Departament Bezpieczeństwa Żywności i Weterynarii wystosował pismo dotyczące umożliwienia samodzielnego wykonywania weterynaryjnych badań laboratoryjnych diagnostom laboratoryjnym. Poniżej prezentujemy przedmiotowe pismo, odpowiedź Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz stanowisko Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych w tej sprawie.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



