Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kole informuje, że prowadzi nabór zgłoszeń do wykonywania czynności w ramach umowy zlecenia.

Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownik Laboratorium Weterynarii w Katowicach.

Zakres obowiązków:

•             Zarządzanie podległym zespołem

•             Zapewnienie skutecznego funkcjonowania laboratorium

•             Skuteczna i dokładna sprawozdawczość wewnętrzna wyników badań laboratoryjnych

•             Monitorowanie wydajności sprzętu

•             Współpraca z lecznicami zwierząt w zakresie zleconych badań

•             Zapewnienie pracownikom odpowiednich szkoleń i wsparcia w zależności od ich potrzeb

Wymagania:

•             Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii (warunek konieczny)

•             Udokumentowane 5 letnie doświadczenie zawodowe jako lekarz weterynarii

•             Nie pełnienie równocześnie drugiej funkcji kierownika w laboratorium lub lecznicy weterynaryjnej (warunek konieczny)

•             Dokładność, sumienność

•             Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem

Więcej informacji

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kole prowadzi nabór na wyznaczenia na rok 2021 r.

Rodzaj zadań oraz zakres czynności:

1. sprawowanie nadzoru nad ubojem zwierząt rzeźnych, w tym badania przedubojowego i poubojowego, oceny mięsa i nadzoru nad przestrzeganiem przepisów o ochronie zwierząt w trakcie uboju;

2. badanie mięsa zwierząt łownych na terenie powiatu kolskiego;

3. badanie laboratoryjne mięsa na obecność włośni w Laboratoriach Wytrawiania Mięsa;

4. sprawowanie nadzoru nad rozbiorem, przetwórstwem lub przechowywaniem mięsa i wystawianie wymaganych świadectw zdrowia;

5. pobieranie próbek do badań.

Załączniki:

- oświadczenie dla os. wyznaczonych

- oświadczenie kandydata

- oświadczenie kwalifikacje zawodowe

- oświadczenie zleceniobiorcy

- zgłoszenie wstępnej gotowości

- klauzula RODO

Przychodnia Weterynaryjna w Grodzisku Mazowieckim zatrudni lekarza weterynarii oraz przyjmie na staż z możliwością zatrudnienia absolwenta wydziału medycyny weterynaryjnej.

Od 16 lat przychodnia zajmuje się leczeniem PETów, szczególnie kotów i psów ale również chirurgią gryzoni.

Dysponuje RTG, USG oraz pełnym zakresem diagnostyki laboratoryjnej.

Przychodnia pracuje 7 dni w tygodniu.

Dojazd z Warszawy: samochodem autostradą A2 lub S7 około 30 min, WKD, PKP

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gryfinie informuje o wolnym stanowisku pracy dla lekarza weterynarii na etacie
Zastępcy Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gryfinie.

W przypadku konieczności pracodawca zapewnia finansowanie studiów podyplomowych. Atrakcyjne zarobki i praca.

Zgłoszenia i oferty prosimy kierować do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie,

oraz Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gryfinie, ul. Armii Krajowej 78, 74-100 Gryfino, tel. 602650670,

Lipiec 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Znajdź nas

Google Plus