ENG
ENG

Manifestacja Lekarzy Weterynarii

Element graficzny

KOMUNIKAT NR 14

z dnia 1 października 2015 r.

POROZUMIENIE WIELKOPOLSKIE

 

Przedstawiamy Państwu plan, według którego przebiegać będzie manifestacja pracowników Inspekcji Weterynaryjnej i urzędowych lekarzy weterynarii we wtorek
6 października 2015 roku.

  • Autokary z demonstrantami z poszczególnych izb lekarsko-weterynaryjnych podjeżdżają ok. godz. 11.00 na parking koło hali Torwar przy ul. Czerniakowskiej. Jeśli nie będzie wolnych miejsc na ogólnodostępnym parkingu bezpłatnym, należy skorzystać z parkingu płatnego lub miejsc postojowych wyznaczonych przez ochraniającą nas policję.
  • Na miejscu formujemy grupy demonstrantów z poszczególnych autokarów i przemieszczamy się pod Urząd Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich, gdzie na chodniku od strony Łazienek tworzymy wspólną grupę.
  • Tam o godz.12.00 rozpoczynamy pikietę. Wyznaczeni delegaci udadzą się do Urzędu Rady Ministrów, aby wręczyć petycje i podjąć ewentualne rozmowy.
  • Około godz. 13.30 rozpoczynamy przemarsz pod gmach Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ul. Wspólnej.
  • Około godz. 14.00 rozpoczynamy pikietę. Wyznaczeni delegaci udadzą się do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, aby wręczyć petycje i podjąć ewentualne rozmowy.
  • Około godz. 15.00 kończymy demonstrację i grupami wracamy na parking koło hali Torwar do autokarów.
  • Około godz. 15.30 wyjeżdżamy z Warszawy.

 

Prosimy uczestników o zabranie ze sobą wyróżniających nas symboli takich jak zielone, jednorazowe fartuchy ochronne oraz czepki, kamizelki odblaskowe z napisem Inspekcja Weterynaryjna, symbole związkowe, a także transparenty, chorągiewki, trąbki i inne.

 

Przypominamy o całkowitym zakazie spożywania alkoholu przed i w czasie manifestacji.

 

Jeszcze raz gorąco apelujemy do wszystkich lekarzy weterynarii o liczny udział w manifestacji w celu publicznego wyrażenia swoich żądań i oczekiwań.

 

W imieniu Porozumienia Wielkopolskiego:

 

Prezes KRL-W  lek. wet. Jacek Łukaszewicz;

Przewodniczący OZZLWIW lek. wet. Bogusław Knaflewski;

Prezes OSLWWP „Medicus Veterinarius” lek. wet. Jacek Sośnicki;

Przewodniczący SK NSZZ Solidarność Prac. Wet. dr wet. Lech Rybarczyk.

 

 

 

 

icon ZAWIADOMIENIE O ZGROMADZENIU PUBLICZNYM (149 kB)

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najnowsze informacje