krzysztof 09935
Kubiela Niestrój Grażyna 80480
Kubisa Joanna 08636
Kucharczyk Natalia 85791
Kucharska Anna 08830
Kucharska Karolina 70843
Kucharski Hubert 75049
Kucharski Piotr 40254
Kuchno Katarzyna 11181
Kuchta Marzena 09860
Kuczyńska Jakubas Magdalena 65233
Kuczyński Marek 04429
Kudzia Weronika 11048
Kujawka Tomasz 08254
Kujawska Magdalena 20097
Kujawski Cezary 01608
Kuklińska Karolina 71455
Kula Ewelina 71642
Kulawiec Radosław 71375
Kulczak Klaudia 65197
Kulesza Marek 05250
Kulik Elżbieta 71088
Kulik Paweł 60375
Kulka Paulina 30096
Kunikowski Jan 20337
Kunkel Maciej 03437
Kupczak Olga 70712
Kupczyński Marek 70853
Kuras Mariusz 55275
Kurska Elżbieta 07796
Kurska Krasztel Magdalena 71317
Kurski Grzegorz 08531
Kurylo Magdalena 60766
Kurzak Małgorzata 80275
Kusal Karol 25112
Kutrzuba Jacek 05197
Kuzdżał Alicja 65212
Kuziemska-Raczyńskia Anna 85269
Kuźniak Wajsznor Izabela 70159
Kwiatkowska Kamila 45287
Kwiatkowska Lidia 65121
Kwiatkowska Sylwia 85510
Laba Michalina 55697
Lachowicz Marcelina 85396
Lasota Czyżewska Ewa 45116
Lec Katarzyna 85735
Lech Jabłońska Katarzyna 55545
Lechowski Roman 07803
Ledzion Polewacz Małgorzata 20231
Legień Jerzy 10189
Lenarcik Maciej 07804
Lenkiewicz Hanna 50270
Lesiewicz Anna 20494
Lewandowska Agnieszka 40157
Lewin Janusz 07811
Lewin Tomasz 70580
Lew-Kiedrowski Mirosław 06332
Lew-Kojrys Sylwia 40150
Lęcznar Jerzy 08791
Lichocka Koziatek Ewa 45295
Lipińska Szkoda Justyna 80318
Lipowski Piotr 80246
Lipski Adam 03087
Lipski Sylwester 04810
Lis Łobaczewska Oliwia 70857
Lis Małgorzata 60821
Lisiecka Żuchowicz Beata 80271
Lisiecka-Kozieł Hanna 65027
Lisińska Agnieszka 71369
Lisińska Magdalena 85182
Lisowski Andrzej 08980
Litkowska Marta 60446
Litwinek Łukasz 15051
Lizis Janusz 00716
Lizoń Roman 06346
Lorek Piotr 80049
Lot Edyta 80125
Luks Magdalena 03061
Lustig Damian 02730
Lutomska Ewa 60184
Łagowska Daria 35018
Łagowska Lewińska Anna 70222
Łapeta Karolina 20214
Łatanowska Regina Wanda 10524
Łbik Katarzyna 40106
Łebkowska Wieruszewska Beata 60494
Łobaczewski Andrzej 70851
Łoś Monika 85931
Łuczyńska Aleksandra 11228
Łukawski Wojciech 85935
Macek Anna 80611
Machel Piotr 03385
Machoj Marcin 09318
Maciaszek Włodzimierz 06115
Maciąg Elżbieta 50132
Maciąg Kuźma Justyna 80497
Maciejek Krzysztof 55276
Madany Jacek 05212
Madej Jan 7177
Madej Szklany Marzena 02305
Madera Monika 25073
Magrel Franczak Elżbieta 03965
Majchrzak Magdalena 20133
Majchrzak Natalia 65478
Majer Halina 09322
Majewska Katarzyna 10149
Majewski Krzysztof 25090
Majorczyk Andrzej 06594
Maj-Świerczyńska Barbara 02551
Malewicz Dorota 70132
Malinowska Anna 50041
Malinowska Joanna 85289
Malinowski Michał 15056
Małkowska Morawska Joanna 60535
Małkowska Niedzielska Justyna 85355
Manijak Magdalena 80145
Manikowski Jarosław 55004
Mann Piotrowska Anna 08343
Mańkowska Gromek Izabella 08501
Maras Furmanowska Monika 80108
Marciniak Emilia 65178
Marciniak Maryna 45242
Marciniuk Międlar Agnieszka 25038
Marciszewska Aneta 85173
Marczak Bożena 08173
Marczak Radosław 01490
Marsik Małgorzata 80127
Marszałek Katarzyna 10608
Martyniuk Agata 70372
Maryniak Nowaczyk Aleksandra 20286
Maszkiewicz Radosław 71057
Matarewicz Krzysztof 03619
Matczyk Kinga 85605
Matich Karolina 85838
Matuszczak Justyna 35015
Matuszkowiak Maria 55829
Matysiak Karolina 25171
Matysiak Katarzyna 40449
Mazalon Cezary 01635
Mazur Jarosław 09978
Mazur Krzysztof 20473
Mazur Proskura Dorota 60297
Mazurkiewicz Paulina 20388
Mądrzak Małgorzata 85626
Meisser Marta 35075
Merk Magdalena 50535
Michajłow Monika 71344
Michalak Kinga 55646
Michalak Krzysztof 08645
Michalczyk Anna 65560
Michalec Karolina 80339
Michalska Anna 06850
Michałek Ewa 85992
Michałowski Rafał 05007
Michorowski Wojciech 05462
Mielko Katarzyna 60714
Mielniczuk Ziemowit 60073
Miernik-Degórska Ewa 07844
Mierzwa Ćwik Dorota 80299
Migrała Aleksandra 11261
Mikałajczyk Sławomir 55071
Mikołajczyk Marioletta 08016
Mikosik Małgorzata 11146
Mikrut Bielecka Katarzyna 65118
Mikulska Anna 20424
Mikulska Skupień Elżbieta 55122
Milanowska Dagmara 40307
Miller Krzysztof 00595
Miłaczewska Hanna 80453
Miłkowska Aleksandra 85490
Miłosz Paulina 60470
Misiowiec Trąbka Teresa 15128
Misz Jarosław 2707
Miśta Magdalena 71093
Młynarski Jaromir 01323
Modrzejewska Sylwia 71511
Mogiła Agnieszka 70171
Molikiewicz Małgorzata 45221
Monowid Tomasz 55676
Montusiewicz Agnieszka 25046
Morawska Dorota 71654
Morawska Maria 08267
Mosiński Maurycy 09337
Mostowska Katarzyna 45029
Moszczyńska Grudzień Magdalena 70878
Mozga Zbigniew 01248
Mrowiec Katarzyna 85480
Mrozek Karolina 20189
Mrówczyński Marek 08983
Mróz Gdula Monika 65211
Mróz Katarzyna 85271
Mróz Natalia 65367
Mrzygłód Dawid 10993
Mucha Paweł 11009
Murawińska Pogorzelska Paulina 70688
Musiał Beata 08754
Myczkowska Joanna 11156
Mync-Chmielewska Dorota 01899
Mysiak Aleksandra 40213
Myszkowski Henryk 08994
Myślińska Ewa 80070
Nadwodny Łukasz 65273
Najbar Wojciech 09742
Najsarek Aleksandra 86098
Nalichowska Barbara 80082
Namysłowski Piotr 01647
Napieraj Michał 71383
Napiórkowska Ewa 71458
Narkiewicz Hałgas Paulina 55687
Narwojsz Marcin 55350
Nejman Katarzyna 70658
Nepelska Agata 60663
Nędza Jacek 11196
Nicpoń Ewa 55436
Nicpoń Józef 10348
Niedziółka Rafał 11037
Niegowska Chachuła Dorota 01419
Nieradka Renata 04474
Niewczas Piotr 25001
Nikitin Agata 71288
Niksa Kinga 70798
Niziołek Rafał 8602
Nocuń Monika 08774
Noszczyk Nowak Agnieszka 85335
Nowak Michał 20193
Nowak Norbert 15080
Nowak Piotr 55266
Nowak Tomasz 06875
Nowakowska Joanna 80536
Nowakowski Hubert 60221
Nowicka Karolina 71343
Nowicki Marcin 55160
Nowińska Aleksandra 11141
Nowińska Joanna 03972
Nowińska Pędziwiatr Sabina 10902
Obacz Kamila 80751
Obara Gałek Justyna 60572
Obidzińska Celina 40365
Obijalski Mirosław 04480
Ocharski Łukasz 85780
Ochman Bojarska Krystyna 80017
Ochmańska Radzikowska Alicja 55363
Ogińska Czaja Joanna 45042
Okoniewska Danuta 55444
Okręglicka Ewa 85410
Olbromski Mirosław 07882
Olczak Tomasz 20338
Olejniczak Pytel Anna 80494
Olejniczak Wróbel Dorota 45105
Olejnik Małgorzata 02304
Olek Wojciech 71642
Oleksy Joanna 45159
Olender Violetta 09731
Opadczuk Jan 04949
Opalski Adam 11038
Orciuch Magdalena 71370
Oręziak Katarzyna 60237
Orlewicz-Fraś Julita Jolanta 01537
Orłowski Piotr 65057
Oryl Marta 71281
Orzelski Maciej 60094
Orzeł Jarosław 10767
Osiecka Emilia 55516
Osiecki Radosław 10615
Ossowska Elżbieta 03092
Ossowska Karczmarz Violetta 80153
Ossowska Sokolewicz Barbara 65263
Ostańkowicz Maciej 85781
Ostaszewski Jacek 20063
Ostaszewski Piotr 08302
Ostrowska Cieślik Katarzyna 80392
Ostrowska Izabela 02233
Ostrowska Próbska Aleksandra 80454
Ostrzycka Arleta 65339
Oślizło Wojciech 80060
Oświęcimski Daniel 11082
Otłowski Bogdan 02149
Otto Piotr 20154
Pacek Dorota 60634
Pach Weronika 70567
Pachuta Aneta 40334
Paczkowska Alkesandra 80329
Pająk Katarzyna 11216
Pala Wojciech 85061
Paliborek Łukasz 15182
Paluch Marek 75084
Paluch Zdyb Katarzyna 15168
Palus Katarzyna 65871
Paluszewski Artur 55115
Parysiewicz Szarek Barbara 04485
Parzych Paluszewska Marta 55237
Pasek Stafiej Ewa 80230
Pasikowska Joanna 85897
Pasławska Urszula 09993
Pasterak Joanna 80204
Pastuszyński Jarosław 03195
Paszkowska Joanna 85251
Pawlak Dariusz 25024
Pawlicki Tomasz 01477
Pawlik Koniuszy Magdalena 80581
Pawliszyn Beata 10944
Pawłowska-Fiedkiewicz Danuta 10284
Pawłowski Krzysztof 07916
Pawłowski Piotr 07201
Pawulski Maciej 11053
Pejko Halerz Marta 60150
Pelka Witold 09359
Pelon Robert 09828
Pełczyński Jacek 04497
Pełka Krzykawska Agnieszka 80119
Perskiewicz Tadeusz 01915
Persona Olejarz Małgorzata 70351
Perzanowska-Kucharska Maria 07784
Petrykowski Rafał 70183
Piątkowska Kwapisz Anna 80286
Piechowska Iwona 07898
Piecuch Mateusz 80313
Piekała Dawid 20402
Pieńkowska Żyła Agnieszka 55440
Pierzak Bilska Aneta 15109
Pierzynowska Gabriela 03629
Pietkiewicz Beata 08394
Pietrzak Lis Ewa 15070
Pietrzyk Sylwia 70303
Pietrzyk Zychowicz Magdalena 20223
Pięknik Tomasz 02735
Pigla Krzysztof 01918
Pikiel Marcin 01920
Pilak Karolina 70932
Pilaszek Marcin 60121
Pindak Henryk 00268
Pińczak Mirosław 2697
Piotrowska Agata 70787
Piórek Adam 55483
Piórek Ryszard 55244
Piskorowska Ewa 70679
Pisula Aleksandra 80627
Piwnicka Magdalena 80407
Piwowarczyk Jolanta 85507
Piwowarska Katarzyna 15093
Plasota Michał 71465
Plaza Błażej 06153
Pluta Anna 80561
Płaczkowski Daniel 80342
Płotka Beata 55180
Płucz Jędrzej 06855
Podczasiak Bartosz 85196
Podedworna Manista Katarzyna 40173
Podgórski Jerzy 04034
Podleśny Edyta 80328
Podosek Katarzyna 45156
Pogorzelska Anna 07923
Pohlid Doda Anna 55578
Pokora Nycz Joanna 20210
Pokorska Wójcik Magdalena 71367
Pokorski Paweł 20050
Polak Piotr 11081
Polcyn Patrycja 45082
Policht Kamil 00638
Polok Agnieszka 70068
Polska Anna 04852
Połulich Wiesława 02274
Pomianowski Andrzej 04515
Pomorska-Handwerker Dorota 60148
Pomorski Zbigniew Jan Henryk 05214
Popiel Jarosław 10004
Popłonkowski Łukasz 71213
Postrzech Anna 60270
Poświatowska-Kaszczyszyn Iwona 85023
Poździk Agnieszka 55529
Poźniak Andrzej 10311
Półtorak Paulina 15201
Preising Aleksandra 40174
Preiss Żarłok Katarzyna 10978
Procajło Anita 55184
Prochenka-Mazurkiewicz Anna 45032
Prokop Józef 09647
Prokopiuk Katarzyna 25107
Prokopowicz Alicja 40289
Prystupa Hanna 70057
Przeworska Marta 40444
Przybylski Radosław 06537
Przybysz Magdalena 45227
Przybyszewska Monika 85310
Przychodzeń Eugeniusz 04021
Przydrożna Teresa 6845
Przymus Jacek 09994
Przywóska Agata 86292
Pstrąg Cwalińska Marlena 50234
Ptak Sylwia 65540
Puszkarewicz Trybuła Ilona 10869
Pyrak Szychowska Agnieszka 40305
PyrczekTomasz 85413
Pytel Olga 70822
Rabsztyn Maja 55462
Rachwał Dominik 25102
Raczko Irena 07939
Radczak Anna 55671
Raduj Agata 70950
Radziejewski Jerzy 02919
Rajca Monika 70793
Rak Mirosław 03464
Rakowiecka Agnieszka 70986
Ramm Marcin 04045
Ratajczak Luiza 20144
Ratajczak Urszula 20476
Ratajski Eryk 02866
Ratyński Marcin 55186
Reichert Harasim Joanna 40054
Rejniak Karolina 55519
Rembowska Karaś  Magdalena 65190
Remian Agnieszka 85624
Richter Marta 85585
Rodak Tomasz 11220
Rogalska Eliza 40290
Rogalska Katarzyna 70308
Rogólski Mariusz 07322
Romankiewicz Beata 00358
Romanowska Dorota 55188
Romańczuk – Pokwap Patrycja 70676
Romańska Marta 70824
Rosak Anna 75079
Rosłońska Agnieszka 60354
Rosłońska Małgorzata 45193
Rozicka Anna 55625
Rózańska Dorota 60186
Rucińska Dorota 35004
Rudnicka Agnieszka 85933
Rudnicka Marta 35040
Rudobielska Maria 04044
Rudzińska Olga 55460
Rudzka Katarzyna 60512
Rusecka Romualda 09829
Rusecki Przemysław 09824
Ruszkiewicz Karolina 55833
Ruśkiewicz Tomasz 10319
Rutka Wiesław 09377
Rutkiewicz Marta 75091
Rutkowski Rajmund 20039
Rybicki Mirosław 80077
Rybienik Magdalena 25123
Rybiński Przemysław 20074
Rybski Marcin 65246
Rychlik Andrzej 04532
Rychlik Kłos Małgorzata 80657
Rychlik Tomasz 00200
Rydzak Żaneta 85222
Rygliszyn Hanna 40359
Rylokowska Barbara 10254
Rynkowska Ilona 80037
Rytel Liliana 55807
Rzepka Tomasz 15066
Rzepniewska Katarzyna 50124
Rzezak Rafał 60452
Saba Tomasz 60144
Saczuk Iwona 85145
Sadowska Magdalena 71675
Sadowska Magdalena 71378
Salamucha Łukasz 70821
Sałata Dominik 15102
Samardakiewicz Matyaszczyk Katarzyna 85637
Sapikowski Grzegorz 06793
Sarapata Anna 80433
Sarek Kaczorowska Anna 45309
Sarti Karolina 55354
Saturska Monika 85808
Schőnthaller Kamilla 07971
Senze Michał 10455
Serwacki Krzysztof 04657
Seweryn Iwona 70491
Sęder Gębska Malwina 45346
Sidalska Katarzyna 70970
Siebers Józef 03473
Sieczka Joanna 71086
Siekaniec Grzegorz 01758
Siekaniec Małgorzata 10591
Siekierska Barbara 10025
Siemiątkowska Katarzyna 65457
Sieradzki Paweł 01293
Sierant Marcin 20022
Sikora Katarzyna 60705
Sikorska Agnieszka 20056
Sikorski Tadeusz 06628
Silny Arkadiusz 10609
Siśkiewicz Elżbieta 15137
Sitkiewicz Joanna 55693
Siwa Olga 71782
Siwiec Paweł 25127
Skalska Beata 08404
Skolimowska Agnieszka 55139
Skowrońska Dominika 40242
Skowyra Maciej 06806
Skrobiszewski Marek 03348
Skrzek Michał 20148
Skrzypek Greta 60461
Sławuta Piotr 85083
Słodki Sebastian 45113
Słowek Bartłomiej 85587
Słowek Julia 85545
Słowiński Paweł 10742
Słupski Marcin 85102
Smentek Piotr 70408
Smolarek magdalena 85663
Smoter Wolanin Aleksandra 60817
Smól Magdalena 2370
Smulski Mieszko 70966
Sobczyk Jerzy 08003
Sobczyńska Rak Aleksandra 60038
Sobczyński Jacek 71501
Sobiejewska Szlachta Anna 70174
Sobieraj Katarzyna 08778
Sobieraj Tomasz 01271
Sobolak Beata 01493
Socha Joanna 55759
Sochacka Beata 00361
Sochacki Konrad 25151
Sochoń Katarzyna 08066
Soczówka-Frankowska Małgorzata 02874
Sokołowska Hanna 01692
Sokołowska Magdalena 55763
Sokołowska Żaneta 60076
Sokół Ewa 08887
Soldaty Bissenik Joanna 70153
Solecki Ryszard 06376
Solek Agata 15071
Solińska Kleist Katarzyna 80128
Soliński Jan 09708
Sorgowicki Łukasz 60516
Soroka Magdalena 80432
Sosnowska Ambroziak Mirosława 08897
Sośnicki Jacek 06019
Sowa Hanna 10735
Sowik Paulina 71577
Sowińska Agata 70838
Spociński Adam 20014
Spólnicki Jacek 09685
Spużak Jolanta 85163
Spychalski Łukasz 45353
Srebrzyńska Joanna 01431
Stachowski Marek 03102
Stachura Monika 11230
Stachurska Skalska Agnieszka 50023
Stachurski Mariusz 40127
Staniec Marta 60631
Stanisławska Marzena 70681
Staniszewska Agnieszka 50087
Stankowska Spieszny Anna 02923
Stańczyk Janusz 10298
Stapańczak Ilona 80588
Starczewska Anna 65300
Starczewska Iwona 70687
Starski Roman 08692
Starzec Agnieszka 85149
Stasiak Magdalena 85664
Staszczyk Maciej 11211
Stawska Woźny Lucyna 04672
Stefanek Mariusz 05849
Stefański Piotr 08220
Steinhoff Łukasz 15008
Stenzel Ewelina 40177
Steuer Benisz Joanna 80636
Stęgierska Diana 20529
Stępień Natalia 85796
Stępka Olga 45209
Stokłosa Bożena 05885
Stokłosa Tadeusz 08557
Stopa Ewa 55202
Stopczyńska Karolina 15103
Straburzyński Paweł 08000
Stradomski Hubert 20018
Strandziewicz Katarzyna 71136
Strugała Dorota 85528
Strumiński Maciej 10198
Strzeżek Rafał 55155
Studzińska Alicja 70394
Stypułkowska Anna 50096
Suchecka Dorota 65044
Suchecka Justyna 80477
Suchecka Kućko Katarzyna 85339
Sucholińska Urszula 50282
Suder Renata 65159
Sujecka Leśków Bożena 40058
Sularz Dariusz 09175
Sułkowski Mirosław 09398
Sumińska Dorota 08008
Surdyka Marta 85340
Surma Kurusiewicz Katarzyna 60210
Surma Piotr 10832
Synowiec Rafał 11010
Szabała Krzysztof 04904
Szafrańska Agnieszka 40240
Szaluś Elżbieta 10782
Szaluś Jordanow Olga 70555
Szamborska Mirosława 80156
Szarata Maria 65224
Szarszewska Barbara 80311
Szatanek Jarosław 08856
Szczecińska Marta 55580
Szczecka Urbanowska Anna 55396
Szczepanik Marcin 60132
Szczepanik Piotr 40262
Szczepańska Katarzyna 80594
Szczepańska Sylwia 85642
Szczepkowska Małgorzata 55166
Szczetyński Tomasz 40391
Szczędzina Hanna 40328
Szczotka Michał 20453
Szczypior Andrzej 03095
Szczyrba Andrzej 04560
Szerej Aleksandra 60870
Szewczyk Urszula 08031
Szklarska Piotrowska Joanna 20266
Szkudlarz Anna 40329
Sznejder Grzyb Anna 80479
Szowa Paulina 70350
Szpeyer Sławomir 01705
Sztrzelbicka Pietrowicz Anna 55620
Szul Karolina 6857
Szulc Jacek 01311
Szulc Marzena 20277
Szulińska Joanna 70395
Szwaj Jerzy 05049
Szweda Magdalena 55623
Szweda Marta 55810
Szwedziuk Bęś Grażyna 08161
Szydłowska Danuta 09787
Szymanowska Agnieszka 11014
Szymańska Ksenia 71825
Szymański Mateusz 55486
Szymański Robert 01500
Szymański Sławomir 80316
Szymański Władysław 09047
Szymczak Cielma Martyna 75092
Szymczak Weidemann Monika 07987
Szymczyk Wrońska Iwona 60550
Szypowska Urszula 10522
Ścibior Koperska Anna 08727
Ściskalska Małgorzata 05894
Śmigielska Aleksandra 85520
Tabor Mikołaj 15217
Tabota Aleksandra 71198
Talaga Anna 10992
Tańska Karolina 55704
Tarasiewicz Sandra 65285
Tarnowska Barbara 40145
Taszkun Iwona 05320
Taube Małgorzata 02881
Taube Roman 02882
Telega Monika 11166
Teliński Szymon 55612
Teodorowski Oliwier 80069
Thal Wawrzyniec 09747
Thiede Joanna 40211
Tkacz Agnieszka 09410
Tłustochowicz Wojciech 75026
Toczek Wojciech 80078
Tokarz Hortensja 85619
Tołoczko Jarosław 04579
Tołoczko Mateusz 55777
Tomalak Anna 72100
Tomaszewska Natalia 45069
Tomaszewski Tomasz 06131
Tomczak Zabrocka Izabela 55416
Tomczuk Julita 08052
Tomczyk Adam 65098
Tomczyk Hipsz Katarzyna 71409
Traczyk Marta 70319
Trapkowski Tomisław 04585
Trochimiuk Małgorzata 04584
Trymers Anna 45329
Trymers Marcin 45251
Trzopek Joanna 60695
Tura Dominika 45323
Turek Adrian 80327
Turos Marek 08543
Tuśnio Seweryn 15078
Tworek Ewelina 20502
Tworkowski Bogusław 04589
Tworzyańska Guzowska Anna 20147
Tyborowska Emilia 04256
Tyl Starzyk Małgorzata 71680
Tymieniecki Piotr 01129
Tymowicz Marek 02652
Uchacz Agata 10619
Ulewicz Wojciech 03390
Ulikowska Stadnik Marta 50077
Ustymowicz Ewelina 70667
Wacławska Matyjasik Agata 55494
Walasek Glińska Justyna 80086
Walaszczyk Agnieszka 20255
Walat Marcin 11063
Walczak Elżbieta 55563
Waldeck Joanna 85485
Walendzik Paweł 02360
Waleński Piotr 85341
Waligóra Maria 86018
Wanecka Agata 35072
Wardęszkiewicz Jarosław 01408
Wardowska Dagmara 55156
Watras Blanka 71488
Wasiak Maria 11107
Wasilewska Magdalena 71282
Wasylewska Jakima Dorota 71230
Wąsiatycz Grzegorz 06658
Wątroba Arkadiusz 09541
Weiler Anna 40036
Welz Mirosław 00609
Wełniak Neldner Agnieszka 65466
Wenerowicz Anna 70925
Wereszczyńska Magdalena 11104
Werstak Sławomir 75097
Wesołowska Magdalena 71672
Węgorek Bartosz 60308
Węgrzyn Czesław 06553
Węgrzyn Marcin 75095
Wiatr Katarzyna 35002
Wiatr Niedzielska Dorota 35031
Wieczner Anna 70993
Wieczorek Alicja 85314
Wieczorek Jacek 09698
Wieczorek Jarosław 05868
Wielgosińska Dominika 20254
Wieraszka Karolina 20371
Wiercziński Adam 03313
Wierzejski Michał 06045
Wieszczeczyński Zdzisław 01057
Wiktorska Monika 70558
Wileńska Iwona 50024
Wilk Agata 71232
Wilk Niepiekło Martyna 71180
Wilkołek Piotr 60156
Wilmowicz Siecińska Anna 02276
Winiarczyk Stanisław 05744
Winiecka Agnieszka 80505
Wirska Dorota 65350
Wisła Tomasz 02693
Wiśniewska Magdalena 70289
Wiśniewska Małgorzata 50006
Wiśniewska Sak Ewa 08498
Wiśniowska Anna 80502
Wittner Paweł 10845
Wlikowiecka Małgorzata 06137
Włodarczyk Jerzy 00992
Włodarek Jan 65002
Włodarz Karolina 40371
Wojciechowska Alicja 08469
Wojciechowska Andrzejczak Ewa 70832
Wojciechowska Ewa 55644
Wojciechowski Krzysztof 45002
Wojciechowski Tomasz 01226
Wojcierowska Cornik Hanna 85763
Wojda Marzena 55538
Wojewódzki Zbigniew 08788
Wojnowska Małgorzata 55650
Wojtaczka Anna 11157
Wojtania Piotr 00910
Wojtarowicz Twarowska Aleksandra 40180
Wojtczak Kinga 20352
Wojtczak Maciej 08629
Wojtkiewicz Joanna 55162
Wojtyczka Katarzyna 80381
Wojtyra Andrzej 40244
Wolniczak Raczyńska Karolina 80526
Wośko Aleksandra 70955
Woźniak Bartłomiej 55272
Woźniak Katarzyna 35010
Wójcik Anna 60860
Wójcik Jacek 60011
Wójcik Judyta 71464
Wójcik Kuchta Agnieszka 11035
Wróbel Marta 20217
Wróbel Mirosław 02260
Wróbel Tomasz 05776
Wróblewska Anna 85472
Wróblewska Joanna 70623
Wrzosek Marcin 85277
Wyczańska Jabłkowska Magdalena 45121
Wypych Joanna 80613
Wyrzykowska Alicja 40270
Wyrzykowska Ewelina 55208
Wytykowska Joanna 20226
Zabielska Aniela 55190
Zabielska Koczywąs Katarzyna 71175
Zachwieja Marta 85303
Zadumiński Przemysław 20313
Zając Marcin 60146
Zajączkowski Jarosław 70329
Zajfert Zagulska Anna 80111
Zaleska Książek Elżbieta 08113
Zaleska-Palider Halina 10576
Zalska Edyta 15047
Załuska Agnieszka 60457
Załuska Grzegorz 55120
Zamecki Tomasz 80233
Zarajczyk Andrzej 70585
Zaremba-Słomka Krystyna 02886
Zaręba Alicja 85238
Zarębska Anna 80388
Zarębski Łukasz 80389
Zarobkiewicz Anna 80345
Zarzecki Jacek 10390
Zarzycka Dagmara 50247
Zatoń Magdalena 80171
Zawistowska Walas Magdalena 20160
Zdanowska Magdalena 70636
Zdobylak Andrzej 02759
Zdrojewski Grzegorz 03371
Zduński Kacper 11324
Zegadło Renata 00680
Zelewska-Pankanin Barbara 03314
Zerhau Dmoch Natalia 55413
Zgórska Katarzyna 45273
Zgutka Koremba Beata 70333
Zielińska Homola Joanna 85532
Zielińska Mirosława 09169
Zielińska Rydzyńska Maria 03630
Zieliński Maciej 11066
Zieliński Piotr 09442
Zielonka Agnieszka 70958
Zielonka Anita 10871
Zięba Barbara 85647
Ziółlkowski Michał 70378
Złotorzyński Paweł 50160
Zmarlak marzena 70402
Zubkiewicz Joanna 65290
Zwierzchowska Katarzyna 71187
Zymek Kułak Anna 02788
Zyzman Katarzyna 08703
Źródłowska Macko Izabela 05366
Żabicka Małgorzata 08842
Żakowski Piotr 08130
Żebrowska Anna 70427
Żółkowska Katarzyna 08138
Żytko Maria Anna 71885

Choroby drobiu oraz ptaków ozdobnych

Nazwisko i Imię Numer PWZ
Alter Damian 65055
Andrzejewski Marcin 45004
Antoniewicz Bartosz 85782
Babiński Vaclav 70959
Badowski Marcin 71327
Bakalarczyk Irena 04305
Balcerak Jerzy 01505
Banach Tadeusz 06170
Banach Zbigniew 01119
Banaś Jadwiga 09204
Banucha Jerzy 02804
Banucha Łukasz 25115
Baron Bartosz 80580
Bartczak Ryszard 10326
Bartłomiejczak Piotr 06773
Bartoszkiewicz Jadwiga 09088
Bednarz Rogisz Natalia 80759
Berezowski Mirosław 02008
Bernard Jan 04310
Bieliński Maciej 55655
Biernat Jerzy 10453
Bilko Marta 55600
Biskupski Paweł 65010
Blanda Marek 55293
Blum Mariusz Romuald 04290
Błachowski Jakub 10853
Błaszczyk Kazimierz 08909
Błońska-Wlazłowska Anita 70170
Bober Ławrecka Alicja 85870
Bobrek Kamila 80469
Bobusia Katarzyna 65378
Bogusz Andrzej 03740
Borcz Przemysław 11304
Boruch Andrzej 03719
Borzemska Wanda 07561
Boś Małgorzata 05850
Botko Hanna 09178
Bourdo Krzysztof 60839
Bronkowski Stanisław 00662
Budziński Jerzy 01523
Bugajak Piotr 05729
Bukowska Rzezak Paulina 60959
Bukowski Tomasz 20608
Buksa Dariusz 10632
Burzyński Piotr 50141
Cagara Andrzej Roman 06080
Chajewska Elżbieta 03767
Charchut Barszcz Monika 60101
Chłopik Brunhilda 04327
Chmielewska Władyka Monika 86092
Chmieliński Jan 06906
Chodakowska Beata 08879
Chorąży Ryszard 02895
Chowaniec Dobryłko Ewa 02010
Chrzanowska Justyna 45110
Chrzanowska-Czaja Iwonna 00394
Chrząstek Klaudia 80474
Chudy Małgorzata 10104
Chudzik Krzysztof 60173
Chudzińska Joanna 45049
Cichocka Ewa 55344
Cichocki Tadeusz 00941
Cioch Marta 00224
Ciżyński Paweł 55748
Czajkowski Jacek 70575
Czapla Bogusław 09230
Czaplak Sławomir 10811
Czapski Ryszard 02440
Czarczyński Patryk 20585
Czekaj Hanna 05166
Czepla-Grądzka Kamila 55487
Czerkawska-Tyborska Magdalena 01558
Czupała Józef 06446
Dadun Mieczysław 04334
Damski Krzysztof 30019
Dąbrowska Renata 71922
Dela Barbara Janina 00021
Deskiewicz Anna 45225
Dobkowicz Maciej 02445
Dobrzyńska Aleksandra 06860
Dobrzyński Adam 06836
Dolata Mariusz 65070
Dolka Beata 70812
Dołowy Janusz Jakub 06304
Doner Sylwia 71266
Doraczyńska Filipczak Anna 60563
Dragan Maciej 80202
Drążek Grzegorz 15010
Drozdowski Michał 10287
Drzewiecka Aleksandra 20188
Dubaj Krzysztof 60623
Duda Maciej 00675
Dudek Sławomir 75042
Dunaj Barbara 03790
Dwernicka Puchalska Iwona 55324
Dymacz Grzegorz 08313
Dzido Tadeusz 06306
Dziwak Stanisław 10413
Elsner Andrzej 09243
Erd Maciej 60008
Falińska Joanna 20512
Faliński Sebastian 20548
Falkowski Piotr 20663
Filipiński Dariusz 20085
Flak Andrzej 9748
Florczyk Małgorzata 55417
Florczyk Piotr 55378
Floryszczyk Bogusław 70694
Fórmaniak Mieczysław Józef 06461
Fórmaniak Wiktor 65342
Frankowski Andrzej 01114
Frischke Krajewska Joanna 45136
Gajek Jolanta 09571
Galantowicz Aleksander 09098
Galas Janczewska Natalia 75115
Gasik Paweł 01438
Gaweł Andrzej 10330
Gawlik Paweł 55513
Giebel Otto 10257
Gizińska Monika 71566
Glanc Piotr Stanisław 01545
Głowacki Jarzy 02015
Głowacki Maciej 75022
Goczewski Ryszard 03182
Gorwa Jacek 02261
Gotz Maciej 55417
Górka Bożena 10703
Grabiec Janusz 01842
Grande-Święchowicz Julita 01325
Grobelny Piotr 08938
Gruchała Natalia 40452
Grudzień Wojciech 45343
Gruszczyński Kamil 60526
Grządka Marian 05928
Grzelak Ewa 03499
Grześkiewicz Agata 55515
Grześkiewicz Henryk W. 08361
Grześkiewicz Łukasz 55554
Grzywaczewski Adam 04367
Gubernat Michał 80579
Guliński Tomasz 55893
Gutarowicz Robert 02189
Hajdas Bartłomiej 70571
Hamrol Krzysztof 65468
Hamrol Magdalena 65469
Harla Magdalena 71106
Hodorowicz Wojciech 10861
Holeniewski Andrzej 02900
Ignaczak Wiktor 20288
Iwanowska Wojciechowska Sławomira 70212
Iwańczyjk Burza Beata 55652
Jackiewicz Mariusz 06753
Jagodzik Henryk 06771
Janczewski Andrzej 08955
Janiszewski Waldemar 03547
Janiszewski Zenon 03501
Jankowski Tadeusz 55306
Jasińska Anna 04386
Jatczak Juliusz 09932
Jethon Wiesława 01570
Jezierska Król Magdalena 35044
Jędryczko Roman 04391
Jończyk Alicja 71886
Jopek Marcin 75039
Jóźwiak Michał 55468
Jóźwik Krzyszof 50003
Jurkiewicz Kamil 55506
Jurowski Jarosław Stanisław 10397
Kaczor Natalia 30008
Kaczyński Leszek 02511
Kajko Martyna 55672
Kalitowska Małgorzata 04671
Kanclerz Józef 09599
Kania Franciszek 09279
Kaniewski Ryszard 55312
Kantor Magdalena 75016
Kapusto Anna 55754
Karpińska Ewa 07716
Kawula Aneta 10995
Kępczyński Robert 08789
Kieszkowski Wojciech 07158
Kijanka Wojciech 71687
Kilijanek Józef Stefan 00852
Klęp Andrzej 02841
Klimuszko Wojciech 50062
Klotz Tomasz 55556
Kobylas Marcin 02773
Kocurek Janusz 00324
Kokrzekwiński Radosław 70711
Kolasa – Marek Agnieszka 60264
Koleśnik Agnieszka 70354
Koncicki Andrzej 04419
Konieczny Maciej 55136
Konopko Bogusław 65600
Kontek Iwona 10511
Korzekwińska Alicja 08338
Korzewski Krystian 09291
Kosada Maciej 40085
Koseda Janusz 03085
Kosowska Grażyna 07757
Kościuk Marek 04207
Kotela Damian 80280
Kowalczyk Joanna 55902
Kowalewski Andrzej 02850
Kowalska Natalia 60752
Kowalski Mirosław 06502
Kozanecka Anna 08494
Kozanecki Przemysław 08634
Kozdruń Wojciech 05857
Krajewska Grażyna 04437
Krajewski Adam Wojciech 01382
Krajewski Krzysztof 45166
Krakowiak Jacek 15141
Krasnodębska-Depta Anna 04422
Krawczyński Mariusz 85584
Kretkowski Mariusz 10383
Krupa Marta 60560
Kruszewicz Andrzej G. 08298
Kruszyński Tomasz 03384
Krysiewicz Marcin 71176
Kucharska Anna 15073
Kucharski Jakub 80255
Kucharski Maciej 70837
Kuczkowski Maciej 85091
Kujawski Bartosz 55404
Kujawski Zbigniew 04430
Kulczak Piotr 65532
Kustosik Paweł 04648
Kuszczyński Tomasz 85043
Kuta Łukasz 11023
Kwapis Ewa 55679
Kwiatkowski Tomasz 03543
Kwieciński Piotr 06114
Lasiecka Katarzyna 65459
Latała Adam 02524
Lendor Jerzy 09848
Leś Marek 00421
Leśniewski Leszek 03680
Lewandowska Olga 40135
Lipczyńska Olczyk Katarzyna 55569
Lipczyński Tomasz 45118
Losiak Tomasz 03247
Ludwiczak Paulina 60488
Łączak Rafał 25117
Machaj Maria 00259
Majchrzak Elżbieta 08350
Majdański Ryszard 00426
Makowski Bogusław 6896
Małecka Salwach Barbara 85455
Mamczur Andrzej 65353
Mamczur Jacek 06599
Mamiński Konrad 40168
Marciniak Karolina 72113
Markiewicz Krzysztof 09325
Markiewicz Krzysztof 01634
Massaly Ismaila 65281
Matczuk Anna 85716
Matczuk Jan 70086
Mazurek Kamil 71480
Mazurkiewicz Michał 10337
Mendelewski Edward 01268
Michalska Foks Aneta 20071
Michalska Marta 20213
Michalski Konrad Roman 09123
Michałkiewicz Halina Wanda 00051
Miernik Albert 80059
Mikołajczak Bogumiła 03579
Mikołajczyk Artur 04289
Minta Zenon 05171
Misiak Mariusz 60139
Młodawski Wojciech 71691
Moniuszko Elżbieta Anna 03941
Mrozowski Marek 55089
Mróz Marek Olga 65296
Mucha Szczepan 71483
Murawski Mariusz Tomasz 55086
Musialik Marek 09339
Myszkowski Robert 70025
Nadolska Magdalena 55660
Nakielski Albert 55830
Nerc Joanna 71514
Nestorowicz Jarosław 05019
Niczyporuk Jowita 60318
Niemczuk Wiktor Wincenty 09982
Nieznaj Bogusław 00344
Noskowiak Paweł 65412
Nowak Agnieszka 60815
Nowak Piotr 11210
Nowak Rafał 20403
Nowiński Piotr 55467
Obtułowicz Chajewska Anna 40153
Ogonowska Beata 55798
Olczyk Bożena 00989
Olkowski Janusz 55049
Olszewska Monika 85873
Orciuch Jerzy 71360
Orczyk Jerzy 854
Orleański Sławomir 10273
Orlik Paweł 80739
Orlik Róża Bernadeta 09348
Ornat Waldemar 10814
Orzechowski Roman 06522
Osińska Ewa 71879
Ostrowski Tomasz Józef 07198
Pachecka Wacław 10192
Pać Krzysztof 60517
Pałdyna Jacek 08732
Pankowski Robert 71698
Partyka Jerzy 07894
Paryś Wiesław 09131
Pasich Janusz 09770
Paściak Katarzyna 45228
Pawlicki Zbigniew 02570
Pawluś Adam 11142
Pawluś Tadeusz Stanisław 00437
Pazdry-Strzemżalska Urszula 04492
Peryga Marcin 80307
Piasecki Tomasz 85195
Piekarska Karolina 60983
Pietkiewicz Elżbieta 04509
Pietrzkiewicz-Kamińska Teresa 10292
Pijarska-Bińkowska Iwona 70186
Pilecka-Iwańska Renata 02917
Piorunowski Paweł 80739
Piotrowicz Piotr 06969
Piotrowski Roman 06002
Piórkowski Tomasz 20046
Piróg-Komorowska Anna Maria 00064
Pisarkiewicz Zdzisław 04693
Pisarski Marcin 71688
Plak Łukasz 61041
Podgajna Alina 60257
Pohlid Doda Anna 55578
Polak Małgorzata 02588
Porwan Tomasz 06155
Poznański Tomasz 09646
Prątnicki Piotr 55268
Prost Maciej 02039
Przewoska Katarzyna 40246
Przewoski Włodzimierz 03196
Przyborowska Renata 03695
Przybyłowska Gabriela 07464
Przybyłowski Henryk 07463
Przytarska Ewa 02860
Puchalski Krzysztof 55269
Pustovoy Oleksandr 45021
Pytel Olga 70822
Raczyński Jerzy 06157
Radoń Zofia 06614
Radtke Janusz 01674
Radzanowska Joanna 55082
Ragu-Włodarczyk Iwona 00991
Ramza Jerzy 09136
Ranus Michał Witold 01675
Ranus Mikołaj 55719
Rapkowski Krzysztof 55011
Raźny Arkadiusz 20181
Rechnio Barbara 07943
Remiszewski Bogdan 06615
Rempuszewska Małgorzata 20551
Romanik Aurelia 07951
Różańska Iwona 06275
Różański Wojciech 86054
Rudzińska Marta 55365
Ruszkiewicz Teresa 07962
Rutkowska-Pejsak Bożena 08545
Rybaczewska Jarosława 02864
Rybicka Horbińska Monika 65139
Rybińska-Jarosz Marta 25086
Rymanowski Marek 20212
Rytel Karol 71760
Sabak Elżbieta 71366
Sadowska Bożena 02604
Sadowski Andrzej Lechosław 02605
Sajdak Radosław 01459
Samborska-Gross Małgorzata 06194
Samczuk Krzysztof 60507
Samul Mateusz 71765
Sapiejka Jerzy 07211
Sikora Celina 71394
Sikorska Antonina 07978
Skowron Monika 60065
Skowronek Marcin 70199
Skowroński Przemysław 45068
Skrzek Zbigniew 00947
Skupińska Olszak Sara 60849
Smól Robert Zdzisław 03467
Socik Bartosz 3719
Sokal Elżbieta 04683
Sokół Ireneusz 85056
Soroka Józef 03522
Spoczyński Łukasz 15083
Stachowiak Ewa 09629
Stańczak Bartłomiej 09823
Staszewski Stefan 02135
Staszkiewicz Renata 00368
Steckiewicz Jerzy 04553
Stępień Karolina 20235
Stępień Marcin 60343
Stępień Pyśniak Dagmara 60383
Stocki Piotr Mariusz 02136
Stolarska Iwona 85499
Studenski Henryk 09534
Sumicki Maciej 59373
Suwała Jacek 20137
Syrek Jarosław 01359
Szczepańczyk Leszek 09401
Szczepska Joanna 15113
Szczubełek Paulina 70969
Szczygłowski Michał 45119
Szeleszczuk Piotr 08028
Szewczyk Kuta Agnieszka 11032
Szewczyk Paweł 00764
Szewczyk Ryszard 70587
Szewerniak Tomasz 07330
Szkarłat Andrzej 11117
Szpyrka Roman 10709
Szubstarska Alicja 04563
Szubstarski Jarosław 55241
Szukała Maria 10097
Szul Marcin 85115
Szulia Grażyna 04566
Szwej Helena Elżbieta 00793
Szychowski Sławomir 55302
Szymańska Krzywda Magdalena 15100
Szymańska Lucyna 85002
Szymański Arkadiusz 86026
Szymański Grzegorz Waldemar 03684
Szymański Mariusz 04564
Szymkowiak Adam 06028
Ścisłowska-Jakobsze Halina 09538
Śmiałek Adam 08321
Śmiałek Marcin 55630
Świątoniowska Szubart Anna 25061
Tarasiuk Karolina 60739
Tarkowska Katarzyna 85116
Tęgowski Artur 55387
Tokarzewski Stanisław 60045
Tomanek Beata Anna 07335
Tomaszewski Miron Kazimierz 06032
Tomaszewski Mirosław 09413
Tomczyk Grzegorz 05727
Tomczyk Wojciech 03633
Treter Bogdan 07498
Trochimiuk Czarosław 04583
Tronina Stanisław 10557
Tronina Wojciech 85118
Trusiewicz Stanisław 08380
Tubielewicz Paweł 03318
Turniak Waldemar 01984
Twarogowski Wiktor 07220
Tykalowski bartłomiej 55510
Tymm Edmund 03125
Tyszka Marzena 55916
Ulatowski Marek 06697
Urbanowski Mariusz 01716
Urbańczyk Karol 80065
Urbański Adam 02141
Wachonin Witold 04677
Walasek Jadwiga 10099
Walczyk Katarzyna 85224
Walter Marian 55080
Wawrzyniak Sławomir 00775
Wełyczko Piotr 85841
Wiczk Magdalena 02334
Wieliczko Alina 10359
Więcek Grzegorz 01244
Wiktorowski Dawid 20373
Wilczyńska-Kowal Maria Jolanta 00776
Wilczyński Jarosław 65111
Wilman Małgorzata 06049
Winter Felix 57447
Wiśniewska małgorzata 50006
Wiśniewski Marek 01458
Wiwwiórowska Iwona 60833
Wlazły Karol 65129
Woiński Jacek 8241
Wojciechowski Jakub 55802
Wojewódzki Jacek 55367
Wojtas Agnieszka 1465
Wolanin Piotr 55591
Wolnowski Jarosław 55033
Wołkowicz Michał 71403
Wosiek Marek 06890
Woźniak Biel Anna 80336
Wożniak Elżbieta 01727
Wójcik Paweł 15105
Zabielska Aniela 55190
Zahorska Katarzyna 75100
Zając Wanda 03343
Zajączkowski Jarosław 10424
Zakrzewski Bogusław 09432
Zalesiński Andrzej 10051
Zaleski Zbigniew 03204
Zambrzycki Radosław 70035
Zapała Danuta 02674
Zarzecki Waldemar 09077
Zielińska Edwarda Stanisława 09545
Zieliński Krzysztof 85995
Zielonka Monika 85304
Zielonka Zbigniew 55060
Zielonko Andrzej 00466
Ziemska Anna Maria 09082
Ziękiewicz Michał 70584
Zubik Leszek 05068
Źródłowska Danek Jolanta 85592
Żbikowski Artur 70410
Żuk Piotr 15180

Choroby zwierząt futerkowych

Nazwisko i Imię Numer PWZ
Andrychiewicz Jacek  05185
Banasiak Paulina 20660
Bednarz Nabzdyk Roksana 85367
Bis Wencel Hanna 60233
Brenskott Karolina 80745
Bulczak beata 55649
Chomiak Dariusz 75006
Chrobocińska Marta Zuzanna  05165
Cuvelier-Mizak Beata Zofia  05172
Dunst Marika 40550
Galganek Sabina 11061
Gałecki Remigiusz 56041
Garstka Leszek 05921
Gąsiorek Bolesław 65066
Grudzień Wojciech 45343
Grządka Marian 05928
Jakubowski Tadeusz  07686
Jaszczur Natalia 55521
Jaworek Andrzej 08691
Jeziorska Fornal Ilona 80331
Jóźwik Małgorzata 20273
Kostro Krzysztof 05745
Kraczkowski Robert 61040
Krzeszowska Diana 56040
Kwiatkowska  Joanna 75122
Kwit Ewa 60786
Lewandowska Lidia 70287
Luczak Przemysław 55867
Łukawski Wojciech 85934
Najdora Szymon 80683
Oreńczak Piotr 02397
Piasecki Tomasz 85195
Plewako Paulina 71223
Przywara Konrad 85666
Rzepka Anna 70891
sadłowski  Jakub 71873
Sadowski Dariusz 20459
Siemionek Jan  04540
Sobczuk Piotr 65091
Sroka Agnieszka 40115
Strzałkowski Leonard 03200
Szeleszczuk Olga  00073
Ślaska Brygida 60037
Śliwa Konrad 80688
Tokarczyk Tomasz 65015
Urbańska Karolina 11204
Waliszewski Michał 02321
Wawrzyniak Gursztyn Marcela 55255
Wazelin Manuela 61004
Wieczorek Miranowicz Iwona 03319
Wojcicka Lorenowicz Katarzyna 60030
Wojtyś-Gajda Milena 70190
Woźniak Biel Anna 80336
Zdunkiewicz Tadeusz  02889
Żmuda Andrzej 60585

Użytkowanie i patologia zwierząt laboratoryjnych

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Chmielecka Karina

60510

Bulak Kamila

60709

Czumińska Katarzyna

08659

Czachorska Magdalena

8569

Drzewiecka Agnieszka

55503

Kalinowska Anna

71356

Felsmann Mariusz

01536

Karuga Kuźnicka Ewa

80475

Figiel Karolina

75047

Kasperek Magdalena

11001

Gańko Marta

55597

Kimel Aneta

71154

Grzegorzewski Waldemar

04365

Kłobucka Patrycja

2394

Jóźwiak Michał

55468

Kołotko Adam

50184

Karwalski Piotr

20374

Kowala Michał

60503

Katkiewicz Maria

08653

Milczarek Ryszard

3287

Kulesza Jerzy

08637

Muszyńska Furas Beata

4691

Milkiewicz Joanna

02378

Ochniewicz Piotr

71293

Peszyńska Sularz Grażyna

03387

Roszkowicz Ostrowska Katarzyna

70749

Piastowska Agnieszka

40107

Siemieniuch Marta

20141

Pirożyńska Ewa

08204

Strzyżewska Worotyńska Emilia

55686

Pyśniak Kazimiera

08853

Szałas Anna

20394

Radko Lidia

60368

Szarek Bęska Anna

55837

Siucińska Ewa

08347

Terech Majewska Elżbieta

4590

Sobczak Filipiak Małgorzata

08558

Wiśniewska Małgorzata

50006

Szarek Józef

04558

Zielonka Anita

10871

Szweda Magdalena

55623

Ziętek Jerzy

25081

Teska Kamińska Małgorzata

70317

Żukiel Gorszanow Natalia

55588

Wąsowicz Krzystof

04681

Żywicki Michał

40356

Wełniak Kamińska Marlena

08169

Zalewska-Walkowska Maria

08065

Choroby zwierząt nieudomowionych

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Anusz Krzysztof

07531

Archetka Magdalena

20661

Barszcz Karolina

70909

Batog Monika

08701

Bełkot Zbigniew

60133

Będzłowicz Dagmara

45502

Bielecki Wojciech

07547

Bik Dorota

85167

Bobińska Aleksandra

20640

Bochyńska Chlebosz Nina

35068

Bojańczyk Anna

56023

Borkowski Wiesław

60190

Borowiec Jerzy

10059

Borowy Marcin

70257

Boruczkowska Marta

88813

Botko Paweł

09177

Bralewska Magdalena

72052

Bruczyńska Małgorzata

85189

Bryniarska Agnieszka

60979

Bulak Kamila

60709

Bunikowska Anna

71486

Burdzińska Bociek Agnieszka

55539

Byczek Agnieszka

85346

Całka Krzysztof

09219

Chlebicka Nadia

60869

Chmielecka Karina

60510

Chmurska Gąsowska Maria

10966

Chomutowska Ewa

71912

Cichoń Zbigniew

65417

Compa Agnieszka

71268

Czujkowska Agnieszka

71246

Demiaszkiewicz Aleksander

08540

Deres Wiktoria

71956

Doraczyńska Filipczak Anna

60563

Drohobycka Wawryka Agnieszka

11071

Dziopak Anna

25223

Dziubińska Paula

55691

Dziwak Grzegorz

85875

Gajger Joanna

71429

Garczyńska Judyta

20475

Gaweł Karolina

71552

Gawlas Beata

09706

Gęsik Anna

70885

Gontarz Joanna

72333

Grabowski Sebastian

80053

Grudzień Krzysztof

60182

Gurdziel Dagmara

86067

Ilnicka Lucyna

85975

Ingarden Jacek

10366

Jóźwik Tomasz

20272

Jurkiewicz Natalia

40404

Kacprzak Kamińska Katarzyna

70401

Kaczmarek Kubicka Weronika

65642

Kaczor Stanisław

00587

Kalicki Mirosław

03084

Kegel Paulina

71595

Kierklewicz Magdalena

71689

Kołodziejska Sawerska Anna

55617

Koziczyńska Julita

71219

Krasiński Zbigniew

03893

Krause Izabela

40067

Króliński Jacek

09940

Kruszewicz Andrzej

08298

Krzysiak Michał

60444

Kubica Dominika

80646

Kukla Marcin

80610

Kulik Paweł

60375

Lachowicz Jacek

07798

Ledwoń Aleksandra

80043

Ligęza Marek

09814

Łuczak Przemysław

55867

Łukaszewski Zbigniew

09968

Madejek Anna

40230

Maj Aleksandra

71961

Majchrzak Krzysztof

08351

Maluta Aleksandra

70163

Małek Sanigórska Aleksandra

71594

Marciniak Marta

70823

Marczyńska Dagmara

08814

Maruszewska Gajek Malwina

30012

Mączyński Martyn

45506

Michalski Michał

60295

Michałkiewicz Mateusz

01496

Mierkiewicz Michał

65488

Mijalska Katarzyna

65235

Mikiewicz Mateusz

50242

Mikołajczak Mariusz

03588

Moniuszko Elżbieta

03941

Morawska Michalak Emilia

08689

Mordak Ryszard

09972

Nawrocka Anna

71490

Nowak Marta

20270

Nowicka Renata

25017

Nowicki Marek

70127

Oborska Anna

60722

Obtułowicz Chajewska Anna

40153

Orłowska Blanka

71240

Ostrowska Dorota

65253

Paczewski Łukasz

71416

Paszta Wojciech

85551

Pawlak Marta

80446

Pawlikowski Piotr

25218

Pawłowska Fiedkiewicz Danuta

10284

Piasecki Tomasz

85195

Pilich Dorota

70660

Piórkowska Izabela

71503

Piórkowska Izabela

71503

Plażuk Sylwia

71193

Plewako Paulina

71223

Polonius Karolina

80631

Ponikowska Edyta

55662

Prus Magdalena

55699

Przeworski Mirosław

40445

Przybylski Sławomir

07934

Ptak Karolina

11138

Puchalska Martyna

71810

Pychińska Joanna

80682

Rajski Krystian

55148

Rodek Wacław

05335

Rokosz Michał

50010

Rosińska Ewa

71945

Rumińska Groda Ewa

55194

Rybicka Padykuła Aleksandra

80400

Rzepka Anna

70891

Rzewuski Rafał

70874

Sadłowski Jakub

71873

Sawińska Partycja

55887

Siedlecka Kowalczewska Karolina

15061

Siwek Piotr

11429

Skomorucha Łukasz

71393

Sławska Aleksandra

40399

Sobków Jacek

85024

Sowińska Natalia

85739

Stanicki Kacper

71882

Strokowska Natalia

11360

Suchecki Paweł

45033

Sulima Katarzyna

02344

Szcześniak Anna

45507

Szlesiński Andrzej

08718

Szydłowski Tomasz

07216

Szypowska Urszula

10522

Toborek Monika

71095

Tyrankiewicz Jacek

01281

Walorski Michał

65408

Wantuch Patrycja

71453

Warchulska Karolina

71951

Welz Mirosław

00609

Siwek Paulina

30047

Wilk Katarzyna

80129

Wiśniewski Jan

08713

Wyczański Paweł

01733

Wyka Dorota

71947

Wysokiński Marcin

45226

Zabiega Katarzyna

25070

Zabrzyjewski Maciej

70874

Zajkowska Joanna

55675

Zalewska Joanna

40476

Załuski Michał

80429

Ziętek Jerzy

25081

Żakowski Piotr

08130

Żukowska Postrach Kamila

60951

Choroby ryb

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Agacińska Ślawska Anna

85703

Antychowicz Jerzy

05730

Bartoszewicz Ludwik

04306

Bednarska Małgorzata

85342

Bieńkiewicz Łukasz

55682

Błaszczak Borys

07550

Błaszk Stefan

03036

Brandwein Monika

85343

Dacko Jan

00227

Dragan Maciej

80202

Dragun Maciej

40141

Duchiewicz Krzysztof

55310

Duchiewicz Tatiana

55279

Gębal Marek

02077

Głowacka Hanna

01546

Golkowska Joanna

1838

Grawiński Edward

02817

Handwerker Izabela

60434

Hańczuk Józef

03835

Jablońska Ewelina

60738

Jarzembowski Przemysław

2309

Jemielniak Jarosław

05657

Józefowska Magdalena

55147

Kaznowska Hanna

45393

Kazuń Barbara

55193

Kicman Piotr

60567

Kiński Dariusz

50273

Kisielewski Łukasz

70995

Kita Joanna

65171

Kleps Grzegorz

4405

Kobos Jaromir

15164

Konarski Piotr

70032

Korytkowski Jacek

40272

Kubica Marek

2265

Kuczborska Agnieszka

85478

Kułyk Olga

80437

Kuzański Jarosław

20055

Lewandowska Agnieszka

02341

Lewicka Natalia

60681

Liszewski Janusz

00254

Lutnicka Hanna

60096

Łubińska Hanna

07065

Madej Szklany Marzena

2305

Makuch Maja

15088

Matras Marek

60409

Mazur Witold

01894

Mazurek Marek

08991

Michalak Iwona

15163

Międła Piotr

85308

Miśkiewicz Agnieszka

80098

Moczkowski Tomasz

45091

Naglik Maciej

08996

Niemczuk Paweł

40072

Niemczuk Wiktor

09982

Nowakowski Konrad

10949

Oczachowska Bęben Alicja

40258

Oleszczak Anna

60661

Paszek Adam

09756

Pawlak Marta

80446

Pękala Agnieszka

60292

Pokrywka Katarzyna

72139

Polak Joanna

11075

Posim Marta

71056

Przewoski Włodzimierz

03196

Przywara Konrad

85666

Rajska Magdalena

55284

Rucki Piotr

05330

Siwek Waldemar

02328

Spyrka Paweł

2353

Stankiewicz Edward

01954

Stawińska Sikorska Dominika

40348

Stosik Michał

09170

Stryszak Andrzej

03202

Strzelecki Lech

02986

Szubstarska Dagna

60208

Terech Majewska Elżbieta

04590

Tocha Michnowska Edyta

40185

Tomaszek Agnieszka

80281

Tymm Aneta

40096

Walczak Marek

60800

Wardęcka Hanna

20282

Wieczorek Bartosz

55613

Wocial Maciej

71664

Wojewoda Leszek

04156

Zimodro Adam

04621

Żegota Marcin

20271

Żelazny Jan

05728

Żelazny Tomasz

60590

Choroby owadów użytkowych

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Bachulski Roman

00157

Baranowski Marian Jan

05598

Bąk Beata

55261

Bierowiec Leszek

00011

Bober Andrzej

60464

Bogatek Monika

80422

Buczek Krzysztof

05746

Burmańczuk Zdzisław

04719

Chełmiński Artur

60031

Chełmiński Mariusz

60025

Chmielewski Marek

05656

Chorbiński Paweł

09886

Cidyło Mirosław

09898

Cieśla Daniel

10939

Czajkowski Piotr

10288

Dzierżawski Adam

60141

Gawron Ewa

80321

Gil Karbownik Magdalena

08157

Gryniuk Maria

9263

Hunc Daniel

25072

Jabłoński Izydor

60898

Janiak Krzysztof

03557

Janiszewski Marek

10560

Kaliński Witold

08420

Kałużny Edward

06205

Karczewska Danuta

40034

Karczyński Paweł

08731

Kuchnowski Mirosław

06341

Kukulski Krzysztof

9310

Kurasiński Włodzimierz

03903

Kuś Piotr

00614

Kuta Łukasz

11023

Lipiński Zbigniew

04637

Łazarek Tabor Dorota

80216

Martyniuk Jacek

05011

Mazurek Marek

08991

Metyk Michał

70293

Mikulski Michał

20425

Osadców Dorota

80147

Ossowski Wiesław

3288

Panowek Magdalena

11223

Pawulski Maciej

11053

Pierzchała-Aftyka Maria

05369

Piotrowski Radosław

5758

Pohorecka Krystyna

60366

Puławski Janusz

85203

Romaniuk Konstanty

04670

Seredyńska Luiza

85538

Siódmiak Tomasz

03474

Sokół Rajmund

04549

Strzelecki Grzegorz

07103

Szafranek Bożena

04905

Szewczyk Rozmaryn Aleksandra

20297

Szyja Józef

9404

Tomaszewska Barbara

10037

Tyborski Ryszard

01714

Wojtiuk Wiesław

05666

Wysocki Tomasz

80046

Zielińska Mirosława

09169

Zoń Maria

09855

Zwoliński Stanisław

01746

Rozród zwierząt

Nazwisko i Imię Numer PWZ
Adamczewski Jarosław 01004
Adamski Adam 85893
Aleksander Jacek 06066
Ambroziak Dogru Marta 71032
Ambrożewicz Łukasz 45316
Antonik Andrzej 02405
Antończyk Agnieszka 85694
Aparta Eugeniusz 09202
Bachanek Krzysztof 03689
Balcerak Jerzy 01505
Balcerak Robert 65125
Banaszak Piotr 01506
Bańka Jacek 09751
Baran Leszek 00516
Baran Łukasz 71162
Barańczyk Frącczak Iwona 20366
Barański Wojciech 55113
Baryczka Agnieszka 55861
Baryłka Cezary 40041
Bednarska Joanna 85529
Bednarski Maciej 85559
Bednarski Witold 00933
Bensz Witold 85321
Berezowski Andrzej 08894
Berka Maria 40183
Białek Radosław 45124
Białkowski Zbigniew 60432
Biegaj Arkadiusz 05077
Bieniasz Anna 50191
Bilska Sylwia 10984
Błańska Patrycja 55314
Błaszczyk Przemysław 85449
Błaszk Stefan 03036
Bochnak Andrzej 71581
Borkowska Iwona 55129
Brążkiewicz Marcin 45103
Brodzki Piotr 60125
Buczek Piotr 08649
Buczkowska Justyna 85829
Buczyński Jarosław 01435
Budziewski Paweł 40056
Bukowska Blanka 55841
Buła Jan 10100
Burek Kamila 60369
Celiński Adam 05381
Charubin Stanisław 03760
Chmiel Emilia 60593
Chmurzyński Andrzej 04728
Chodkowska Malwina 55814
Chojnowski Zdzisław 03754
Chorązki Adam 10724
Choszczewski Tomasz 45005
Cichosz Lucjan 05383
Ciepłoch Ewa 01296
Cieślak Krzysztof 09060
Ciszewski Jan 06178
Ciupa Sylwester 15057
Czajkowski Ireneusz 55372
Czaplicki Romuald 06179
Czech Katarzyna 85120
Czeladko Jarosław 03756
Czerniawski Andrzej 04279
Czubak Adam 55594
Ćwiąkalski Tomasz 10376
Dąbrowski Marek 03783
Dąbrowski Roman 60046
Deja Andrzej 60674
Deptuła Paweł 55274
Długołęcka Malinowska Ewelina 55689
Dobkowicz Zdzisław 02444
Dobosz Andrzej 03782
Dobrzyńska Zofia 04295
Domaszewski Adam 06186
Domin Jerzy 04340
Domosławska Anna 55218
Dowgiałło Jerzy 01824
Drobek Gilowska Agnieszka 65076
Drozdowski Hipolit 03776
Drzażdżyński Bogdan 01156
Drzewiecki Piotr 65513
Dubiel Dariusz 09750
Dubowski Leszek 45010
Dudek Andrzej 55135
Dworkowska Agnieszka 85882
Dworkowska Janiak Agnieszka 85882
Dybaczewski Krzysztof 04972
Dymerski Wojciech 50086
Dziekiewicz-Mrugasiewicz Małgorzata 02267
Dzięcioł Michał 85080
Dzik Wiesław 02683
Ehr Norbert 09241
Fedurek Jerzy 60097
Felcenloben Jerzy 10238
Ferens Ryszard 25009
Firmanty Rafał 65090
Flisak Rafał 11021
Florysiak Maciej 10773
Fronczak Zbigniew 08279
Futyma Józef 00310
Gajda Jacek 10726
Gajda Piotr 10790
Gajewicz Krzysztof 20079
Gajewski Zdzisław 07631
Gajownik Tadeusz 05588
Gawroński Michał 20380
Gawrysiak Przemysław 55038
Gendek Zygmunt 08441
Gilowski Michał 06467
Giziński Sławomir 08603
Glazer Tadeusz 04358
Glinka Urszula 35008
Gliński Włodzimierz 09578
Gocek Marcin 11269
Godzich Apoloniusz 06471
Gogulska Ewelina 10960
Golba Robert 08562
Gołdyn Stanisław 09924
Gołyński Marcin 60290
Gołyś Sławomir 07650
Gotowiecka Marta 85769
Goździk Katarzyna 85556
Górski Tomasz 05282
Grad Arkadiusz 15085
Gradecki Waldemar 06770
Grajek Krzysztof 65264
Grochowina Wojciech 01552
Grochowski Sławomir 50089
Gromek Andrzej 08508
Gross Marian 05972
Gruchalski Tomasz 06775
Grymuza Paweł 71459
Gryń Eugeniusz 01555
Grzegorzewski Waldemar 04365
Grzelak Włodzimierz 03498
Gutowska Renata 45126
Guzik Bogusław 10116
Haberko Mateusz 65569
Hamala Jerzy 10172
Hamerliński Dariusz 65061
Hądzlik Michał 65131
Hebda Leszek 00318
Hebel Tomasz 02926
Hola Piotr 15041
Hołody Dariusz 55170
Hryń Tadeusz 06198
Hutnikirwicz Igor 04375
Hypś Daniel 10969
Igiel Dariusz 02082
Ilczuk Tomasz 60579
Ingarden Jacek 10366
Iwanek Janusz 01848
Iwanicki Ryszard 05773
Jagielski Andrzej 05866
Jakubiec Krzysztof 60306
Jamrozik Roman 65107
Janczewski Krzysztof 25026
Janik Robert 07265
Jankisz Marian 10970
Jankowiak Tomasz 65142
Janowski Tomasz 04383
Jarych Bogdan 06101
Jasiecki Ryszard 03840
Jasiński Łukasz 65127
Jasiński Paweł 00692
Jaszczuk vel Bazyluk Piotr 60730
Jaśkiewicz Anna 71026
Jaśkowski Jędrzej 01566
Jethon Jerzy 01569
Jezierski Wojciech 02022
Jędraszczyk Jarosław 06884
Jędrej Marcin 05767
Jędruch Janusz 07701
Jóźwik Tomasz 20272
Jurczak Andrzej 55099
Kaczmarek Jakub 65130
Kaczmarowski Michał 25010
Kalinowski Adrian 45028
Kalinowski Waldemar 45011
Kalisiak Iwona 02269
Kamiński Błażej 02778
Kamiński Jarosław 04628
Kamiński Kamil 71205
Kamiński Paweł 45232
Kania Adam 60228
Kaput Robert 70276
Karcz Jarosław 00840
Karcz Ryszard 04991
Karczewski Wojciech 07715
Karczmarczyk Agnieszka 65083
Karliński Łukasz 60430
Karpińska Kamińska Anna 02779
Karwowski Tomasz 65265
Kasprzyk Jacek 05802
Kawecka Magdalena 20596
Kaźmierczak Zygmunt 02084
Kiciński Grzegorz 85426
Kiejkowski Łukasz 02777
Kiejkowski Tadeusz 01753
Kiersnowski Ksawery 04248
Kil Jerzy 02484
Kimber Radosław 70702
Kisiel Adam 45129
Klejment Antoni 00511
Klimas Jan 06494
Kluszczyński Sylwester 03502
Kłos Stanisław 06335
Knap Paweł 60877
Kocik Marcin 11064
Kocój Jerzy 10831
Kocyk Ewa 60016
Kojruk Andrzej 55100
Kołosowska Małgorzata 20048
Komar Marcin 60017
Konieczny Bartosz 65035
Konior Bogusław 09289
Kopacz Bartosz 20275
Korczyk Damian 11002
Korczyński Grzegorz 07277
Korytkowski Łukasz 50280
Kosiniak-Kamysz Kazimierz 00040
Kosno Paweł 71517
Kossakowski Bogusław 04408
Kossakowski Kamil 55421
Kostka Mirosław 09494
Kościński Wojciech 04412
Kościuch Paweł 50259
Kotowski Henryk 50123
Kotwica Szymon 85583
Kowalski Przemysław 55174
Kowalski Waldemar 10623
Kowalski Waldemar 05436
Kozak Andrzej 02908
Kozdrowski Roland 85123
Kozłowska Agnieszka 15142
Kozłowski Konrad 70398
Koźmiński Sławomir 75036
Krakowski Leszek 05200
Krakowski Michał 01106
Krasowski Leszek 07408
Krasucki Jacek 70040
Kraszewski Jarosław 09830
Krawczyk Agnieszka 60324
Krawczyk Cezary 60027
Kreft Wojciech 01600
Króżel Michał 20498
Krupnik Antoni 02510
Kubica Andrzej 20001
Kucharczyk Michał 70614
Kukulski Krzysztof 09310
Kułaga Łukasz 80378
Kurusiewicz Tomasz 60209
Kusy Roland 60047
Kuświk Grzegorz 05964
Kutzner Stefańska Świętosława 20168
Kuzański Jarosław 20055
Kuźma Krystyna 01767
Kuźma Ryszard 25239
Kwiatkowski Jarosław 04188
Kwik Krzysztof 02090
Laba Michalina 55697
Laskowski Wawrzyniec 05445
Lech Piotr 55390
Ledowski Aleksander 10452
Lenard Grzegorz 60131
Lenart Zbigniew 05556
Leśnik Strzeżek Monika 55181
Lewandowski Piotr 60277
Lewtak Tomasz 04812
Lignowska Anna 65228
Lipnicki Rafał 71037
Lużyński Michał 50048
Łada Piotr 50103
Łasica Łukasz 71080
Ławniczak Agata 55349
Łepecki Radosław 70024
Łopuszyński Wojciech 05205
Łój Henryk 05306
Łubian Rafał 70725
Łuczak Roman 08243
Łukaszewicz Grzegorz 55454
Łukaszewicz Jacek 03922
Łukaszewicz Krzysztof 01626
Łukawski Lesław 02030
Łyjak Paweł 60392
Łysoń Zygmunt 09507
Maciejewska Ewa 65115
Maciejewski Piotr 06803
Majchrzak Adam 20218
Majka Marek 06754
Makowski Maciej 71648
Maksimowski Mirosław 04287
Maksymiuk Kazimierz 03951
Malinowska Katarzyna 55736
Maluszczak Arkadiusz 70444
Małaszkiewicz Andrzej 03946
Mańkowski Leszek 45169
Marciniak Łukasz 06830
Marszałek Rafał 25058
Marzec Agata 65202
Maślak Artur 65201
Mateńko Paweł 08752
Matusz Łukawska Aleksandra 35062
Matwiejszyn Bogdan 04264
Max Andrzej 07838
Mazurek Krzysztof 05457
Melerowicz Boś Magdalena 10641
Mencel Marek 06233
Michalski Sylwester 06851
Michcik Agnieszka 55382
Miętkiewski Błażej 05862
Mikołajewska Natalia 85739
Młodzikowski Robert 60261
Mokrska Elżbieta 80337
Monkiewicz Anna 55520
Moszczyński Krzysztof 75004
Mrowiec Jacek 85806
Mróz Karolina 86001
Mruk Tomasz 02102
Musiał Mieczysław 03017
Niedziela Jarosław 65039
Nierychło Marek 02767
Niżański Wojciech 10143
Nogaj Tomasz 10866
Nowak Paweł 10867
Nowak Robert 65191
Nowak Tomasz 06875
Nowak Tomasz 50177
Nowakowski Andrzej 01227
Noweta Łukasz 20438
Nowicki Krzysztof 50043
Nycz Bartłomiej 20209
Ochman Bojarska Krystyna 80017
Odważny Łukasz 65025
Ogiński Marek 45132
Ogórkiewicz Andrzej 06897
Okólski Adam 00059
Olesiak Paulina 25204
Olszak Przemysław 06840
Olszewski Dariusz 04200
Onaszkiewicz Jan 07448
Orłowska Blanka 71240
Owecki Roman 01277
Paczewski Łukasz 71416
Paczyński Szymon 65113
Pajestka Tomasz 08239
Palicki Michał 45351
Palonka Wojciech 60895
Pałka Tomasz 07306
Pankowska Joanna 65221
Paprzycki Andrzej 06361
Pardyka Paweł 20159
Paszko Roman 04487
Pawlak Grzegorz 65252
Pawlak Marcin 11133
Pawlak Tadeusz 06244
Pawliszak Jan 10006
Pawłowski Filip 70701
Pawłowski Piotr 70377
Pawłowski Szymon 50139
Pejko Jan 71380
Pekowska Ewa 01659
Pędziwiatr Rafał 10886
Piech Tomasz 05861
Piechulski Tomasz 10868
Pietryga Marek 06150
Piliszek Krzysztof 04298
Piłaszewicz Adam 09015
Pinkosz Józef 06738
Piotrowski Jan 04502
Piotrowski Sławomir 04022
Piotrowski Zbigniew 05489
Plewik Michał 60441
Pluta Andrzej 15005
Pogroszewski Mariusz 50013
Popiela Lucyna 01668
Popielarczyk Sławomir 70007
Popławski Robert 20105
Powidzka Ozdoba Barbara 02204
Pozor Małgorzata 00066
Półtorak Zbigniew 04859
Prokopiuk Mirosław 60020
Pruszak Arkadiusz 55253
Przedlecki Piotr 71554
Przybyło Marta 11278
Przybysz Marta 60352
Pszczoła Sławomir 04035
Ptak Wojciech 85794
Puczka Rafał 03455
Puławski Janusz 85203
Pytloch Piotr 07938
Racewicz Przemysław 65124
Rafałko Bartłomiej 55803
Rapacz Leonard Anna 55477
Raś Andrzej 04668
Raś Noryńska Małgorzata 55353
Rawecka Hanna 65001
Rawicki Łukasz 20485
Rawicki Ryszard 01404
Reyman Witold 05492
Roczniak Paulina 11050
Rogowski Stanisław 04050
Rogoziewicz Maciej 01677
Ronikier Dolańska Maria 08514
Roszczenko Jan 04275
Róg Jan 00747
Róż Wojciech 11007
Rublewski Józef 01678
Ruciński Dominik 65135
Rudziński Krzysztof 06009
Rudziński Paweł 50057
Rutkowski Grzegorz 70309
Rutkowski Marek 50014
Rymanowski Janusz 04534
Rząsa Janas Beata 00444
Rzeczkowski Paweł 45141
Rzewnicki Wojciech 71559
Sadowski Dominik 65405
Sawicka Monika 55544
Sawicki Michał 55488
Sawicki Piotr 65112
Sawoszczuk Grzegorz 45037
Serwicki Jarosław 00751
Seweryn Tomasz 70039
Siekierska Barbara 10025
Sikora Monika 86009
Sikorski Janusz 03158
Sinkiewicz Michał 55767
Siwczyk Józef 02614
Skawiński Andrzej 70790
Składnikiewicz Krzysztof 06012
Skoczyńska Anna 85466
Skolimowska Agnieszka 55139
Skorupski Karol 25189
Skowron Marzenna 08212
Skórka Arkadiusz 07325
Skrobisz Jarosław 05858
Skup Piotr 71692
Słowik Łukasz 20246
Smosarski Mirosław 55003
Soból-Damas Milena 20330
Socha Barbara 55758
Socha Piotr 55456
Sochalski Marek 04266
Solecki Ansgar 65327
Spyrka Paweł 02353
Stachowiak Michał 65316
Staniewicz Daniel 50058
Stanisławski Bartłomiej 20037
Stanisławski Rajmund 85830
Staniszewski Wojciech 50101
Starzewski Marek 40035
Staszko Bohdan 04690
Stawarz Rafał 25040
Stelmaszczyk Monika 02737
Stercuła Bartłomiej 65065
Stercuła Józef 06253
Stołecki Janusz 02047
Strzelbicka Pietrowicz Anna 55620
Strzeżek Rafał 55155
Studziński Tadeusz 02985
Sucharski Marek 04556
Sulikowski Jerzy 25093
Superson Antoni 55376
Szadkowska Elżbieta 05517
Szaluś Rafał 60248
Szczepanek Jan 01412
Szczubiał Marek 05687
Szelech Radosław 60192
Szeretucha Jan 04076
Szkamelski Arkadiusz 55422
Sztachańska Marta 55723
Szulc Dawid 65293
Szumski Marek 03213
Szymczak Maciej 85496
Szymkowiak Markiewicz Hanna 01711
Szypulski Stefan 05653
Świerżewski Piotr 70632
Tabacki Aleksander 10422
Teodorowski Piotr 80335
Tęsiorowski Stanisław 01169
Tomczyk Wojciech 03633
Trawińska Krzemińska Beata 45263
Trukan Rafał 55205
Trzaska Magdalena 80607
Trześniewski Piotr 05055
Tusińska Barbara 05582
Twardoń Jan 10450
Urbaniak Krzysztof 06544
Urbański Rafał 80198
Ustyniuk Janusz 04253
Walczak Dionizy 00987
Walczowski Marcin 02654
Walkowska Kamila 40179
Warmowski Przemysław 55528
Wasielewska Joanna 65102
Wawron Władysław 05235
Wewiór Dawid 35043
Wieczorek Jarosław 05868
Więcek Andrzej 05063
Wilczak Jacek 06047
Wilczyński Krzysztof 03532
Winiecki Bartosz 01721
Winiecki Bartosz 65037
Wiśniewski Witold 08898
Własnowolska Łoza Patrycja 10986
Wojas Paweł 15037
Wojciechowska Julia 55535
Wojciechowski Henryk 06139
Wojciechowski Jarosław 03575
Wojciechowski Józef 02665
Wojdan Jarosław 08087
Wojewoda Leszek 04156
Wojtaszewska Katarzyna 20066
Woźniak Andrzej 01088
Woźniak Jarosław 35045
Woźnicka Justyna 08515
Wójcik Dariusz 55064
Wójcik Jerzy 04933
Wójtowicz Tomasz 60309
Wrona Henryk 05536
Wrona Zygmunt 05231
Wrotek Janusz 55065
Wróbel Paweł 45106
Wrzesień Jerzy 05159
Wszeborowski Józef 04151
Wypychowski Grzegorz 06835
Wysocki Jerzy 04142
Wysocki Marek 04143
Zabuski Michał 71004
Zając Sylwester 08522
Zając Wacław 10780
Zakrzewska Justyna 45064
Zalewski Włodzimierz 07513
Zarzecki Jacek 10390
Zarzeczny Jerzy 05645
Zawistowski Tomasz 08808
Zbrożek-Szmorąg Barbara 10396
Zbylut Janusz 10746
Zdunek Michał 75040
Zduńczyk Sławomir 04666
Zdybel Tomasz 60570
Zieliński Andrzej 09546
Zielonka Krzysztof 05755
Zimnoch Leszek 04172
Ziomek Robert 08238
Znaniecki Ryszard 03302
Zoń Marcin 09856
Zygmunt Witold 10745
Żabka Konrad 70441
Żelezik Łukasz 15152
Żmuda Piotr 00216
Żuk Włodzimierz 04946
Żurek Hieronim 05608

Chirurgia weterynaryjna

Nazwisko i Imię Numer PWZ
Adamczyk Stokłosa Natalia 80490
Adamek Mateusz 03303
Adamiak Zbigniew 02254
Adamkiewicz Kalina 75136
Adamska Ewa 71621
Adamska Magdalena 71340
Aleksandrowicz Katarzyna 15149
Aleksiewicz Roman 09203
Andrzejewski Marcin 45004
Antosik Paweł 06687
Azhalniarovich Yauheni 55683
Babiński Bartłomiej 45197
Bada Isaac 09711
Bajorska Katarzyna 70605
Bakowska Magda 11207
Bakowski Jerzy 00008
Balcerak Jarosław 01255
Balicki Ireneusz 05186
Banachowski Waldamar 85240
Banaś Alicja  11077
Bandura Jarosław 03227
Bany Jacek 07536
Baran Piotr 40063
Baran Przemysław 11083
Baraniecki Robert 11111
Barański Krzysztof 02242
Barket Przemysław 25041
Barnach Łuczko Wioletta 85133
Barteczka Dawid 65431
Bartolik Maciej 70420
Baszak Anna 85329
Baś Monika 08776
Batog Monika 08701
Bąk Hubert 15090
Bąk Krzysztof 00849
Bednarski Sebastian 71024
Bekier Maciej 70493
Berdecki Marek 80306
Berkowska Ewa 80685
Bernacki Rafał 45076
Bernacki Wojciech 85152
Bęgier Henryk 06073
Bęgier Piotr 65188
Bianga Arkadiusz 40101
Biedulewicz Tomasz 50001
Biegała Piotr 45092
Biegała Tomasz 01510
Bielec Małgorzata 04262
Bieńko Edyta 10599
Bieńko Krzysztof 10568
Biernacka Eliza 10101
Bieżyński Janusz 10381
Bilski Tomasz 60474
Biniaszczyk Kazimierz 06074
Birecki Jarosław 85079
Biskupska Szantyka Agnieszka 85704
Blicharz Augustyn 60223
Blumczyński Jan 65226
Błańska Patrycja 55314
Błasiak Karolina 85596
Błasiak Piotr 85627
Błaszczyk Cichoszewska Jaonna 65028
Błaśkiewicz Jarosław 85831
Błocian Jankowska Magdalena 65305
Bogdański Grzegorz 70384
Bogucki Jacek 40268
Bogucki Szymon 65237
Bohuszewicz Mieczysław 04313
Bojarski Arkadiusz 01806
Bojarski Marcin 09846
Bonicki Krzysztof 75010
Borkowska Iwona 55129
Borkowska Renata 80197
Borkowski Artur 10909
Borkowski Jakub 02761
Boroń Cisek Anna Danuta 15055
Boroń Małgorzata 11250
Boroń Regina 09381
Borowicz Ostrowska Kwiryna 65348
Borówka Grzegorz 20319
Borówka Tomasz 09818
Bort Kiwała Karolina 70870
Boruszewska Magdalena 20163
Brodzikowski Przemysław 08911
Brudnicki Tomasz 55593
Bryzek Ireneusz 60126
Brzeski Jacek 03716
Brzeski Marcin 02282
Brzeski Tomasz 03140
Brzeski Wojciech 04321
Brzezewski Mateusz 75088
Brzóska Dorota 70890
Buchalski Jakub 00980
Buksa Dariusz 10632
Burz Skaba Magdalena 35049
Buszka Krzysztof 10256
Bzorski Artur 20114
Całujek Magdalena 85765
Chabior Anna 20057
Chabros Marcin 07575
Chałas Stercuła Wioletta 65064
Charchut Ewa 10061
Charyton Tomasz 50054
Chłopecki Karol 70833
Chmielewska Emilia 45253
Chodakowska Beata 08879
Chodkiewicz Szatanek Katarzyna 70133
Chodorowska Skubiszewska Anna 85323
Chorosiński Rafał 40092
Chrzanowski Sylwester 01356
Chyczewski Mariusz 04330
Cichecki Mariusz 01399
Cichocki Marcin 02292
Ciepłoch Paweł 01295
Cieśla Beata 85951
Cieśla Daniel 10939
Ciupińska Kalbarczyk Magdalena 85543
Cygańska Monika 70737
Cymbryłowicz Jacek 80090
Cyniak Adam 20547
Czaja Marcin 10910
Czaja Wacław 00393
Czajka Maciej 70192
Czapp Danuta 40166
Czarnecki Waldemar 55566
Czechoński Oskar 20538
Czekaj Zbigniew 80104
Czekalski Tadeusz 71129
Czernicka Ewa 35046
Czerski Albert 85210
Czerwiński Marcin 65379
Czerwonka Mariusz 00016
Czingon Michał 09232
Czogała Krzysztof 09228
Czokajło Leszek 03748
Czumiel Maciej 45155
Czyż Łyjak Minika 71608
Ćwik Jakub 80218
Ćwikliński Paweł 85508
Dach Jacek 60320
Dambek Machel Adrianna 25030
Danecki Marek 20549
Danielewska Justyna 25205
Dawidowicz Konrad 45015
Dąbrowiak Anna 25099
Dąbrowski Piotr 04245
Dejnarowicz-Palczewska Ewa 07602
Derkowski Piotr 01347
Dębecka Małgorzata 70597
Dobroszek Beata 85632
Dobrzyń Dagmara 80465
Dolata Tomasz 01481
Domagała Magdalena 71450
Domańska Sylwia 20115
Drachal Jarosław 07613
Drozdowski Bartosz 55669
Drożdżyński Marek 71151
Dubaniewicz Paweł 01258
Dudziński Andrzej 06453
Dulik Joanna 02724
Duś Paweł 70864
Dymerski Maciej 40099
Dynowski Piotr 20089
Dyś Mieczysław 10316
Dziak Sebastian 80274
Dzimira Jolanta 40315
Dziurla Janusz 06456
Dżugaj Zdzisław 10534
Fabisz Roman 09244
Falęcki Andrzej 70432
Faryniarz Joanna 70651
Ficek Jacek 85211
Filipiński Dariusz 20085
Filistowicz Edyta 85087
Firlik Stanisław 02455
Flak Robert 70045
Flis Katarzyna 10600
Florkowska Danuta 11069
Formiński Tomasz 08621
Fornal Adam 80330
Frankowski Maciej 71362
Frąckiewicz Grażyna 09911
Frelkiewicz Piotr 85135
Frydrych Marcin 70429
Gadowski Lesław 00024
Gajda Roman 01288
Gajda-Makomaska Maria 07859
Gajek Piotr 25089
Gajewski Michał 25116
Galanty Marek 07632
Garbaciak Roman 09574
Gaweł Marcin 85876
Gawliński Janusz 07637
Gawor Jerzy 01338
Gąsienica Eryk 20480
Gąsiorowski Dominik 11175
Gierek Aleksander 85031
Gilowski Jakub 65060
Glinka Iwona 80182
Glinka Zbigniew 04359
Glińska Maria 09577
Główka Tomasz 00681
Głubisz Marek 25078
Golec Jakub 06881
Gołańczyk Jacek 06826
Goniuch Pińczak Agnieszka 09198
Goździkowska Białkowska Daria 55233
Gólcz Joanna 03006
Góralczyk Maciej 75066
Górniak Łukasz 60316
Górniak Przemysław 02714
Górnik Marcin 85888
Górski Jakub 09817
Grad Arkadiusz 15085
Grudzińska Koda Bożena 70511
Grudziński Romuald 09816
Grygo Adam 40024
Grzebinoga Janusz 09473
Grzeczka Rafał 25028
Grzesiak Robert 65042
Grzeszczuk Jan 10448
Gubała Wacław 00646
Gudz Grzegorz 10874
Gugała Leonard 02188
Gulko Janusz 04199
Gwiazda Weronika 40252
Hajdo Jarosław 40071
Haladyn Marcin 85248
Halkiewicz Wojciech 04372
Halladyn Marcin 85248
Halliop Mączka Patrycja 60685
Hałaczkiewicz Czernicka Agnieszka 80574
Hałun Andrzej 09727
Hamala Aleksander 85834
Handwerker Łukasz 60403
Hanusz Barbara 08948
Harasim Marcin 40053
Hatamnejad Dariusz 85952
Heese Krzysztof 85751
Helak Joanna 11070
Henklewski Radomir 65024
Holak Piotr 40095
Hołdowański Andrzej 10551
Hucał Aleksander 00891
Huza Andrzej 00178
Hyla Edyta 80188
Iskała Adam 09268
Jabłoński Tomasz 20191
Jajkiewicz Jarosław 10123
Jakubas Paweł 65234
Jakubaszek Magdalena 71499
Jakubek Jacek 00406
Jakubowska Joanna 70381
Jakubowski Marcin 08870
Jałyński Marek 04380
Janaszkiewicz Przyjemska Maria 40119
Janeczek Maciej 85214
Janiak Justyna 40029
Janicki Adam Michał 07688
Janikowski Michał 80013
Janiszewski Adrian 85600
Janiszewski Michał 86232
Jankowiak Magdalena 55212
Jankowiak Małgorzata 65514
Januszkiewicz Adam 02728
Jaremowicz Anna 11301
Jarzembski Mateusz 60984
Jaworska Staszkiewicz Małgorzata 80050
Jaworski Bogdan 85090
Jezierski Radosław 06898
Jonkisz Paweł 09927
Jurczak Andrzej 55099
Jurewicz Ewa 70234
Juszczyk Maciej 85176
Kabała Bartłomiej 15038
Kacperczyk Jan 11160
Kacprzak Kamińska Katarzyna 70401
Kaczmarzyk Arkadiusz 85676
Kaczor Piotr 06484
Kaczor Waldemar 06837
Kalinowski Tomasz 70693
Kałabun Joanna 71084
Kałkowska Pozarzycka Dorota 55179
Kałwa Józef 00181
Kamińska Ewa 25657
Kamiński Krzysztof 65428
Kanarek Mariusz 06776
Kania Anna 55533
Kania Paweł 09487
Kaniewski Mariusz 70275
Karaś Adam 65323
Karcz Jacek 80456
Karcz Jarosław 00840
Karpiński Janusz 04782
Karpiński Wojciech 50128
Kasprowicz Aleksander 40147
Kasprzak Anna 65328
Kawa Artur 08277
Kaźmierski Milosz 55716
Kecler Marta 40142
Kępiński Tomasz 71350
Kick Bożydar 80284
Kiełbowicz Zdzisław 09946
Kiełczewski Mariusz 09286
Kiernożycki Krzysztof 10310
Kieza Zbigniew 03082
Kijewski Piotr 15101
Kirstein Jerzy 09948
Kleina Joanna 2371
Klimczak Marcin 45047
Klimek Mirosław 06333
Klimentowska Iwona 09956
Kloryga Radosław 80191
Kluczniok Krzysztof 02691
Kłaczyński Włodzimierz 05296
Kobiałka Dariusz 10796
Kobos Agnieszka 25146
Kochanowski Igor 02754
Kocot Grzegorz 09826
Koczerska Ewa 45326
Kodzis Łukasz 55455
Kohut Joanna 2494
Koliński Maciej 09162
Kolloch Marek 65196
Kolodziejczyk Jarosław 80409
Kołodziejczak Paweł 01033
Kołomyjec Katarzyna 85119
Komorowicz Marcin 15165
Konarski Janusz 10188
Kondera Izabela 80553
Kondratowicz Krzysztof 85028
Konefał Justyna 45031
Konieczniak Aleksandra 09853
Kończak Jerzy 40148
Kopciał Jarosław 85452
Koperski Krzysztof 07745
Koralewski Rafał 70740
Korczyk Damian 11002
Koremba Rafał 70281
Koronkiewicz Magdalena 50088
Kosińska Beata 06852
Kostka Mirosław 09494
Kostrzewski Marek 09295
Kościarz Szymon 80113
Kościńska Oblizajek Katarzyna 02356
Kotapka Rafał Łukasz 80795
Kotela Damian 80280
Kotomski Grzegorz 08496
Kotowicz Sławomir 85021
Kowalczyk Robert 09197
Kowalczyk Wojciech 70742
Kowalewska Anna 20045
Kowalik Kamil 80650
Kowalkowski Bogumił 2853
Kowalski Dominik 20525
Kozielski Janusz 09753
Koziński Janusz 10295
Kraczek Grzegorz 85353
Krajewski Marcin 70245
Krasowski Zbigniew 85836
Kraszewski Rafał 71227
Krauze Marcin 60021
Krawulska Katarzyna 55695
Krefft Dariusz 40164
Kręcina Mateusz 10830
Kręczyńska Barbara 09298
Król Estera 35005
Król Grzegorz 20399
Królikowski Paweł 85524
Krupnik Andrzej 02766
Kruszyńska Jolanta 02519
Kruszyński Mateusz 35033
Krysiak Justyna 70729
Kryszewska Iwona 40358
Krzeczek Katarzyna 80308
Krzemińska Magdalena 08773
Kściuk Aleksandra 80410
Kuberka Łukasz 65161
Kubiczek Krzysztof 09843
Kubina Ireneusz 10607
Kucharczyk Michał 70614
Kuchciński Marcin 02740
Kuchnowski Mirosław 06341
Kucper Tomasz 55200
Kuć Paweł 11099
Kudzia Weronika 11048
Kujawa Zofia 02391
Kujawka Tomasz 08254
Kujawski Wojciech 10728
Kulka Zbigniew 02235
Kulpińska Katarzyna 09741
Kundt Anna 20269
Kupczak Katarzyna 40220
Kuras Mariusz 55275
Kuzański Jarosław 20055
Kwaśniewicz Dariusz 10947
Kwaśniewicz Kamila 85535
Kwiatek Maciej 80540
Kwiatkowski Michał 45280
Kwiatkowski Szymon 65011
Kwiecińska Magdalena 65006
Kwieciński Łukasz 15040
Kwieciński Mieczysław 03012
Lamperska Kinga 6838
Legień Jerzy 10189
Lenkiewicz Agnieszka 50028
Leończak Marek 03920
Lepka Katarzyna 70246
Leśniak Beata 20236
Leśniarek Przemysław 65390
Lew Marcin 55182
Lewandowski Krzysztof 04655
Libera Natalia 11205
Lidwin Kaźmierkiewicz Magdalena 02306
Lipiński Juliusz 70101
Lipowski Piotr 80246
Lis Miłosz 15148
Lis Paweł 10948
Lisiewicz Krzysztof 00044
Lorek Piotr 80049
Lorenz Henrietta 09964
Lorkiewicz Cezary 06590
Ławniczak Agata 55349
Ławniczak Aleksandra 40176
Łoś Piotr 85865
Łumińska Monika 71423
Machola Daria 40087
Maciaszek Magdalena 65203
Maciaszek Włodzimierz 06115
Maciejek Krzysztof 55276
Macieszko Anna 60617
Madejek Garstka Edyta 10597
Magoń Rafał 25045
Mahomed Amine Hamdane 70358
Majcher Łukasz 60651
Majchrzak Daniel 06224
Majchrzak Małgorzata 85886
Majewska Kamila 65189
Majewski Tomasz 86064
Majorczyk Andrzej 06594
Maksymiuk Aleksandra 40170
Malec Maciej 03186
Maliszewska Janczarek Anna 40151
Małecki Jakub 85467
Małkowska Niedzielska Justyna 85355
Małkowski Andrzej 08635
Małys Mirosław 20008
Małysz Agata 80244
Małyszko Łukasz 20354
Mamot Eliza 85812
Manijak Magdalena 30063
Manikowski Jarosław 55004
Marciniak Katarzyna 65123
Marciniuk Arkadiusz 60197
Markiewicz Krzysztof 01634
Marsik Małgorzata 80127
Maszkiewicz Radosław 71057
Maszkowski Rafał 80725
Maśka Wojciech 80200
Matuszewski Marcin 02792
Matyjasik Hubert 55493
Matyszczak Łukasz 85427
Mazur Krzysztof 40044
Mazur Michał 20108
Mencel Przemysław 65275
Metyk Michał 70293
Michalski Artur 80099
Michałkiewicz Mateusz 01496
Michnowski Maciej 15135
Michor Artur 06354
Mieleszko Dominika 25249
Mieluch Tomasz 75008
Mika Bartłomiej 83122
Mikłusz Maciej 8523
Mikołajczak Mariusz 03588
Mikow Mariusz 08554
Miller Magdalena 85651
Minda Michał 15069
Mirkowski Tomasz 70036
Misiura Daria 45093
Mitoraj Laszczak Marzena 85356
Mleczak Jacek 65361
Młynarska Miernik Magdalena 85470
Młynarski Jaromir 01323
Młynarski Piotr 09759
Molicki Feliks 09701
Molicki Sebastian 80091
Molikiewicz Andrzej 40257
Morawiecki Adam 80120
Morawska Maria 08267
Morgan Barbara 10766
Moro Agata 55605
Moszczyński Krzysztof 75004
Mouallem Hassan 01264
Mozga Zbigniew 01248
Mól Michał 15089
Mrowiec Katarzyna 85480
Mrozek Ryszard 09791
Mrozowski Tomasz 10878
Mróz Krystyna 25170
Mucha Marcin 85501
Mucha Michlewicz Katarzyna 85784
Mucha Paweł 60174
Mularczyk Michał 85668
Murawska Beata 70251
Musiał Patryk 11170
Myszkowski Henryk 08994
Nabzdyk Krzysztof 85068
Namysłowski Piotr 01647
Napora Bartosz 71510
Narożnicki Robert 15004
Nazim Angelika 11260
Nicpoń Jakub 85110
Niedziela Dorota 09710
Niedziela Tomasz 08521
Niedzielski Dariusz 85037
Noczyński Marcin 85665
Nojszewski Michał 70298
Nowak Andrzej 05016
Nowak Maciej 06515
Nowakowska Ewelina 85370
Nowicki Marek 04479
Nowicki Michał 60513
Obijalski Mirosław 04480
Ocharski Łukasz 85780
Ocharski Łukasz 85780
Oczkowicz Leszek 01031
Okrasa Cezary 71833
Olbromski Mirosław 07882
Olewniczak Maciej 85536
Olszewski Jacek 08647
Olszewski Marek 09790
Omer Didier Bambara 08577
Opiela Marek 85411
Orczyński Błażej 02271
Oręziak Maciej 60236
Oręziak Wojciech 25130
Orlik Róża 09348
Orzeł Jarosław 10767
Osiecki Radosław 10615
Osiński Bartosz 85316
Ossowska Elżbieta 03092
Ossowski Wacław 06242
Ostrowski Zbigniew 02565
Owczarek Radosław 55407
Paczuska Joanna 85807
Padykuła Przemysław 80401
Pakuszewska Aleksandra 40351
Palmowska Katarzyna 85962
Panek Piotr 55225
Parczyk Marek 09357
Parzęcki Władysław 01777
Pastuszyński Jarosław 03195
Paszko Jacek 09859
Paszkowska Magdalena 71476
Pawlikowska Katarzyna 20078
Pawluś Adam 11142
Pawłowska Fiedkiewicz Danuta 10284
Pawłowski Piotr 07201
Pawłowski Tomasz 08753
Pawulski Maciej 11053
Persona Joanna 70176
Petelicki Janusz 01249
Petelicki Marcin 71890
Petschl Iwona 70113
Pęczek Grzegorz 07918
Pękala Dawid 45148
Pękala Kinga 65146
Pępiak Andrzej 02246
Piątkowska Nnaji Paulina 70804
Pieńkowski Radosław 55352
Pietrusiewicz Wojciech 08688
Pietsch Fulbiszewska Agnieszka 85509
Pilarczyk Agata 11219
Pilawska Joanna 50076
Piotrowska Izabela 20016
Piotrowski Olgierd 80250
Piórek Adam 55483
Pisarski Wojciech 75055
Piwko Maciej 10454
Piwowar Alicja 02797
Piwowarczyk Andrzej 02293
Plasota Jan 70031
Plewińska Magdalena 60576
Pobłocki Przemysław 40277
Podczasiak Bartosz 85196
Podedworna Manista Katarzyna 40173
Podgórski Jerzy 04034
Podlejski Grzegorz 06759
Podosek Marcin 45157
Pojawa Waldemar 01229
Pokrzywa Magdalena 85197
Polak Sylwia 80136
Polcyn Patrycja 45082
Polek Monika 20127
Poleniewicz Kamila 71797
Policht Kamil 00638
Połulich Michał 02275
Pomianowska Anna 07564
Popiel Marta 60401
Popławski Tadeusz 03022
Poral Wojciech 85228
Porębska Agnieszka 80207
Porzuczek Mateusz 85850
Postępska Małgorzata 70500
Postrzech Marek 60276
Potyńska Więckowska Anna 15130
Poźniak Andrzej 10311
Przeworski Adam 55894
Przeździecki Rafał 70216
Przyborowska Paulina 55801
Przybylski Radosław 06537
Przybylski Tomasz 60339
Przybyła Noga Anna 80131
Przybyszewski Piotr 45203
Przybyszewski Rafał 85301
Przygórzewski Jarosław 25118
Przystalski Marcin 45302
Przysucha Ciach Agnieszka 15200
Puławski Janusz 85203
Pyrkosz Joanna 71534
Rabiega Joanna 01428
Raczkowska Alicja 01127
Radwan Paweł 00599
Radziejewski Krzysztof 40100
Rajczakowski Kamil 10008
Rajska Magdalena 55284
Rajski Krystian 55148
Rak Zdzisław 10546
Ramisz Grzegorz 09523
Ratajska-Michalczak Krystyna 07840
Rejman Waś Aleksandra 2746
Rembowska Karaś Magdalena 65190
Roczniak Wojciech 02867
Rogala Kamil 20165
Rogalska Magdalena 20294
Rogalski Marcin 40291
Rojewska Agnieszka 80259
Romańska Marta 70824
Rosłoński Jakub 65147
Roszkowska Maria 70063
Roszyk Tomasz 20375
Rozpędek Wiktor 85473
Różycka Danuta 07957
Różycki Robert 11122
Rubik Andrzej 09773
Rusin Szymon 85854
Rusowicz Zbigniew 09028
Rutka Wiesław 09377
Rutowska Agata 65153
Rybaczyk Marek 04055
Rybiński Przemysław 20074
Rybska Bielec Małgorzata 85113
Rychlik Tomasz 00200
Ryczek Beata 11246
Ryk Jan 00128
Rykaczewski Tomasz 03461
Rysiewska Karolina 45133
Rzepka Anna 70891
Rzepka Dariusz 85063
Rzezak Rafał 60452
Rzucidło Grzegorz 10930
Saba Tomasz 60144
Sagan Daria 80743
Saletra Grzegorz 80609
Sałaciński Robert 65206
Sanogho Idrissa 85004
Sawaszkiewicz Ava 70960
Schneider Renata 09379
Seemann Sebastian 65166
Sendal Marcin 20187
Serdyniecka Alicja 55172
Serwacki Krzysztof 04657
Serwin Maciej 10990
Seydou Zan Diarra 00575
Sieczko Piotr 10296
Siekaniec Małgorzata 10591
Sieredzki Roman 65473
Sierpniowska Saładyga Sylwia 10981
Sikorski Marcin 01480
Sikorzyńska Magdalena 2349
Silimanowicz Piotr 05226
Sirko Andrzej 60151
Siwiec Paweł 25127
Skibniewski Michał 70094
Skolik Michał 09385
Skowron Suchodolska Małgorzata 71304
Skóra Andrzej 05553
Skrzypczak Piotr 10382
Słobodzian Igor 75096
Sobkowska Olga 45262
Sobotka Adam 55087
Sochacka Beata 00361
Soczek Janusz 10783
Sojczyńska Anna 02784
Sokalski Łukasz 70943
Sokołowicz Mieczysław 45364
Sokołowska Żaneta 60076
Sokołowski Artur 60515
Sokołowski Robert 01693
Solecki Jerzy 09176
Solińska Kleist Katarzyna 80128
Sowa Piotr 10844
Spyra Maciej 09393
Sroka Hubert 80240
Sroka Maciej 20327
Stach Mateusz 11191
Stachowiak Mateusz 45062
Stachurska Marta 45098
Stanik Michał 11285
Stańczyk Wojciech 85429
Starczewska Iwona 70687
Starczewski Ryszard 06758
Starczewski Wojciech 02629
Stawowski Bartosz 10983
Stefanowicz Paweł 10963
Stelmaszczyk Monika 02737
Sterna Jacek 08012
Stępień Marta 85941
Stępkowski Jacek 07999
Stojak Michał 50073
Stokłosa Tadeusz 08557
Stolarek Paweł 09187
Strachowski Jarosław 01448
Stradomski Hubert 20018
Strugała Dorota 85528
Suder Renata 65159
Suder Tomasz 10933
Suder Tomasz 10933
Sujkowski Tomasz 03312
Sulikowska Magdalena 25092
Sulkowski Zbigniew 02873
Surdyka Marta 85340
Surma Piotr 10832
Szabała Magdalena 60914
Szafran Borowy Katarzyna 70311
Szalak Radosław 60539
Szalbierz Mariola 01649
Szaluś Mariusz 05834
Szaluś Mariusz 05834
Szarszewska Barbara 80311
Szatanek Jarosław 08856
Szczeciul Martyna 85729
Szczecka Urbanowska Anna 55396
Szczepańczyk Małgorzata 02289
Szczepański Dariusz 10919
Szczęsny Adam 55203
Szczuko Aleksandrowicz Anna 02385
Szejda Piotr 01464
Szewczak Magdalena 55479
Szlesiński Andrzej 08718
Szopa Michał 40091
Szostok Tomasz 80184
Szpaczek Aleksandra 85709
Szpak Maciej 85614
Szponder Tomasz 05713
Szulc Katarzyna 20620
Szustak Krzysztof 01130
Szwarc Krzysztof 09781
Szychta Patrycja 85550
Szydłowski Jacek 00647
Szylkin Wojciech 75061
Szyłko Magdalena 2373
Szyma Krzysztof 09405
Szymanek Mateusz 02316
Szymaniak Adam 20033
Szymańska Agata 10030
Szymański Paweł 01346
Szymczak Szymon 65534
Święcki Juliusz 55386
Tarabuła Diana 00080
Taras Mateusz 65525
Tarasewicz Bartosz 02287
Tarpow Lubomir 70755
Teodorowski Oliwier 80069
Teodorowski Piotr 80335
Tierling Przemysław 03152
Tokarska Justyna 71432
Tokarz Hortensja 85619
Tomaszewski Łukasz 71044
Tomczak Marcin 08599
Toporek Iwo 80172
Toporkiewicz Grzegorz 08055
Traczyk Dariusz 70195
Trawczyńska Ewa 10757
Trenkler Dariusz 09844
Troch Piotr 40360
Turbański Marcin 85540
Tureniec Jerzy 10160
Tuśnio Seweryn 15078
Tyl Grabowska Katarzyna 71272
Tylicki Marek 03104
Ubysz Paweł 08800
Urbanowski Jakub 40395
Wach Kukulska Katarzyna 40129
Wagner Joanna 20378
Wall Grzegorz 85062
Warmiński Jacek 03340
Warulik Iwona 85095
Wasak Adam Tomasz 05236
Wasiak Marek 70323
Waś Łukasz 10972
Wawryka Cezary 08071
Wąchocka Agata 60728
Wąsiatycz Grzegorz 06658
Wąsowicz Michał 70819
Wątroba Maciej 71783
Wendzonka Gabriela 09070
Węgrzyn Jarosław 65340
Węgrzyn Marcin 75095
Wiącek Bartosz 11255
Widera Anna 80423
Wieczorek Aneta 02278
Wierzbicki Dariusz 3391
Więcek Krzysztof 60619
Wileńska Iwona 50024
Wilk Wojciech 85706
Wilkołaski Waldemar 10957
Winiarz Ignacy 85361
Winnicki Leszek 09061
Winnicki Tadeusz 04603
Wiszniewska Monika 65097
Wiśniewska Monika 11056
Wiśniewski Dariusz 8095
Witczak Wojciech 15002
Witek Szymańska Jolanta 80293
Włodarczyk Agata Magdalena 02352
Włodarek Jan 65002
Włodarek Wisowata Karolina 85542
Wojciechowska Alicja 08469
Wojciechowski Marcin 3693
Wojciechowski Robert 55243
Wojewódzki Zbigniew 08788
Wojtala Teresa 10613
Wojtania Piotr 00910
Wolicka Paulina 11102
Woynarowski Adam 40040
Wójcik Maciej 8850
Wójtowicz Paweł 80734
Wrona Piotr 08067
Wróbel Grzegorz 25105
Wróbel Piotr 65404
Wróbel Tomasz 05776
Wróblewska Anna 85472
Wydra Radosław 45024
Wypart Jarosław 08103
Wypych Ewelina 20185
Wyrwas Karolina 65445
Wysocka Katarzyna 02322
Wysokiński Andrzej 71060
Wyszyński Przemysław 80424
Zadrzyńska Iwona 15068
Zając Marcin 60146
Zakrawacz Witold 10206
Zakrzewska Justyna 45064
Zalewski Grzegorz 09433
Załuska Grzegorz 55120
Zamyślewski Janusz 01741
Zapała Garbacz Amelia 2755
Zapart Szul Magdalena 70179
Zaręba Wojciech 06285
Zarębska Iwona 09792
Zarobkiewicz Michał 11094
Zarzycka Gurnik Katarzyna 20155
Zatoń Magdalena 80171
Zawadzki Marcin 85364
Zawilińska Pankiewicz Magdalena 70637
Zawolik Monika 40140
Zdeb Krzysztof 70592
Zemszał Paweł 50053
Zielińska Matylda 02362
Zieliński Maciej 80452
Zieliński Michał 01386
Ziemecki Cezary 08122
Ziemiński Jędrzej 09713
Ziemkiewicz Jakub 03342
Zieziula Krzysztof 85670
Zięba Barbara 85647
Zięba Przemysław 60062
Zimna Marta 85635
Zimniak Szymon 85365
Zimoń Bakinowska Magdalena 20412
Ziółkowski Sławomir 08136
Ziurkowski Marcin 55793
Zuba Małgorzata 70719
Zyzman Jacek 70075
Żambo Jarosław 80008
Żarnowska Sabina 40112
Żuber Jakub 71221
Żurke Balcerczyk Agata 80681
Żygulska Edyta 80201

Radiologia weterynaryjna

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Adamczyk Prost Katarzyna

60872

Adamczyk Stokłosa Natalia

80490

Aksman Wojciech

85391

Aleksiewicz Roman

09203

Andrzejewska Jowita

85721

Antosik Paweł

06687

Atamaniuk Wojciech

10458

Bałutowska Joanna

20178

Barket Przemysław

25041

Bartnicki Michał

60848

Bartoszek Joanna

50228

Baryluk Ewa

85165

Bąk Małgorzata

07544

Bebel Marcin

85494

Benkowski Paweł

40055

Bernasińska Magdalena

85835

Bęgier Henryk

06073

Biegała Piotr

45092

Biernacki Jacek

03304

Bissenik Igor

70152

Blenau Barbara

07556

Błasiak Karolina

85596

Błasiak Piotr

85627

Bober Marta

55710

Bocheńska Aneta

85597

Bogucki Tomasz

65193

Bohdanowicz Kaja

71601

Bojarski Marcin

09846

Borkowski Artur

10987

Boroń Cisek Anna

15055

Boruch Weronika

60703

Bryzek Ireneusz

60126

Brzezewska Monika

85087

Burczyk Piotr

20321

Buszka Krzysztof

10256

Buszkowska Znak Sylwia

60211

Bylina Barbara

60816

Chlopecka Karolina

70910

Chodorowska Skubiszewska Ana

85323

Chomczyński Tomasz

70758

Ciborowski Piotr

65072

Cieślik Paweł

80554

Ciszewski Tomasz

06819

Cymbryłowicz Jacek

80090

Cymbryłowicz Magdalena

80155

Czarnacka Chalimoniuk Ewa

70998

Czokjło Leszek

3748

Ćwikowski Cezary

55733

Dawidowicz Konrad

45015

Dąbrowska Agata

85832

Dąbrowska Patrycja

20197

Dembińska Edyta

85132

Dębiak Piotr

60273

Dmuchała Tomasz

85595

Dydak Maciej

80377

Dyś Mieczysław

10316

Dziedziak Marcin

2696

Fabian Kurzok Hanna

09696

Fabisz Roman

09244

Fila Jolanta

11179

Firlik Stanisław

02455

Franiczek Marcin

80463

Frąckiewicz Bonicka Magdalena

70508

Gacławski Przemysław

80578

Gański Andrzej

04353

Gątkiewicz Łukasz

80243

Gibała Ilona

80629

Gierulski Adam

08646

Glińska Ewa

55430

Gliszczyńaski Tomasz

06191

Gliszczyński Łukasz

20314

Gogulski Maciej

65052

Gola Mateusz

85574

Golec Waldemar

06473

Goleń Patrycja

60362

Gorzelańczyk Radomir

65047

Górniak Łukasz

60316

Górniak Przemysław

02714

Grabiec Maciej

00883

Gregoraszczuk Bartłomiej

10968

Gruma Marta

11144

Grzebinoga Janusz

09473

Gugała Leonard

02188

Handwerker Łukasz

60403

Hanusz Barbara

08948

Harasim Marcin

40053

Hebel Mateusz

85770

Hecold Mateusz

70570

Hoffmann Jagielska Marta

08695

Hołdowańska Kroczak Eliza

85725

Jakubas Paweł

65234

Janaszkiewicz Przyjemska Magdalena

40119

Janicki Grzegorz

10942

Janikowski Michał

80013

Jankowiak Magdalena

55212

Januszkiewicz Adam

02728

Jasiński Tomasz

08626

Jaśkiewicz Magdalena

70271

Jaśkiewicz Tylenta Ewelina

50203

Jeżewski Jan

07699

Jonkisz Paweł

09927

Juźwiak Łukasz

85945

Kaczor Piotr

06484

Kajpus Mariusz

00412

Kalbarczyk Bartłomiej

50155

Kaliniak Marcin

70122

Kalisz Konrad

60006

Kalisz Marcin

60500

Kamińska Tomusiak Małgorzata

60858

Kaniewski Mariusz

70275

Karpińska Kamińska Anna

02779

Karpińska Monika

08889

Karpiński Mirosław

05719

Kasprzyk Jacek

40083

Kaszuba Alicja

08872

Kiejkowska Aleksandra

2776

Kiełbowicz Maciej

85661

Kinda Wojciech

85609

Kirstein Jerzy

09948

Klawikowska Marta

55611

Kloryga Radosław

80191

Kobiałka Dariusz

10796

Kochański Adam

70102

Kołodziejczyk Ewelina

11105

Kołomyjec Katarzyna

85119

Komsta Renata

05777

Kończak Jerzy

40148

Kopciał Jarosław

85452

Kornat Tomasz

60880

Korzeniowski Aleksander

20017

Kosiec Tworus Anna

70521

Kowalczyk Robert

09197

Kowalczyk Sekular Justyna

71527

Koziński Janusz

10295

Kredowska Anita

70173

Król Estera

35005

Król Izabela

02717

Krygowska jankowska Aleksandra

08831

Kubas Wojciech

10900

Kucper Tomasz

55200

Kulpińska Katarzyna

09741

Kurczewska Anna

40219

Kurosz Bartłomiej

75032

Kwiecień Adam

60776

Lebuda Tomasz

80173

Legień Jerzy

10189

Legień Urbańska Małgorzata

85736

Lek Kojrys Sylwia

40150

Łabędzka Mariola

60750

Łach Boczoń Anna

25209

Łasicki Bartosz

85299

Łojszczyk Szczepaniak Anna

60530

Łoszewska Dominika

45257

Łowczak Adam

06592

Łukuć Paweł

55420

Machola Daria

40087

Maciaszek Magdalena

65203

Magoń Rafał

25045

Majewska Kamila

65189

Malec Maciej

03186

Małecka Przybińska Aleksandra

71548

Małecki Jakub

85467

Marciniak Katarzyna

65123

Masny-Skrzyniarz Anna

08416

Maszewska Klementyna

15208

Maśka Wojciech

80200

Matusz Rafał

50005

Matyszczak Łukasz

85427

Mederski Jacek

03544

Metyk Michał

70293

Metyk Michał

70293

Michalska Biegańska Ewa

80653

Michnowski Maciej

15135

Mieluch Tomasz

75008

Migrała Andrzej

11209

Mikołajczak Mariusz

03588

Mikulska Skupień Elżbieta

55122

Młynarski Piotr

09759

Molicki Sebastian

80091

Morawska Andrzej

08268

Moszczyński Krzysztof

75004

Mrozowska Pastuła Anna

25159

Mucha Paweł

60174

Mucha Paweł

11009

Mularczyk Dariusz

08847

Murawska Anna

70251

Narojek Tadeusz

07863

Nawara Ewa

11173

Niedziela Dorota

09710

Niedzielski Dariusz

85037

Nowak Andrzej

05016

Nowak Magdalena

60836

Nowak Tomasz

06875

Nowicki Michał

60513

Ochal Aleksandra

60827

Orczyński Błażej

02271

Orlik Krzysztof

09349

Orzeł Jarosław

10767

Ossowska Elżbieta

03092

Owczarek Radosław

55407

Ozimirski Maciej

80614

Pasławski Robert

10005

Pastuszyński Jarosław

03195

Pawłowska Fiedkiewicz Danuta

10284

Pawłowski Piotr

07201

Pawulski Maciej

11053

Pęciak Wróbel Barbara

80044

Pęczek Grzegorz

07918

Pękala Dawid

45148

Piasecka Elżbieta

85206

Pietroń Adam

70156

Pięknik Tomasz

02735

Pilawski Wojciech

55252

Piwowarczyk Andrzej

02293

Plaza Błażej

06153

Płoszaj Agnieszka

25133

Podhorski Krzysztof

80699

Podleśny Edyta

80328

Policht Kamil

00638

Polok Michał

80186

Pomorska Zniszczyńska Agnieszka

60531

Porębska Agnieszka

80207

Potempa Marcin

10815

Poźniak Andrzej

10311

Prasalska Magdalena

70940

Przetakiewicz Agata

08631

Pyliński Andrzej

02857

Ramisz Grzegorz

09523

Ratajski Robert

85198

Reichelt Tomasz

8650

Rembowska Magdalena

65190

Rębisz Ilona

71285

Riha Anita

05887

Robakowski Sebastian

80268

Rodek Białas Ewa

65380

Rogala Kamil

20165

Rojewska Agnieszka

80259

Rosiński Damian

35028

Różycka Maria

60377

Rutkowski Patryk

55127

Rychlik Hanusiak Marta

11240

Rychlik Tomasz

00200

Rynkowska Ilona

80037

Rząd Piotr

85039

Rzepczyk Sylwana

40344

Rzepka Dariusz

85063

Rzeżuchowska Adela

85683

Sapikowski Grzegorz

06793

Sawaszkiewicz Ava

70960

Schneider Renata

09379

Siembieda Jan

10354

Silny Arkadiusz

10609

Siwicka Citko Małgorzata

50162

Skrzek Michał

20148

Skubisz Agnieszka

45235

Sławski Zbigniew

07990

Słodki Sebastian

45113

Słowek Bartłomiej

85587

Słowik Tymoteusz

60666

Słowiński Paweł

10742

Smolak Marek

08519

Sobieralska Agnieszka

65058

Sokalska Marta

20289

Sroka Hubert

80240

Stachurska Katarzyna

70807

Stanek Izabela

40239

Stanik Henryk

01487

Stańczyk Ewa

85742

Starczewska Iwona

70687

Starczewski Ryszard

06758

Stokłosa Tadeusz

08557

Sulikowski Jerzy

25093

Szafran Borowy Katarzyna

70311

Szczygieł Marzena

55616

Szostok Tomasz

80184

Szubert Adam

65069

Szulc Jacek

01311

Szwakopf Dziedzińska Anna

40264

Szydłowski Jacek

00647

Szymański Paweł

01346

Szymczak Joanna

85761

Taborski Janusz

00079

Teodorowski Piotr

80335

Toczek Wojciech

80078

Tomaszewski Jarosław

08555

Tomecka Ilona

80444

Tomik Matera Ewa

80333

Trąbińska Teresa

04120

Trzaska Magdalena

80607

Turbański Marcin

85540

Turek Pietrzykowska Monika

50163

Twardowski Piotr

60051

Twarowski Marcin

50060

Tywoniuk Markuszewska Małgorzata

60456

Ubysz Paweł

08800

Uljanowski Łukasz

80364

Waga Marta

80583

Wąsiatycz Grzegorz

06658

Węgrzyn Jarosław

65340

Wilk Wojciech

85706

Wojciechowski Marcin

03693

Wojewódzki Zbigniew

08788

Wolski Marcin

08810

Wróbel Tomasz

05776

Wróblewska Anita

08308

Wypych Ewelina

20185

Zaleski Zbigniew

03204

Zarzecki Jacek

10390

Zborowska Anna

15131

Zieliński Jan

03106

Zimniak Szymon

85365

Ziółek Magdalena

70460

Ziółkowski Tomasz

04167

Zlot Anna

70566

Zuba Małgorzata

70719

Zyzman Jacek

70075

Żak Monika

08129

Żurawski Michał

70917

Żurkowska Paciorek Justyna

71444

Prewencja weterynaryjna i higiena pasz

Nazwisko i Imię Numer PWZ
Bożejewicz Agnieszka 45282
Cichocki Marcin 30072
Domagalski Andrzej 01531
Drankowicz Waldemar 04341
Fedorczyk Piotr 40080
Galas Janczewska Natalia 75115
Głogowski Grzegorz 45065
Grudzień Wojciech 45343
Gucia Anna 55984
Konopko Bogusław 65600
Kowalczyk Maciej 55901
Kubas Monika 25051
Lasiecka Katarzyna 65459
Liedtke Katarzyna 55657
Nakielski Albert 55830
Ranus Mikołaj 55719
Szpiganowicz Monika 40191
Turek Michał 56010
Walczuk Tomasz 55885
Wasilewska Iwona 40159
Wawrzyniuk Ernest 45066
Wolska Katarzyna 45070

Weterynaryjna diagnostyka laboratoryjna

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Adamkiewicz-Depczyk Maria Małgorzata

03787

Andrzejewska Zasiadczyk Agata

20363

Aniołek Olga

70497

Arent Zbigniew

03281

Barancewicz Małgorzata

02998

Bartelik Aleksandra

10964

Bartnicka Anna

85344

Baziak Fijałkowska Ewa

11042

Berdecka Magdalena

80315

Bielecki Wojciech

07547

Binek Marian

08446

Bryl Monika

60152

Brzana Adam

02769

Brzeźniak Krysiak Kinga

06829

Buczek-Szwenka Elwira

01516

Budzyk Jolanta

06429

Bujna Makola Małgorzata

61850

Buksak Piotr

06863

Chłopecka Magdalena

08844

Cholewa Daria

65031

Cichocka Małgorzata

10988

Cierpisz Jarosław

09887

Cybulski Piotr

55815

Cymerman Magdalena

70927

Czarnowska Sylwia

70407

Czerw Małgorzata

85107

Ćwik Gubernat Agnieszka

85767

Dacko Jan

00227

Dąbrowska Bożena Elżbieta

03495

Dąbrowski Tomasz

25013

Dembele Kourou

08358

Dobrzyńska Marta

71911

Dogońska Anita

65087

Dolka Izabella

70811

Dominiak Górski Bartosz

40200

Drabko Dorota

65289

Dragan Maciej

80202

Drozd Jadwiga

65014

Duszkiewicz Adam

65529

Dziekan Natalia

08841

Dziopa Krzysztof

55431

Ewertowska Ewelina

70976

Fabian-Kurzok Hanna Regina

09696

Fafiński Zbigniew

07136

Fiedoruk Marcin

50180

Firmanty Tancock Milena

70473

Fogel Teresa

02457

Fordońska Justyna

55504

Gaj Kinga

20463

Galant Karol

06189

Galli Józef

85560

Gałązka Kowalczyk Violetta

01542

Gaworska Katarzyna

03570

Głowacka Agnieszka

03816

Goede Bożenna

03574

Gołaś Magdalena

71533

Gołębiowska Małgorzata

06873

Górecka Barbara

10168

Górecka Renata

08633

Grabowska-Czajkowska Beata

04244

Grudziński Paweł

70639

Hawryńska Kaja

20339

Hofman Małgorzata

05931

Hunc Daniel

25072

Hutsch Tomasz

04551

Idziak Marta

71173

Ismail Zade Katarzyna

65095

Jackowska Natalia

71840

Janaczyk Bartłomiej

02342

Jańczak Dawid

71943

Jędryczko Anna

55495

Jędryczko Roman

04391

Józefowicz Barbara

01775

Judek Jacek

01572

Jurkowski Wojciech

07705

Jurowski Jarosław

10397

Kamińska-Krysztofiak Krystyna

06062

Kankofer Marta

05199

Karczewska Danuta

40034

Karwacki Jacek

00694

Kasperek Magdalena

11001

Kaszak Bożena

08314

Kęsy Andrzej

01474

Kilijanek Józef

00852

Klimczak Zofia

01754

Kluciński Włodzimierz

07732

Kneblewska Grażyna

06496

Kneblewski Piotr

06497

Knembel Narajczyk Justyna

71191

Kołodziejczyk Aneta

60042

Kopczewska Ulewicz Jolanta

03184

Korach-Czapor Magdalena

70003

Korzeniowska Olga

70951

Korżyńska Jolanta

04658

Kot Paweł

11194

Kozak Maria

06222

Kozdęba Świętosława

25230

Koźmińska Hanna

75035

Krajewska Monika

60476

Krajewski Krzysztof

45166

Krawczyk Anna

11208

Kretschmer Mielczarek Milena

85773

Kruczkowska Ewa

00038

Krupa Surma Karina

80143

Książek Agata

11078

Kubiński Tadeusz

07787

Kucharek Teresa

01454

Kucharska Karolina

70843

Kuderska Ilona

50112

Kulesza Barbara

10362

Kulka Marek

71785

Kurnol Joanna

85827

Kurowska Elżbieta

60711

Kwapisz Dolińska Anna

02446

Lasiecka Katarzyna

65459

Lesiak Marek

01619

Lewandowska Agnieszka

02341

Lewandowska Magdalena

40223

Libner Anna

03332

Ławicka Magdalena

85334

Łukomska Anna

65108

Łukuć Małgorzata

40188

Majewska Anna

70882

Majewska-Mielke Maria

03506

Makara Joanna

71898

Manias Szymon

71224

Mańko Domańska Anna

11152

Marcinek Magdalena

10940

Marcinkiewicz Elżbieta

00047

Micuń Jacek

70233

Milosz Małgorzata

55752

Misztak Adam

10371

Miśków Baranowska Marta

85491

Molenda Jerzy

09862

Nieroda Robert

55496

Nyk Janusz

01908

Olsiewicz Ewa

60424

Osek Jacek

05554

Otachel-Hawranek Joanna

10293

Parzeniecka Jaworska Marta

71083

Pawlak Grabowska Marzena

20088

Piechocki Mariusz

70626

Pietraszek Maciej

55090

Pietrusiewicz Sylwia

70645

Pijarska Bińkowska Iwona

70186

Pilaszek Joanna

60231

Pinkowska Danuta

06001

Piotrowska Katarzyna

40027

Plak Marcin

60353

Podstawa Maria

01266

Pomorska Mól Małgorzata

60431

Potempa Dorota

71636

Przetocka Wydro Agnieszka

85065

Przybyłowska Gabriela

07464

Ratyńska Anna

03606

Rodo Anna

70307

Rola Jerzy

05174

Różańska Iwona

06275

Rutkowska Szulczyk Małgorzata

71391

Rymer Zamecka Anna

80232

Rzepecka Alicja

71836

Sadowski Andrzej

02605

Smolska-Szymczewska Bogusława

02181

Spyra Anna

09392

Sroka Agnieszka

40115

Stachurska Skalska Agnieszka

50023

Stępnicka Jadwiga

00920

Stryszak Andrzej

03202

Strzałkowski Leonard

03200

Surma Kurusiewicz Katarzyna

60210

Szabłońska Maria

06127

Szaro Ewa

25220

Szczypka Dominika

25037

Szpak Maciej

85614

Szura Falikowska Dagmara

35034

Szydło Małgorzata

71734

Świątalska Koseda Agnieszka

40108

Świerczyńska Janina

10863

Taszkun Iwona

05320

Tułodziecka Iwona

04587

Urbańska Małgorzata

02653

Wawrykowicz Grażyna

08068

Wąsala Zdzisław

00139

Widomska Anna

25129

Wieliczko Alina

10359

Wiktor Czarnecka Joanna

60330

Willczyński Jarosław

65111

Winnicka Anna

08077

Winter Felix

57447

Winter Sylwia

55640

Wiśniewska Agnieszka

71061

Witkowska Piłaszewicz Olga

72270

Wlaź Piotr

60005

Wojcicka Lorenowicz Katarzyna

60030

Wojciechowska Rabiega Wiesława

71558

Wojciechowski Józef

02665

Wojtkowiak Karolina

71407

Wolańczyk Katarzyna

02299

Wołejko Teresa

04217

Zaremba Wakszyńska Dorota

71437

Zawodna Lilianna

01999

Zieliński Jan

06286

Zielonka Anita

10871

Zygner Wojciech

70400

Źródłowska Danek Jolanta

85592

Żemojtel Agnieszka

45451

Żmigrodzka Magdalena

70535

Żochowska Elżbieta

03160

Epizootiologia i administracja weterynaryjna

Nazwisko i Imię Numer PWZ
Adamczyk Dariusz 15110
Adamczyk Marek 07238
Adamczyk Marta 55175
Adamczyk Paweł 60028
Adamska Karolina 15054
Amarowicz Józef 00098
Ambroziak Juliusz 01439
Ancygier Andrzej 04702
Andrejczyk Jarosław 80055
Andrychiewicz Jacek 60188
Andrzejewski Ludwik 03494
Ankiewicz Krzysztof 00006
Antonkiewicz Izabela 80016
Antoń Robert 25100
Anusz Krzysztof 07531
Arłukowicz Strankowska Katarzyna 40014
Babicki Krzysztof 01196
Babińska Izabella 55141
Babiński Vaclav 70959
Baczyński Jarosław 01208
Bakalarczyk Irena 4305
Balcerak Ewelina 50220
Balcerowicz Monika 08771
Baliński Piotr 00655
Ballarin Agata 45041
Bambrowicz Andrzej 10098
Banach Tadeusz 06170
Banaszek Agnieszka 45315
Banaś Zbigniew 02062
Bańko Radomir 05586
Bar Leszek 00532
Baranik Stanisław 25007
Barański Józef 03708
Bargieł Ireneusz 03315
Barnach Łuczko Wioletta 85133
Barszcz Piotr 60345
Bartczak Tomasz 65272
Bartecki Dobromir 06689
Bartler Elżbieta Jolanta 05262
Bartoszewicz Ludwik 04306
Bartoszewski Mariusz 70230
Barwicki Czesław 10102
Bastkowska Agnieszka 45176
Bator Krzysztof 40097
Batorczak Zofia 07353
Bauman Joanna 60564
Bączek Katarzyna 55246
Bączyk Andrzej 50230
Bąk Krzysztof Lucjan 00849
Bąkowicz Kietlińska Małgorzata 70256
Bąkowicz Roman 04958
Bechta Jacek 10926
Bednarczyk Justyna 35003
Bednarek Warzybok Karolina 80519
Bednarski Michał 85320
Berbeś Łukasz 2366
Bernaciak Ziemowit 04957
Bernacki Andrzej 80001
Betlej Sławomir 25192
Białowąs Józef 07020
Bielak Małgorzata 60359
Bielarczyk Andrzej 10259
Bielawski Tadeusz 80003
Bień Krzyśków Elżbieta 2720
Bierczak Anna 10946
Bierczak Marek 11185
Bierowiec Karolina 85857
Bieszke Ryszard 04665
Blachura Andrzej 02067
Błachut Szczepan 09724
Błaż Grzegorz 25149
Bobruk Jarosław 02196
Bobula Justyna 25144
Bochdalek Roman 10165
Bocianek Krzysztof 02413
Bojanowski Jan 05808
Boratyn-Laudańska Maria 07800
Borawska Renata 40070
Borcuch Jarosław 60191
Borejko Katarzyna 50208
Borkowski Sławomir 01353
Bortnik Wacław 02419
Boska Małgorzata 06294
Boużyk Artur 04278
Bożek Anna 09193
Brach Bogdan 05379
Brodowska Mirosława 20376
Brodowski Andrzej 75050
Brodzikowski Przemysław Tadeusz 08911
Brodzka Agnieszka 60069
Brokos Jarosław 40010
Bryczkowski Andrzej 03723
Bryczkowski Stefan 01152
Brzana Tomasz 50033
Brzezina Ewa 85106
Brzeziński Eugeniusz 03273
Brzęk Katarzyna 11132
Buba Sylwia 25124
Buchalski Stanisław 00972
Buczko Anna 65219
Budzyk Wojciech 06430
Bulzacki Krzysztof 10283
Bundyra Monika 60553
Burchaciński Tomasz 01413
Butra Andrzej 02422
Bydliński Piotr 70364
Cagara Michał 65012
Cegielska Małgorzata 06435
Cegiełka Joanna 20416
Chałas Stercuła Wioletta 65064
Charzewska Agnieszka 25162
Charzyńska Magdalena 71027
Chojecki Andrzej 20150
Cholewa Daria 65031
Chomiak Dariusz 75006
Choroszkiewicz Wojciech 45008
Chruścicki Kryspin 55557
Chrzanowski Andrzej 00103
Chrzanowski Stanisław 07583
Chyra Agnieszka 85241
Chyra Krzysztof 09845
Ciastek Magdalena 60602
Cichosz Agnieszka 60466
Cichosz Jacek 09897
Cichosz Sławomir 25121
Cidyło Mirosław 09898
Ciecierski Henryk 04325
Ciecióra Anita 45018
Cieśla Joanna 85718
Cieślik Michał 85423
Ciołek Janusz 00222
Ciszewski Grzegorz 09867
Ciunik Katarzyna 85848
Curyło Tadeusz 05275
Cwynar Anna 65261
Cymerski Piotr 70247
Cyngier Agnieszka 09744
Czaja Wacław 00393
Czajkowski Piotr 10288
Czarnecka Barbara Alina 04967
Czech Katarzyna 85120
Czech Mirosław 03768
Czekalska Kaźmierska Roma 45101
Czekała Katarzyna 65262
Czerkawski Leszek 01527
Czerniawski Andrzej 04279
Czerski Bogusław 10582
Czerski Marian 03763
Czerwik Joanna 15122
Czerwonka Krajewska Izabela 15255
Czochara Agnieszka 85644
Czupała Józef 06446
Czyż Jarosław 05778
Czyż Marek 08642
Ćwik Adam 85298
Ćwikliński Andrzej 03409
Ćwikliński Paweł 85508
Dacko Urbanowicz Magdalena 85281
Daniluk Dorota 55063
Dąbrowska Aneta 70922
Dąbrowska Jolanta 01529
Dąbrowski Zygmunt 03785
Derkowski Andrzej 20119
Deryło Piotr 60116
Dębski Piotr 10927
Długiewicz Andrzej 06887
Dobija Zenon 09734
Dobosz Andrzej 03782
Dobosz Mariusz 70265
Doliński Marcin 50074
Domagalski Andrzej 01531
Domański Roman 06914
Domiński Zbigniew Marek 05396
Domiszewska Maria Jolanta 00306
Donderowicz Marcin 45084
Donoch Piotr 00881
Dorobek Jan 10062
Doroz Dariusz 15034
Dragun Maciej 40141
Drapała Bogusław Jakub 00643
Drewniok Adam Klaudiusz 09238
Drobek Gilowska Agnieszka 65076
Drobiazko Katarzyna 85655
Duch Marek 10865
Dudzik Kinga 55573
Dudzińska Maja 60310
Dudzińska Patrycja 70753
Dufek Joanna 40259
Dul Ryszard 05278
Dul Urszula 85902
Duras Anna 11079
Duras Maciej 11085
Duriasz Marta 40169
Duś Karolina 85586
Dworakowski Dariusz 02206
Dymerska Aleksandra 50134
Dymon Agnieszka 60218
Dynkowski Jan 03780
Dzierwa Magdalena 70359
Dzięcioł Konrad 15024
Dzioch Krzysztof 15062
Dziopak Ślisz Ewa 85722
Dzwonnik Piotr 06187
Dżaluk Marlena 08155
Engelard Aneta 55549
Fabian Puławska Anna 85093
Falęcki Andrzej 70432
Fałkowska Podstawka Magdalena 60239
Felsmann Mariusz 01536
Fidler Kwiatek Ewa 09469
Fijałkowski Wojciech 15145
Filipek Dominika 11068
Filipiak Woźniak Magdalena 65465
Filipionek Izabela 55149
Filipowicz Maciej 04751
Fircowicz Kwolek Alina 10873
Florczyk Leszek 04347
Florek Karolina 70672
Fogel Roman 02456
Frączek Anna 05405
Frymus Tadeusz 07629
Furmaga Jacek 05187
Futera Grzegorz 07255
Futyma Józef 00310
Gabryś Zygmunt 01834
Gadziński Wojciech 10245
Gaj Mirosław 60727
Gajewczyk Krzysztof 9190
Gajewski Krzysztof 00311
Galiński Waldemar Stanisław 03497
Gałat Paweł 70735
Gałka Tomasz 03053
Gałuszka Liwiusz 00549
Gambal Marzena 85315
Garczyński Krzysztof 55220
Gaudyn Danuta 09455
Gawlas Aleksander 00170
Gawlik Edyta 15044
Gaworska Raszczyk Katarzyna 03570
Gawra Stanisław 06312
Gawron Ewa 80321
Gawrych Niedźwiecka Alina 03055
Gąsecki Dariusz 08371
Gąsiewicz Karolina 35025
Gąsior Wiesław 04769
Gąsiorczyk Jamrozy Joanna 80180
Gąska – Domarecki Tadeusz 01191
Gesek Michał 55432
Gewald Ireneusz 80112
Gębal Marek 02077
Giedrojć Brzana Urszula 02770
Giermański Jarosław 25044
Gizel Gawron Edyta 85010
Glasgall Aleksandra 71617
Glazar Stanisław 00150
Gliński Zdzisław 05195
Gocyła Wojciech 538
Gogulski Michał 05922
Golecki Leszek 05828
Gołacka Anna 70912
Gołembiewski Zenon 02224
Gołębiowska Joanna 70096
Gołębiowska Stanisława 07144
Gołębiowski Andrzej 07649
Gomółka Marian 07375
Gondek Michał 80635
Gontarz Tomasz 05415
Gorlicki Kazimierz Józef 00172
Gorzelańczyk Anna 85645
Gozdecka Joanna 85543
Górecka Magdalena 70436
Górowska Barbara 85418
Górska Darcz Beata 75111
Górzyński Andrzej 03003
Grabarek Daria 02348
Grabowska Wioleta 71124
Grabowski Henryk 03824
Graczyk-Sachadyn Alicja 02160
Gradecki Waldemar 06770
Grande Święchowicz Julita 01325
Grąbczewska Joanna 70848
Grądzki Zbigniew 05190
Grobelny Piotr 08938
Gromadzki Józef 03828
Gronczewski Paweł 55428
Gronowska Anna 2400
Gross Marian 05972
Grotkowska Jolanta 03283
Gruchała Anna 15059
Grudzień Krzysztof 60182
Grudzińska Wioletta 70548
Grupiński Tomasz 01843
Gruszczyński Jacek Stanisław 07148
Gruszewski Waldemar 05927
Grygier Tadeusz 06193
Grygo Małuj Katarzyna 70513
Grygoruk Paulina 50044
Grządka Marian 05928
Grzelak Elżbieta 85756
Grzelak Magdalena 02354
Grzelec Małgorzata 15019
Grzesiak Eliza 65081
Grzybicka Anna 06919
Grzybowska Bożena 07378
Grzywaczewski Adam 04367
Gumowski Hubert 02019
Haczyk Zielińska Jolanta 15139
Hadzik Krzysztof 08946
Halczak Jolanta 60471
Halkiew Adam 00317
Hałys Piotr 03076
Hamacher Robert 10749
Handwerker Izabela 60434
Hankiewicz Joanna 70466
Hańczuk Józef 03835
Hapeta Tadeusz 80137
Hassek Regina 80472
Hącia Witold 08947
Hinc Marta 55334
Hodun Wiktor 09102
Holak Agnieszka 55326
Hołody Dariusz 55170
Hołoga Ireneusz 10152
Homola Małgorzata 09267
Horbanowicz Ryszard 08945
Hyhs Dariusz 05933
Idczak Katarzyna 55673
Idczak Mateusz 65320
Ignaczak Wioletta 20340
Ignarska Chudy Barbara 10813
Izdebski Janusz 00925
Jabłoński Zdzisław 03842
Jacewicz Bogumiła 01852
Jagieła Galant Grażyna 60518
Jagodzińska Górska Dorota 01455
Jagódka Józef 09106
Jakubiak Julian 09925
Jakubów Tadeusz 10217
Janas Jacek 00408
Janicki Grzegorz 08951
Janik Kazimierz Jan 09269
Jank Stanisław 02901
Jankowska Dominika 85602
Jankowski Andrzej 04390
Jankowski Marek 02902
Janusiewicz Maciej 85489
Januszewska Serówka Aleksandra 80266
Januszewski Szymon 10936
Jarosz Łukasz 60443
Jarosz Marzena 25152
Jarosz Roman Mikołaj 05290
Jaroszyński Stanisław 07268
Jarząbkowski Artur 08952
Jaszyk Paweł 80222
Jaśkiewicz Paweł 08957
Jatczak Juliusz 09932
Jaworska Małgorzata 71280
Jaworski Jacek 08950
Jeliński Piotr 03307
Jelonkiewicz Justyna 15104
Jeszke Urszula 08736
Jędrzejczyk Ireneusz 01358
Jędrzejewicz Marzena 60686
Jędrzejewski Paweł 01859
Joachimowski Maciej 01774
Józefowicz Barbara 01775
Judek Jacek 01572
Jurczyk Przemysław 02300
Jurkiewicz Tomasz 06578
Juścińska Magdalena 60355
Juściński Romuald 06580
Jużak Krzysztof Andrzej 05423
Kaba Jarosław 07707
Kacprzak Pepłowska Teresa 55084
Kaczor Stanisław 00587
Kadłubiak Henryk 05741
Kalinowska Joanna 45027
Kalinowska Małgorzata 60338
Kalinowski Marcin 25128
Kalita Dorota 15042
Kalupa Zdzisław 02174
Kałamaga Wiesław 10150
Kamiński Jerzy 03904
Kanarek Mariusz 06776
Kanios Anna 11109
Kaniowska Karolina 60408
Kapturska Anna 45274
Karalus Zdzisław 01422
Karczamrczyk Agnieszka 65083
Karczewska Beata 08160
Karczewski Dariusz 06488
Karkosiński Stanisław 03855
Karp Jan 00693
Karpiński Stanisław 08362
Karuga Kuźniewska Ewa 80475
Karwowski Ryszard Marek 03911
Kasperczyk Piotr 65046
Kasprzak Marcin 65132
Kasprzak Mariusz 03880
Kawalec Daria 80256
Kawalec Ewa 60571
Kawiecki Grzegorz Jerzy 10727
Kawula Ewa 60492
Kaźmierski Dariusz 08891
Kempa Aleksandra 01576
Kempski Piotr 06756
Kern Ryszard 05443
Kienig Krzysztof 09959
Kijkowska Magdalena 70100
Kimel Aneta 71154
Kin Andrzej 65062
Kita Jerzy 07726
Kita Joanna 65171
Kita Paweł 08700
Klak Paweł 06493
Klasa Piotr 85267
Kleps Grzegorz 04405
Klima Tadeusz 02166
Klimas Jan 06494
Klimczak Józef 01110
Klimczak Maciej 01499
Klimek Dorota 05303
Klocek Ewa 03890
Klocek Grzegorz 03889
Klockiewicz Maciej 07731
Kmet Dominika 80346
Kmicic-Skrzyński Andrzej 03519
Knaflewski Bogusław 03435
Kneblewski Piotr 06497
Knyszyńska Monika 70490
Kobylarz Paweł 25109
Kobyliński Ireneusz Sylwester 03902
Kobyliński Klaudiusz 70474
Kobyliński Klaudiusz 70474
Kochajkiewicz Czesław 08962
Kochanowski Igor 02754
Kocot Halina 11013
Kokłowska Agata 55690
Kolińska Martyna 80575
Kołodziej Piotr 10364
Kołodziej Sonia 35074
Kołodziejska Magdalena 20256
Kołyszko Henryk 03853
Konatowska Elżbieta Jolanta 08806
Koncewicz Jarząb Marta 70468
Kondrat Renata 60212
Konieczna Kinga 85363
Konopa Michał 09491
Kopańska Joanna 40203
Koperek Sebastian 85059
Kordek Joanna 60091
Kordiaczy Mariusz 85988
Koronowski Jerzy 02959
Koryś Andrzej 07399
Korżyński Arkadiusz 04659
Kosiński Krzysztof 01588
Kosiński Witold 70282
Kosiorek Dominika 71098
Kosmala Małgorzata 03134
Kossakowska Ewelina 75053
Kostecki Krzysztof 01874
Kostro Krzysztof 05745
Kościańska Marta 10875
Kościński Wojciech 04412
Kowalczyk – Iwan Kamila 70773
Kowalczyk Czapla Monika 10877
Kowalczyk Grzegorz 20158
Kowalczyk Jerzy 01225
Kowalik Grzegorz 10573
Kowalik Mieczysław 01590
Kowalke Edward 02836
Kowalska Anna 20318
Kowalska Przewoźna Joanna 65029
Kowalski Paweł 06936
Kozak Agnieszka 85047
Kozłowska Anna 65092
Kozłowski Marcin 00825
Kozub Kamila 70305
Krasnodębski Mariusz 50249
Krasoń Jerzy 00928
Krasowski Bogusław 02695
Krawczyk Agnieszka 60324
Krej Roman 06720
Król Grzegorz 01879
Królak Urszula 85525
Kruk Iwona 60637
Kruk Magdalena 85523
Krupa Agnieszka 55536
Krupa Andrzej 04803
Krupnik Antoni 02510
Kryczka Stefan 07410
Kryszkiewicz Szymon 50121
Krzemińska Magdalena 70685
Krzeszewska Zachary Magdalena 20142
Kubacki Jakub 25104
Kubica Bogusław 09499
Kuchnowska Anna 06340
Kucia Stanisław 09613
Kuczborska Olczyk Agnieszka 85478
Kudela Kornelia 85657
Kujawa Magdalena 70146
Kujawska Barbara 65271
Kulczyńska Elżbieta 20216
Kulkiewicz Tadeusz 00708
Kułyk Olga 80437
Kumala Aleksandra 85702
Kunaszyk Ewa 60455
Kunert Mariusz 50032
Kunert Piotr 80072
Kurant Przemysław 65184
Kurkowski Grzegorz 07414
Kuś Woźniczka Anna 60613
Kuśmierczyk Bogusław 60360
Kuśnierski Krzysztof 06219
Kutzner Teresa 23123
Kwapisz Dolińska Anna 02446
Kwiatkowski Marek 25142
Kwiatkowski Piotr 01617
Lamek Krzysztof 05965
Lasota Agnieszka 71126
Latko Bogdan 06942
Laudański Przemysław 07802
Ląd Agnieszka 60105
Lebiedzińska Małgorzata 80435
Lech Ewa 06943
Leleń Zbigniew 06944
Leń Iwona 85290
Lepucki Tadeusz 03916
Leszczyńska Katarzyna 15077
Leszczyński Jacek 07521
Leszczyński Krzysztof 70286
Leśniak Rosenbeiger Lucyna 25043
Leśniewski Stephen Francis 07807
Lewandowska Joanna 45225
Lewandowska Lena 70747
Lewczuk Olga 50085
Lewińska Magdalena 15058
Lignowska Anna 65228
Ligór Tkacz Joanna 10339
Lipczak Anna 09620
Lipińska Gaszewska Karolina 70464
Lipińska Krystyna 06345
Lis Agnieszka 60183
Lis Ewelina 75063
Lis Krzysztof 08822
Lis Wlazły Anna 65134
Lisiaj Orska Elżbieta 10133
Lisowska Katarzyna 61921
Listos Piotr 60075
Liszewski Janusz 00254
Luboń Stefanek Ewa 15133
Lubowicki Jan 03917
Ludwig Kowal Sonia 80590
Łach Bolesław 10069
Łapiński Henryk 07421
Łęgosz Robert 06591
Łętowska Teresa 04274
Łoś Deryło Emilia 70982
Łubińska Hanna 07065
Łukasiak Bialik Karolina 55678
Łukasiak Robert 07066
Łukasiewicz Borys Anita 60417
Łukaszewicz Krzysztof 01626
Łukaszun Misztal Grażyna 05795
Mach Janusz 00258
Machaj Magdalena 10732
Maciela Iowna 25076
Madeja Agata 71022
Magdziak Anna 60950
Maj Świerczyńska Barbara 02551
Majcher Andrzej 08233
Majcher Marcin 60391
Majchrzak Elżbieta 08350
Majewska Małgorzata 45063
Makosiej Honorata 85407
Makowski Bogusław 06896
Makowski Paweł 70936
Makuch Przemysław 70997
Malawski Andrzej 02534
Malewski Dariusz 55005
Malicki Zbigniew 05453
Malinowska Joanna 85289
Malski Józef 09117
Małecka Salwach Barbara 85455
Małecki Wojciech 02096
Małek Mirosław 05859
Małkowska Morawska Joanna 60535
Małolepszy Antoni 07430
Mańkowska Małgorzata 45164
Marchewka Zenon 00930
Marciniak Andrzej 4822
Marcinkowska Iwona 45168
Marcinkowski Paweł 05975
Marcinska Iwona 40152
Marć Mateusz 25169
Marek Krzysztof 85755
Mariak Adam 03933
Marks Monika 08707
Marks Zbigniew 08986
Marszałek Krzysztof 09625
Martyniuk Jacek Edward 05011
Marunowski Jarosław 45248
Marzec Jacek 05459
Masłowska Anna 75020
Maszkiewicz Jan 07434
Maślankowska Aleksandra 65254
Maślikowska Ewa 70155
Matczuk Jan 70086
Matey Edmund 07435
Matraj Justyna 60614
Matuszak Artur 60340
Matysek Małgorzata 09122
Matyszewski Henryk 03930
Mazan Agnieszka 55415
Mazur Dariusz 07182
Mazur Witold 01894
Mazurek Wioletta 06353
Mazurkiewicz Andrzej 01153
Mazurkiewicz Jerzy 00503
Mączka Aleksandra 80343
Mąka Bogusław 00826
Mejnartowicz Jan 09114
Meyer Adam 07436
Meyer Paweł 70205
Meyer-Borowska Ewa 03403
Męrek Paweł 05014
Michalak Marlena 75075
Michalczak Władysław 07777
Michalska Katarzyna 20333
Michalska Krystyna 09171
Michałojć Waldemar 04828
Mieczkowski Ireneusz 03968
Mieleszko Dariusz 03940
Mielewczyk Henryk 03116
Miernicka Kręcisz Agnieszka 71275
Migowska Calik Alicja  40275
Mikołajczak Michał 45072
Mikucki Józef 04468
Mikucki Patryk 60265
Miniuk Mariusz 03950
Minkina Jan 06123
Mioduski Leszek 07439
Mioduszewski Mieczysław 03938
Misiek Natalia 85218
Missima Michał 40208
Miszczak Dziadosz Elżbieta 60057
Miśkiewicz Agnieszka 80098
Miśta Magdalena 71093
Mizgier Karolina 71047
Młynarek Wojciech 55265
Młyńczak Tomasz 10626
Moczkowski Tomasz 45091
Modrzejewska Agata 75044
Moncarz Batory Małgorzata 70457
Mordak Ryszard 09972
Morisson Przemysław 05983
Mortka Natalia 60761
Motyl Jarosław 10434
Mroczek Tomasz 01118
Mroczkowski Artur 7299
Muller Zawistowska Adrianna 20051
Multan Anna 71808
Mura Katarzyna 80375
Muszyński Tadeusz 00154
Muś Jurczyk Monika 02302
Myrdzio Jerzy 02545
Mysłowski Piotr 09971
Nadolna Hanna 01645
Nakonieczny Jakub 02786
Nałęcz Jerzy 01902
Namyslak Radosław 6883
Napierała Anna 65295
Narkiewicz Jodko Tomasz 07071
Narożnicka Irmina 15025
Nawrocki Przemysław 03978
Nestorowicz Jarosław 05019
Neścior Iwona 60543
Niemczuk Paweł 40072
Niementowski Krzysztof 10312
Niemiec Mariusz 01497
Nojszewski Marian 07443
Nowacka Mirosława 85527
Nowacki Jerzy 09980
Nowaczyk Agnieszka 10556
Nowaczyk Michał 85558
Nowak Edyta 60164
Nowakowska Katarzyna 70480
Nowakowski Andrzej 10190
Nowakowski Łukasz 45220
Nowakowski Waldemar 03257
Nowińska Pędziwiatr Sabina 10902
Nowojska Kurek Aldona 65258
Noworyta Stefan 00735
Obtułowicz Chajewska Anna 40153
Ochędalska Alicja 06892
Ojak Zwirn Monika 10897
Olczyk Maurycy 55135
Oleszczak Anna 60661
Olszak Sylwia 60493
Olszewska Barbara 70140
Olszewska Eliza 71014
Olszewska Tomczyk Monika 85873
Olszewski Michał 08513
Olszowy Katarzyna 60561
Ołtarzewski Tomasz 03019
Orłowski Jarogiew 10468
Orzeł Piotr 03989
Osadców Dorota 80147
Osmólska Monika 65049
Osowska Anna 40197
Ossowski Wacław 06242
Ostrek Joanna 71720
Ostrowska Katarzyna 45179
Otachel Hawranek Joanna 10293
Owczarzak Iwona 55144
Owecki Roman 01277
Pacelt Paweł 60088
Pacławski Stanisław 02036
Padula Aleksandra 11057
Pająk Małgorzata 71100
Pająk Wojciech 06527
Paleń Katarzyna 55303
Palider Grzesiakowska Stanisława 85064
Pamuła Artur 85272
Pankiewicz Lech 00060
Paprocki Maciej 55730
Paprotny Ryszard  09997
Parynow Jacek 04004
Pasek Radosław 85292
Pasikowski Jerzy 07199
Pastucha Konrad 60473
Paszotta Michał 03581
Pawełczak Jadwiga 05022
Pawiak Ryszard 09998
Pawicka Stefanko Danuta 09865
Pawlak Dominika 60160
Pawlak Jacek 00844
Pawlikowski Józef 01913
Pawluczuk Izdebska Renata 60104
Pawłowska Urbańczyk Aleksandra 02332
Pelc Anna 70304
Pełka Radosław 20019
Perehubka Edward Stanisław 05481
Pest Lech 00512
Pęczalski Paweł 07079
Pękala – Duda Urszula  35011
Pękala Kazimierz 02572
Pękala Magdalena 60625
Pichniarczyk Sławomir 85252
Piekarski Maciej Piotr 80007
Piekarz Jerzy 04500
Piekut Joanna 50072
Piekutien Wiesław 04032
Pieniążek – Wacko Anna  60140
Piersiak Paulina 25188
Pietrzak Lidia 25175
Pietrzyk Grzegorz 60683
Pietrzyk Zychowicz Magdalena 20223
Pilarski Jacek 03635
Pilawa Krzysztof 03996
Piłat Stanisław 04005
Piotrowska Zofia 03804
Pirsztuk Marek 03995
Piwko Stanisław 04850
Plak Marcin 60353
Platt-Samoraj Aleksandra 04512
Plaza Katarzyna 80560
Plichciński Krzysztof 50176
Pliszczyński Mariusz 60286
Pliszka Andrzej 09185
Pławińska Czarnak Joanna 70051
Pławiński Andrzej 01924
Płoneczka-Janeczko Katarzyna 85129
Płonka Sławomir 00637
Płyk Tadeusz 00983
Podhorec Krzysztof 71372
Pogódź Przemysław Piotr 05490
Pogroszewska Orszulak Jolanta 70355
Pokora Adam 00973
Pokora Nycz Joanna 20210
Polarczyk Monika 65145
Polkowska Dagmara 50099
Pomorska Wypchło Karolina 02579
Popławski Krystian 07908
Popowicz Ryszard 10248
Postrzech Anna 60270
Poślad-Mikołajczyk Irena 10243
Półkośnik Piotr 20094
Prandota Jan 08297
Prokopowicz Cezary 10003
Prost Maciej 02039
Przegaliński Jacek 04864
Przewoski Włodzimierz 03196
Przewoźna Joanna 65029
Przewrocka Plak Agata 60380
Przyborowski Leszek 03458
Przygoda Dobrzyńska Agnieszka 45142
Ptak Grzegorz 02190
Puławska Bożek Anna 05485
Puławski Janusz 85203
Purzyc Halina 85338
Purzycka Anetta 3220
Pyka Cezary 03356
Pytlak Skawińska Katarzyna 60468
Rachwał Elżbieta 10781
Radziejewski Jerzy  02919
Radzikowski Marek 01167
Radzimski Jan 06158
Radziwołek Romuald 01930
Raj Bartłomiej 20151
Rajtar Aleksandra 11125
Raniszewski Dariusz  01932
Ranus Michał 01675
Ratka Jacek  09374
Ratyński Roman 03605
Rauk Karol 80591
Rechnio Barbara 07943
Religa Włodzimierz 05493
Relikowska Marta 85112
Rembiszewska Agata 00353
Rembiszewski Krzysztof 00354
Riabinowski Jerzy Antoni 01387
Rogowska Jaśkowiak Agnieszka 70242
Ropuszyńska Iwona 10313
Rosenbeiger Paweł 25057
Rosik Żuchowska Ewelina 45318
Roszkowiak Anna 70184
Rozmus Magdalena 35024
Rozmysł Jarosław 80468
Równicki Mirosław 00748
Rudnicki Zbigniew 03465
Rudy Andrzej  02597
Ruszczyński Marian 07088
Rutkowska Ewa 02294
Rutkowski Władysław 00442
Rybarczyk Antonina 71766
Rybarczyk Łukasz 85415
Rybczak Patrycja 85416
Rybczyńska Małgorzata 85793
Rychter Mariusz  01939
Ryk Pychyńska Grażyna 25165
Rymarczyk Sekuła Magdalena 85743
Rypuła Krzysztof 10301
Rzepniewska Korolczuk Marta 71067
Rzewnicki Piotr 08236
Rzeźnik Krzysztof 05494
Sabasch Manfred 02800
Sadłocha Agnieszka  25064
Sadłowska Agnieszka 70160
Sadzikowska Katarzyna  55500
Sajnóg Ryszard 03250
Saladra Bartosik Magdalena 80298
Salamon Dariusz 04060
Sałaga Szymon 15241
Samol Piotr 06247
Sanecki Wiesław 09036
Sankiewicz Marek 07210
Sapierzyńska Beata 55384
Sapierzyńska Edyta 70175
Saweczko Konrad 04876
Sawicki Arnold 05138
Scheuring Witold  09037
Sech Tadeusz 05864
Serdyniecka Alicja  55172
Seredyńska Luiza 85538
Serwin Jan 00201
Serwin Maciej 10990
Sędek Marek  09527
Siedlecki Michał 08553
Siejko Rosik Aleksandra 70423
Siemieniuk Justyna 70677
Sierszulski Wiesław 09143
Siewiński Andrzej 02613
Sikora Wojciech 10130
Sikorska Monika 08893
Sikorski Janusz 03158
Sitnik Małgorzata 10085
Siwek Waldemar 02328
Siwiec Kazimierz 00155
Skawiński Jacek 07095
Składnikiewicz Krzysztof 06012
Skorek Daria 71673
Skorupski Włodzimierz 00937
Skowera Anita 15132
Skowron Monika 60065
Skowronek Maciej 06982
Skrobisz Stanisław Janusz 00828
Skublicki Paweł  10827
Słabosz Lech 06014
Sławomirski Jan 04883
Słomka Zofia Janina 05349
Smaga Jarosław 09041
Smentek Piotr  70408
Smogorzewski Jerzy 09740
Smogur Agnieszka 65162
Smolarska Małgorzata 85140
Smulska Izabela 45095
Smyk Magdalena 60138
Smyka Andrzej Marian 00138
Snarski Krzysztof 55146
Sobczuk Piotr  65091
Sobiak Ireneusz 06631
Sobolewski Jarosław 1792
Socha Aleksander 70128
Socha Tomasz  60636
Socińska Staniewicz Adriana 50059
Sokół Michał 65280
Sopotnicki Marek 03673
Soroka Józef 03522
Sosnowski Andrzej  09663
Soszyńska Magdalena 70177
Sowińska Monika 60289
Sowula Jerzy 07327
Spychalska Monika 55230
Sroka Krzysztof 25031
Stambrowska Kujawa Małgorzata 85484
Stanecki Witold 15007
Stanek Janusz Adam 00208
Stanibuła Ryszard 05509
Staniszewska Liliana 07994
Stankiewicz Dorota 03471
Starościc Tomasz 60823
Staruch Mariusz 65096
Staszewska Rogala Anna 07316
Stawińska Sikorska Dominika 40348
Stefaniak Małgorzata 60773
Stein Mariusz 00493
Stelmaszyk Hipolit 06252
Stępień Magdalena 71066
Stępień Mirosława 80441
Stępnicki Andrzej 00912
Stężycki Tomasz 08017
Strokoń Roman 00283
Strzelczyk Mateusz 65247
Strzelecki Lech 02986
Studziński Sylwester 03520
Such Ewa 11176
Suchecka Dorota 65044
Suchecka Kućko Katarzyna  85339
Suchodolski Dariusz 60260
Sudoł Janusz 05339
Supeł Marcin 65114
Superson Antoni 55376
Surgał Elżbieta 5348
Surma Franciszek  00449
Suśniak Agnieszka 70228
Sysoł Sornat Dorota 09837
Szabłoński Lesław  06126
Szabłowska Małgorzata 04270
Szaciłło Kosowski Marek 02703
Szarek Józef  04558
Szczecina Paweł 05343
Szczepanek Jan  01412
Szczepaniak Andrzej 85578
Szczepański Paweł 06636
Szczęsna Barbara 04059
Szczubiał Katarzyna 05599
Szczygielska Marta 60202
Szczypkow Wojciech 02927
Szebla Bartosińska Anita 00861
Szefliński Ireneusz 06128
Szeptycki Jan 06833
Szewczak Mirosław Stefan 05514
Szewczyk Kuta Agnieszka 11032
Szewczyk Paweł 85505
Szews Agnieszka 45139
Szkamelska Mira 55439
Szostak Leszek 01970
Szostak Marek 02201
Szota Andrzej` 02636
Szpejna Krzysztof 60404
Szpejna Marek 05652
Szperl Andrzej Maria 00765
Szubiak Maciej 06672
Szulańczyk Mencel Katarzyna 85572
Szulc Ireneusz 10440
Szumowicz Edyta 55489
Szwast Joanna 70978
Szweda Wojciech 04559
Szymanek Katarzyna 04874
Szymanek Tomasz 60438
Szymańska Joanna 65209
Szymański Bartłomiej 65205
Szymański Marian 01710
Szymborska Jadwiga 6989
Szymczak Ewa 55185
Szyndler Zygmunt 2202
Szyposzyński Kazimierz 10318
Szyszka Aleksandra 45099
Śliwa Piotr 85151
Śniegocka Anna  65240
Śpica Jerzy 01712
Śpiewak Paweł 20053
Świder Urszula 11118
Świderska Staręga Balbina 70026
Świerczek Danuta 80509
Świerczyńska Janina 10863
Świetlicki Marian 05145
Świętochowska-Binienda Anna  70391
Świokło Józef 03168
Tajkowska Natalia 45171
Tarczyński Bogdan 07494
Targońska Monika 65170
Tarka Jolanta 05798
Tarska Beata 5626
Tekiela Marek 01978
Teodorowski Franciszek  09409
Tercjak Jan 07219
Tkaczyk Aneta 10881
Tocha Michnowska Edyta 40185
Toczyłowski Ryszard 10253
Tokarczyk Monika 80038
Tołczyk Justyna 50283
Tołwiński Mirosław 04265
Tomalak Anna 65255
Tomanek Beata 07335
Tomas Marta 55702
Tomas Roman Piotr 00372
Tomaszewski Wiesław 00505
Tomaś Daria 85715
Tomera Tadeusz 10991
Trepkowska Szymańska Anna 20265
Trofimiuk Tomasz 50093
Trojan Maciej 80430
Tryka Diana 60159
Trzepizur Tomasz 09412
Trzonkowski Jerzy 04125
Turski Bernard 06262
Turz Krystian 06680
Twarowski Marcin  50060
Tyborowska Marta 50149
Tyborowski Janusz 04127
Tyc Marcin 65136
Tyczyńska Sudoł Laura 85007
Tyczyński Wojciech 04908
Tymm Aneta 40096
Tyrankiewicz Jacek 01281
Uchański Artur 15009
Uciński Bronisław 07339
Ulanicki Adam 06993
Urbaniak Stanisław 11163
Urbaniec Bożena 10654
Uściłowska – Wawrowska Katarzyna 70417
Wadecka Karolina 60348
Walecki Dariusz 05870
Walentynowicz Krzysztof 03535
Walęcik Paweł 07500
Walkiewicz Wojciech 71016
Wall Grzegorz 85062
Wanat Hetman Anna 70459
Warda Agnieszka 70633
Wardęcka Maniosik Hanna 20282
Wasiluk Małgorzata 06392
Wasiluk Renata 50095
Waszkiewicz Katarzyna 50174
Waśkowiak Małgorzata 65116
Wawrykowicz Sonia 75144
Wawrzak Katarzyna 71582
Wawrzyniak Andrzej 06041
Wawrzyniuk Ernest 45066
Wądołowski Janusz 02726
Wąsowicz Michał 70819
Wegiera Grzegorz  06893
Weiner Marcin 55213
Welz Mirosław 00609
Wengrzyk Bożena 80088
Werecka Monika 75116
Wernicki Andrzej  05234
Wernicki Ryszard 04918
Wesołowska Katarzyna 65181
Węgrzyn Dariusz 04920
Węgrzyn Krzysztof 09072
Węzik Magdalena 45107
Wideł Szewczyk Magdalena 11140
Wieczorek Andrzej 01991
Wielich Tomasz 06555
Wieniawa Narkiewicz Marek 09419
Wiercińska Katarzyna 2359
Wierciński Paweł 85603
Wierzbinka Daniel 09542
Wierzbinka Katarzyna 80269
Wierzchoń Maciej 70043
Wiewiórkowska Ewa 11089
Wiewiórowska Iwona 60833
Wijaszka Tadeusz 05180
Wika Robert 01415
Wilk Ryszard 09424
Wincenciak Marek 04158
Winczewska Alicja 10809
Winczewski Krzysztof 10810
Winiarczyk Dąbrowska Kamila 65392
Winiarczyk Stanisław 05744
Winiarski Marek 06397
Winiecka Anna 45145
Winnicka Joanna 85474
Wirski Sławomir 00957
Wisiecki Krzysztof 07003
Wisła Marek 02659
Wisła Tomasz 02693
Wiśniewska Julita 9156
Wiśniewski Jerzy 03170
Witczak Zdzisław 06266
Witkowski Lucjan 70324
Witt Maciej  09427
Włodara Waldemar 02664
Włodarczak Czesław 06280
Włodarczyk Marek 85225
Wojciechowska Agnieszka 60402
Wojciechowska Izabela 70121
Wojciechowska Kamila 55366
Wojciechowska Sylwia 20496
Wojciechowski Henryk 06139
Wojciechowski Stanisław 03533
Wojda Teresa Grażyna 01200
Wojewoda Kotwica Barbara 85591
Wojtas Janina 05531
Wojtaszek Adam 04669
Wolny Łukasz 85778
Woś Antoni 04928
Woźniak Tadeusz 09074
Wójcik Agnieszka 85710
Wójcikowski Krzysztof 06282
Wrona Elżbieta 20232
Wrona Jerzy 10889
Wróbel Joanna 65635
Wydrachowski Jarosław 55355
Wypchło Pomorski Sławomir 02669
Wysoczański Wiktor 10088
Wyszkowska Maria 04616
Wyszkowski Wiesław Krzysztof 05352
Wyszyńska Żdaniuk Agnieszka 55163
Zaborski Grzegorz 08477
Zając Mariusz 06640
Zając Stanisław 04939
Zajączkowski Tomasz 70167
Zajdel Wiesław 75071
Zakaszewska Marta 20393
Zakrzewski Tadeusz 04161
Zakrzewski Tadeusz 02997
Zalewska Moroń Sylwia 60760
Zalewska Urszula 71237
Zalewski Mariusz 04936
Zań Aneta 60611
Zaremba Maria 08224
Zaręba Jerzy 10079
Zarębski Łukasz 80389
Zawadzka Anna 70861
Zawadzki Mirosław 2704
Zawalich Bogdan 04174
Zawalich Zbigniew 07233
Zdobylak Joanna 80199
Ziaja Leszek 09078
Zieliński Krzysztof 09439
Ziemniarski Józef 06165
Ziętara Magdalena 70564
Ziętek Janusz 09158
Ziobro Wiesław 00514
Ziomek Opalińska Ewa 55214
Ziółkowski Henryk 06287
Złotorzyński Zbigniew 04165
Zuchniak Iwona 45034
Związek Janusz 09682
Zwiernik Marek 65033
Zwoliński Stanisław 01746
Zyskowski Andrzej 04623
Źrebiec Elżbieta 147
Żarnecki Andrzej 06059
Żegota Marcin 20271
Żelazny Krzysztof 10205
Żórawski Wojciech 04181
Żukiel Gorszanow Natalia 55588
Żuralski Edward 03492
Żurawski Czesław 07519
Żychowska Katarzyna 75021
Żygulska Edyta 80201
Żyłowska Anna 11137

Higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego

Nazwisko i Imię Numer PWZ

Abrycki Wiesław

03703

Aciuszew Lidia

02402

Adamczyk Prost Katarzyna

60872

Adamkiewicz Joanna

71270

Adamowicz Ryszard

09871

Adamski Krzysztof

85366

Aftanas Adam

55527

Aleksandrowski Piotr

55712

Aliński Stefan

03702

Ambroziak Anita

85171

Andryszak Alina

01502

Andrzejczyk Monika

55197

Andrzejewska Agata

70313

Andrzejewski Jerzy

06067

Andrzejewski Mirosław

10278

Andżejus Savickis

70815

Ankiewicz Jolanta

71322

Antkowiak Artur

06807

Antonkiewicz Dariusz

80015

Anusz Krzysztof

07531

Anuszkiewicz Urszula

50027

Anyszewski Dariusz

55466

Apoznańska Anna

80223

Apoznański Jerzy

55196

Aptazy Andrzej

04302

Armanowska Grażyna

07352

Babiec Piotr

20077

Babińska Małgorzata

55771

Bachar Kinga

65100

Bachurski Maciej

03631

Baczyński Jarosław

01208

Badera Piestrak Joanna

02760

Bajcar Henryk

10095

Bajda Piotr

09852

Bajorek Katarzyna

85157

Bakaj Wojciech

09882

Balcerak Anna

45086

Balcerczyk Szymon

55846

Balicka Anna

80600

Balicki Grzegorz

65381

Balicki Tomasz

65250

Balińska Dorota

70252

Banach Tadeusz

06170

Banachewicz Małgorzata

11234

Banasiuk Rafał

70349

Bańka Jacek

09751

Bar Leszek

00532

Bara Andrzej

03713

Baran Małgorzata

03404

Baranowski Artur

00297

Baranowski Maciej

02430

Baranowski Robert

20349

Barański Marcin

55812

Barlik-Nurkowska Joanna

70744

Barnach Wiotetta

85133

Barocha Krzysztof

06071

Barszcz Wojciech

04232

Bartczak Agnieszka

06068

Bartkowski Bartosz

20649

Bartler Radosław

60381

Bartnicka Anna

85344

Bartołd Łukasz

60358

Bartosińska Magdalena

50042

Bartoszek Andrzej

05782

Bartoszewicz Andrzej

55304

Baryłka Cezary

40041

Basińska Małgorzata

45026

Baziak Fijałkowska Ewa

11042

Bączek Grzegorz

55361

Bączek Katarzyna

55246

Bąkowski Miłosz

05903

Bednarko-Młynarczyk Elżbieta

55741

Bednarski Marek

09449

Bednarski Stanisław

07552

Bednarz Edward

00819

Bekisz Ewa

08919

Bender Dominika

65278

Benedykciński Wojciech

01751

Bereźnicka Henryka

07481

Berlińska Agnieszka

50250

Bernacki Andrzej

80001

Bettin Marek

03681

Bębas Grzegorz

15003

Bęczkowska Anna

80162

Bętkowski Tomasz

05877

Białas Krzysztof

06173

Białas Tomasz

65403

Białek Monika

65145

Białłowicz Małgorzata

55294

Białokozowicz Marian

07357

Białoń Wojciech

80478

Białorucki Adam

08444

Białowąs Józef

07020

Biegaj Robert

02410

Bielawski Michał

55330

Bielawski Piotr

08284

Bielecki Bartosz

25053

Bielecki Paweł

55299

Bieniecka Dorota

07545

Biesaga Marek

07127

Biesiadowska Anna

01414

Bilska Hanna

03733

Bilski Ryszard

03732

Biskupska Agnieszka

65009

Biś Krzysztof

09552

Blim Lech

55132

Bliźniuk Jarosław

04707

Bludnik Małgorzata

20135

Bluj Władysław

03051

Błachut Szczepan

09724

Błaszczyk Mariusz

10057

Błaż Półchłopek Marta

25055

Błażejewski Jerzy

04674

Bober Wiesława

10406

Bobiński Jerzy

07022

Bobrowska Agata

85029

Bochniarz Mariola

60117

Boczek Cezariusz

10214

Boczoń Borkowska Anna

55262

Bogacz Elżbieta

00520

Bogdańska Luiza

70849

Bogucka Anna

71611

Bogucka Małgorzata

55248

Bogusz Andrzej

03740

Bogusz Cezary

08392

Boguszewski Sławomir

01195

Bojańczyk Bogusław

03406

Bojdo Tadeusz

45097

Bok Roman

02415

Bolarczyk Dereń Marta

71235

Bonat Tomasz

70258

Bondarenko Kiersnowska Justyna

04247

Borawska Renata

40070

Borkowska Agnieszka

60222

Borkowski Marcin

55263

Boroń Henryk

01808

Borowiec Artur

00850

Borowski Andrzej

45102

Borowy marcin

70257

Borówka Marzena

09833

Boruch Andrzej

03719

Boruch Iwona

71958

Boruszewski Daniel

65156

Boś Wójcik Ewelina

15181

Boużyk Renata

50009

Bożejewicz Agnieszka

45282

Bożek Aneta

05546

Bratkowska Sylwia

20096

Breska Agnieszka

65063

Brodowski Maciej

55792

Brodowski Paweł

20387

Broszkowska Wiesława

32050

Brożek Krzysztof

05907

Bruczyńska Małgorzata

85189

Brudnicki Grzegorz

20505

Brylewska Boniecka Iwona

45100

Brzeski Adam

00379

Brzezińska Patrycja

70796

Brzeziński Radosław

85246

Brzostowski Zbigniew

03739

Brzozowski Wojciech

03396

Bubas Klimkiewicz Aleksandra

71189

Bubrzyk Wojciech

71585

Buchalski Jakub

00980

Bucka Anna

11149

Budrewicz Ewa

01520

Budrewicz Wojciech

01521

Budzisz Agnieszka

60207

Budziszewski Zbigniew

06078

Budzyk Michał

65274

Budzyk Wojciech

6430

Budźko Chrześcijańska Agnieszka

55541

Bujak Stanisław

07362

Bukała Rafał

25235

Bukała Wojciech

11159

Bukowski Rafał

55315

Bukowski Ryszard

03741

Buliński Marcin

80786

Bulzacki Krzysztof

10283

Burek-Kostka Ewelina

80166

Burgat Ciurysek Regina

10938

Burlińska Anna

55653

Burliński Piotr

55451

Bury Ewelina

71472

Burzyński Piotr

50141

Byczek Agnieszka

85346

Byra Sławomir

05375

Bystroń Jarosław

10545

Bystroń Małgorzata

85134

Całka-Zobel Magdalena

06433

Cecotka Andrzej

00955

Ceglarz Ilona

80301

Celiński Marek

01762