Sekcja Krajowa Pracowników Weterynarii zwróciła się do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z pismem zwracającym uwagę na ciągłą pauperyzacje osób zatrudnionych w Inspekcji Weterynaryjnej. Związkowcy zwracają uwagę na braki kadrowe oraz niebezpieczną rotację kadr.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



