Przedstawiamy pismo Szefa Służby Cywilnej Dobrosława Dowiat – Urbańskiego w sprawie podwyżek dla pracowników Inspekcji Weterynaryjnej. Jednocześnie podkreślamy, że zdaniem Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zaproponowane przez rząd „podwyżki” są niewystarczajace i w żaden sposób nie rozwiązują bieżących problemów IW związanych m.in. z odpływem kadr oraz zwalczaniem afrykańskiego pomoru świń.
WALNE ZGROMADZENIE FVE W ROVANIEMI Z UDZIAŁEM DELEGACJI KILW
Wiosenne Walne Zgromadzenie FVE w Rovaniemi za nami! W dniach 11–13 czerwca 2026 r. delegacja...



