ENG
ENG

Praca okolice Zielonej Góry

Element graficzny

Agencja zatrudnienia Manpower poszukuje osoby na stanowisko Lekarz weterynarii
Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry (woj. lubuskie)

Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca na pełny etat (od poniedziałku do piątku – 1 zmiana)
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Szkolenia rozwojowe
• Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie świąt i zajęć sportowych z ZFŚS
• Samochód służbowy i narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)
• Przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:
• Dyplom Lekarza weterynarii
• Doświadczenie zawodowe – mile widziane
• Gotowość do pracy z trzodą chlewną i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne

Zadania:
• Codzienna praca z trzodą chlewną na fermie
• Wykonywanie prac weterynaryjnych: profilaktyka i leczenie zwierząt
• Prowadzenie dokumentacji lekarsko-weterynaryjnej i gabinetu weterynaryjnego

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Sprawdź najnowsze informacje