Prezydium Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej skierowało na ręce Wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina pismo, w którym podtrzymało negatywną ocenę projektu utworzenia międzyuczelnianego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Toruniu.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



