Sekcja Krajowa Pracowników Weterynarii zwróciła się do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z pismem zwracającym uwagę na ciągłą pauperyzacje osób zatrudnionych w Inspekcji Weterynaryjnej. Związkowcy zwracają uwagę na braki kadrowe oraz niebezpieczną rotację kadr.
XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Lekarzy i pracowników weterynarii na Jasną Górę – 14 VI 2026
Drodzy Lekarze i Pracownicy weterynarii! Zapraszamy na XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymkę lekarzy,...



